poster

Vraždy podle abecedy

 • USA

  The Alphabet Killer

 • Slovensko

  Vraždy podľa abecedy

Thriller / Drama

USA, 2008, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Campbell
  **

  Od režiséra pecky Pach krve bych čekal něco daleko více než je nudný, bezduchý thriller. Mám rád thrillery jako je Jako pavouk,, aj. Ale tohle byla prostě krystalická nuda. Což je divné když si vezmeme kolik známějších herců se tu sešlo. Je tu sem tam dobrá scéna ale spíše se jedná o hodně slabý thriller který ničím nevytrhne a finále je děsně neklimatické. Škoda čekal jsem více.(29.8.2014)

 • Freemind
  **

  Už od prvních minut lze tušit, že půjde o béčko s áčkovými aspiracemi. Za zmínku stojí snad jen vizuální stránka, která někdy dotahuje na normální produkce, jinak je zcela evidentní, že se šetřilo na všem. Herectví je někdy obstojné, jindy roztomile nemotorné (hlavní hrdinka a její nervové tiky během rozhovoru s knězem), scénář je naprostý blábol, hudba nudná, efekty laciné. Nechte to plavat, za ten promarněný čas to nestojí.(23.12.2008)

 • PetrPan2
  **

  Tento film odpovídá na otázku, zda je možné film o seriovém vrahovi malých holčiček natočit tak, aby to byla nesnesitelná nuda... Ano, je to možné a aby se divák neukousal jen a jen nudou, je do snímku zabudována i vyloženě debilní (omlouvám se) duchařská vložka (hlavní hrdinka vidí duchy zavražděných holčiček... a to měl být příběh dle skutečné události...) s řadou snad už stokrát provařených klišé... Jako bonus pro mužského diváka je pak vteřinový záběr na ňadra Elizy Dushku... no aspoň něco...(2.1.2009)

 • J*A*S*M
  **

  Hrozně mizerně zahranej a zrežírovanej thriller. Nemá šanci zaujmout vůbec ničím, všechno už jsme mohli vidět jinde, a to v daleko lepším balení. Psychicky narušená hlavní hrdinka - vyšetřovatelka, vyvolává svým "asi-se-brzo-zhroutím" výrazem, který má nasazený alespoň polovinu stopáže, záchvaty smíchu. A to se prosím pěkně u vážně míněných filmů ze zásady nesměju. Nedoporučuju.(21.12.2008)

 • ecceHOMMO
  **

  Podpriemerný snímok, ktorý má kopu chýb a v ktorom sa samotný autori chceli uberať mnohými cestami a dopadlo to neslávne, keďže ani jedna nenašla svoj koniec.......keby aspoň záver za niečo stál.....keby......(1.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace