poster

Vraždy podle abecedy

 • USA

  The Alphabet Killer

 • Slovensko

  Vraždy podľa abecedy

Thriller / Drama

USA, 2008, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pegas1632
  *

  Nuda nuda, šeď šeď. Nebaví, nepřekvapí. Bídně natočeno, herecký výkony taky dost špatny. Zabitej čas, rači mrknout na něco jinyho - todle za to fakt nestojí.(20.6.2013)

 • !Malak-11!
  ***

  je to taková horší 3*, protože je to dost průměrné dílo. Režie je prostě hrozná, pak ikdyž Eliza není špatná herečka, tady předvedla strašně mizerný výkon. Myslím, že všichni do toho filmu dalo málo, mé hodnocení by bylo jiné. Proč tedy ty 3*, protože se mi líbil děj a dostal mě konec.! KONEČNĚ CHYBÍ HAPPY END.!(20.1.2010)

 • maverick10
  **

  Ach jo. Az na Eliza Dushku me v tomhle filmu vubec nic nezaujalo. Hloupa rezije jenom dokresluje uz tak zkazeny vykres. Kdyby se radeji Schmidt zameril na samotne vysetrovani, nez na zjevujici se nic nerikajici duchy, kteri by nevystrasili ani particku duchodcu na prochazce v parku.(4.1.2009)

 • berusche
  *

  Špatný je slabé slovo. Kopíruje to spoustu hodně dobrých thrillerů v domnění, že se ztratí, jak strašně špatně je to zahraný, jak strašně špatný jsou efekty, jak špatný je scénář a jak celkově působí snímek směšně (zvlášť scéna, kdy vyšetřovatelka hledá důkaz na stole mezi fotkama, což je jasná kopírka dobrých dvou snímků, na které si teď z fleku vzpomenu, vypadá opravdu hloupě ve stínu jiných). A to, SPOILER, nemluvím o snaze dělat z toho duchařinu. S tou už z toho vypadla čistočistá podprůměrná nízkorozpočtová prasárna k smíchu.(10.6.2012)

 • haushinkaa
  **

  Hudba se občas dala...(10.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace