Vraždy podle abecedy

Vraždy podľa abecedy

Thriller / Drama

USA, 2008, 100 min

• J*A*S*M

Hrozně mizerně zahranej a zrežírovanej thriller. Nemá šanci zaujmout vůbec ničím, všechno už jsme mohli vidět jinde, a to v daleko lepším balení. Psychicky narušená hlavní hrdinka - vyšetřovatelka, vyvolává svým "asi-se-brzo-zhroutím" výrazem, který má nasazený alespoň polovinu stopáže, záchvaty smíchu. A to se prosím pěkně u vážně míněných filmů ze zásady nesměju. Nedoporučuju.(21.12.2008)

• Wormboy

Jednej peknej noci som nevedel spat a vybral som sa, ze si nieco pozriem, ze snad zaspim...Alphabet Killer ma o stvrtej nad ranom neuspal, dokonca ma tak zaujal, ze som ho dopozeral a vytuzeny spanok bol prec. Nejde vsak o nic prevratne, je to viacmenej klasicky podpriemerna detektivno thrillerova bachorka okorenena trochou ducharciny.(29.1.2009)

Kriminálek s klasickou zápletkou bez zbytečnejch kudrlinek neni v poslední době příliš mnoho.A proto i přes tady hodně nízký hodnocení musim napsat,že se mi film dost líbil.Vraha malejch holčiček poznáme až na konci,což v době komplikovanejch,a do jinejch žánrů zabředávajících kriminálek,je příjemný zjištění.A k tomu si určitě Rob Schmidt svym skvělym Pachem krve příliš kámošů nenadělal,ale stejně jako u johna Stockwella dříme v jeho osobě dost velkej potenciál.Takže já dám solidních 70%.(11.11.2009)

je to taková horší 3*, protože je to dost průměrné dílo. Režie je prostě hrozná, pak ikdyž Eliza není špatná herečka, tady předvedla strašně mizerný výkon. Myslím, že všichni do toho filmu dalo málo, mé hodnocení by bylo jiné. Proč tedy ty 3*, protože se mi líbil děj a dostal mě konec.! KONEČNĚ CHYBÍ HAPPY END.!(20.1.2010)

• veronikav

Takové nějaké nijaké :-) Depresivní - zdlouhavé-beznadějné. Nevěděla jsem jestli vnímat krimi případ -nebo litovat schizofrenní policistku :-)(12.2.2010)