Gremlins 2

• slovenský

Gremlins 2

Komedie / Horor

USA, 1990, 106 min

Gremlínci vypadají o něco drsněji než v jedničce, mají štěstí, že v budově kde se vyklubali je i genetická laboratoř, díky které získají mnoho "lektvarů", které je přemění na velké pavouky, létající příšery, nebo vám umožní myslet jako Ajnštajn, ale přesto byla dvojka o něco slabší.(26.12.2012)

Nudný dojem z jedničky je zapomenut - dvojka je zběsilejší, zábavnější a nápaditější, přesně jak jsem si přál. Dvojka Gremlinů je odzbrojující jízda, u které jsem se královsky bavil a umíral smíchy. Takovou smršť skvělých fórů a černého humoru aby pohledal. Bože, ještě teď se musím smát, jen si na to vzpomenu. Tohle je perfektní komedie, která po všech stránkách překonala svého předchůdce.(25.12.2012)

• PinokKio

První hvězdička za roztomilého rambovského Gizma, druhá hvězdička za bonus v podobě paní Gremlinsové, ale jinak nuda už od samotné Warnerovské znělky.(29.5.2012)

Návrat nejroztomilejšího potencionálního stvořitele zkázy lidstva (ano, té generace potvůrek, která se vyskytne, když gizmo dostane nažrat po půlnoci a ještě ho namočíte do vody:)) se vydařil tak jak to je u lehce horůrkové komedie možné - zábava zůstává:) A stále hraje Jerry Goldsmith.(15.12.2004)

Napratané nápadmi a gagmi. Páčil sa mi najmä rozbor toho, čo sa stane, ak Gizmo dostane nažrať v lietadle, ktoré práve vletelo do inej časovej zóny.(15.12.2004)