poster

Vraždy podle abecedy

 • USA

  Alphabet Killer, The

 • Slovensko

  Vraždy podľa abecedy

Thriller / Drama

USA, 2008, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wormboy
  **

  Jednej peknej noci som nevedel spat a vybral som sa, ze si nieco pozriem, ze snad zaspim...Alphabet Killer ma o stvrtej nad ranom neuspal, dokonca ma tak zaujal, ze som ho dopozeral a vytuzeny spanok bol prec. Nejde vsak o nic prevratne, je to viacmenej klasicky podpriemerna detektivno thrillerova bachorka okorenena trochou ducharciny.(29.1.2009)

 • Morholt
  *

  Mizerně natočený nudný thriller s Elizou Dushku, která si po celou dobu udržuje protivně ublížený výraz. Námět nebyl špatný, nevadily by mi ani ty halucinace, které by dodávaly filmu nádech mysteriozna, ale režie to nedokázala využít. No a ten konec, ten jsem vůbec nepochopil. 10%(1.10.2014)

 • Primitive
  ***

  Trochu podprůměrný kriminální film na jedno zkouknutí. Snímek postrádá větší napětí a originalitu. Zajímavý je snad jen „netradiční“ konec. Jinak Eliza Duskhu nehrála špatně, ale na to aby film zachránila neměla.(27.9.2009)

 • ecceHOMMO
  **

  Podpriemerný snímok, ktorý má kopu chýb a v ktorom sa samotný autori chceli uberať mnohými cestami a dopadlo to neslávne, keďže ani jedna nenašla svoj koniec.......keby aspoň záver za niečo stál.....keby......(1.12.2009)

 • !Malak-11!
  ***

  je to taková horší 3*, protože je to dost průměrné dílo. Režie je prostě hrozná, pak ikdyž Eliza není špatná herečka, tady předvedla strašně mizerný výkon. Myslím, že všichni do toho filmu dalo málo, mé hodnocení by bylo jiné. Proč tedy ty 3*, protože se mi líbil děj a dostal mě konec.! KONEČNĚ CHYBÍ HAPPY END.!(20.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace