Vraždy podle abecedy

The Alphabet Killer

Vraždy podľa abecedy

Thriller / Drama

USA, 2008, 100 min

je to taková horší 3*, protože je to dost průměrné dílo. Režie je prostě hrozná, pak ikdyž Eliza není špatná herečka, tady předvedla strašně mizerný výkon. Myslím, že všichni do toho filmu dalo málo, mé hodnocení by bylo jiné. Proč tedy ty 3*, protože se mi líbil děj a dostal mě konec.! KONEČNĚ CHYBÍ HAPPY END.!(20.1.2010)

Trochu podprůměrný kriminální film na jedno zkouknutí. Snímek postrádá větší napětí a originalitu. Zajímavý je snad jen „netradiční“ konec. Jinak Eliza Duskhu nehrála špatně, ale na to aby film zachránila neměla.(27.9.2009)

• maverick10

Ach jo. Az na Eliza Dushku me v tomhle filmu vubec nic nezaujalo. Hloupa rezije jenom dokresluje uz tak zkazeny vykres. Kdyby se radeji Schmidt zameril na samotne vysetrovani, nez na zjevujici se nic nerikajici duchy, kteri by nevystrasili ani particku duchodcu na prochazce v parku.(4.1.2009)

• Freemind

Už od prvních minut lze tušit, že půjde o béčko s áčkovými aspiracemi. Za zmínku stojí snad jen vizuální stránka, která někdy dotahuje na normální produkce, jinak je zcela evidentní, že se šetřilo na všem. Herectví je někdy obstojné, jindy roztomile nemotorné (hlavní hrdinka a její nervové tiky během rozhovoru s knězem), scénář je naprostý blábol, hudba nudná, efekty laciné. Nechte to plavat, za ten promarněný čas to nestojí.(23.12.2008)

• Wormboy

Jednej peknej noci som nevedel spat a vybral som sa, ze si nieco pozriem, ze snad zaspim...Alphabet Killer ma o stvrtej nad ranom neuspal, dokonca ma tak zaujal, ze som ho dopozeral a vytuzeny spanok bol prec. Nejde vsak o nic prevratne, je to viacmenej klasicky podpriemerna detektivno thrillerova bachorka okorenena trochou ducharciny.(29.1.2009)