poster

Gremlins 2

 • český

  Gremlins 2: Další várka

 • český

  Gremlins 2: Nová generace

 • USA

  Gremlins 2: The New Batch

 • slovenský

  Gremlins 2 - Nová várka

 • slovenský

  Gremlins 2

Komedie / Horor

USA, 1990, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sidzej
  **

  Vcelku zbytocne pokracovanie. V duchu hesla- vsetkeho viac len pribehu menej, sme svedkami velkeho mnozstva morbidnych cudesnosti a experimentalneho krizenia Gremlinov no samotna atmosfera sa uplne vytratila. Pominulo rodinne a vianocne kuzlo, rovnako tak aj feeling 80. rokov. Ustredne duo sa od prveho filmu nikam neposunulo, niektore sceny zavanaju doslova trapnostou a samotny dej situovany do mrakodrapu bol tym najhorsim moznym riesenim. Ani Jerryho melodie to tentokrat nespasia. Niekolko filmovych odkazov, zopar vydarenych gagov (New York, New York, vytah) a parodia na Ramba co-to zachranuju. 45%(3.6.2008)

 • Xmilden
  ****

  Rozmáchlejší druhý díl, který je mnohem více ztřeštěný. Film si ve spoustě momentů utahuje sám ze sebe. Je zde velká řada parodujících scén a samozřejmě herci, jako třeba Christopher Lee svou účast v této kravince berou "smrtelně" vážně. Výsledný dojem je takový že je divákovi docela líto, že nevzniknul ještě 3. díl. Bohužel tohle je jasná osmdesátková klasika.(8.5.2012)

 • freddy
  ****

  Budu upřímný. Na tenhle film jsem se původně dívat nechtěl ani jsem to neměl v plánu. Ale bylo něco po třetí hodině v noci, na jedné TV stanici právě skončil jistý pořad a já jen tak z nudy přepínal s tím, že za pár minut budou Simpsonovi, tak si mezitím najdu na chvíli nějaký pořad. A dostal jsem se právě na Primu, kde začínal tenhle film. Tak jsem pár minut koukal a chtěl jsem přepnout, ale zrovna se na obrazovce objevil malý Gizmo a já mám pro takovéto roztomilé potvůrky slabost, tak jsem to nepřepnul a nakonec jsem se vybodl i na Simpsonovi a dal jsem přednost tomuto filmu. A dobře jsem udělal. Film dostal spád a já se musel u většiny filmu smát, jinak to nešlo. Z filmu čiší originalita a vtip, a tyto aspekty já miluji. Originální potvůrky (gremlin, který vypije nějaké mozkové buňky a začne mluvit a je chytrý, gremlin, kterému narostou křídla a je z něj něco jako netopýr, gremlin, který si hraje na sekretářku, gremlin, který si hraje na kuchaře, gremlin, ze kterého rostou rajčata, apod.). To je prostě vtip a originalita, které nelze neocenit a nepochválit za ně tvůrce. A k tomu všemu ještě malinký a bezbranný Gizmo, kterého jeho zlé gremlinské odnože trápí a týrají a on se naštve, začne posilovat, začne trénovat a nakonec jednoho zabije. Už jen kvůli téhle roztomilé potvůrce stálo za to tento filmový kousek zhlédnout. A málem bych zapomněl na super vtipné cameo Hulka Hogana, to bylo vítané oživení filmu. Prostě paráda. Film se mi dost líbil, a proto dávám čtyři hvězdičky...(10.9.2007)

 • Radyo
  ***

  Pokračování je (jak jinak) o něco slabší, ale i tady se může každý dočkat spousty stále ještě poměrně vtipných gagů, byť originalita už je dosti omezená.(13.8.2002)

 • klerik
  ****

  Kultové pokračovanie, ktoré sa už na nič nehrá. Ukážka režisérskeho nadšenia a priehrštie nápadov skvelo vyváži fakt, že chýba príbeh. Hororová (polo)paródia, ktorá nestihne nudiť a stihne uraziť množstvo iných filmov... IMHO geniálne premostenie na historku o nenávidení Vianoc z prvého dielu...(30.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace