Vraždy podle abecedy

Alphabet Killer, The

Vraždy podľa abecedy

Thriller / Drama

USA, 2008, 100 min

TV/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +Eliza Dushku, její vidiny, atmosféra, detektivní část -unylé zpracování a režie, tišší dialogy, rozvleklé tempo/// Čekal bych, že tvůrce Pachu krve se vytasí s něčím lepším. Trošku to nechápu. Vůbec celá první hodina je až na pár okamžiku dost velká zívačka ve které čekáte na to jestli se vůbec něco bude dít. Podobá se to filmu Waz, Saw, Sedm, ale jen v něčem. Naštěstí mě to z nějakého důvodu chytlo a v poslední půlhodině jsem měl problém od televize vstát abych o něco nepřišel. Ten konec jsem však moc nepochopil./// Celkem 54%///(2.11.2009)

• Wormboy

Jednej peknej noci som nevedel spat a vybral som sa, ze si nieco pozriem, ze snad zaspim...Alphabet Killer ma o stvrtej nad ranom neuspal, dokonca ma tak zaujal, ze som ho dopozeral a vytuzeny spanok bol prec. Nejde vsak o nic prevratne, je to viacmenej klasicky podpriemerna detektivno thrillerova bachorka okorenena trochou ducharciny.(29.1.2009)

• maverick10

Ach jo. Az na Eliza Dushku me v tomhle filmu vubec nic nezaujalo. Hloupa rezije jenom dokresluje uz tak zkazeny vykres. Kdyby se radeji Schmidt zameril na samotne vysetrovani, nez na zjevujici se nic nerikajici duchy, kteri by nevystrasili ani particku duchodcu na prochazce v parku.(4.1.2009)

• J*A*S*M

Hrozně mizerně zahranej a zrežírovanej thriller. Nemá šanci zaujmout vůbec ničím, všechno už jsme mohli vidět jinde, a to v daleko lepším balení. Psychicky narušená hlavní hrdinka - vyšetřovatelka, vyvolává svým "asi-se-brzo-zhroutím" výrazem, který má nasazený alespoň polovinu stopáže, záchvaty smíchu. A to se prosím pěkně u vážně míněných filmů ze zásady nesměju. Nedoporučuju.(21.12.2008)

• Pegas1632

Nuda nuda, šeď šeď. Nebaví, nepřekvapí. Bídně natočeno, herecký výkony taky dost špatny. Zabitej čas, rači mrknout na něco jinyho - todle za to fakt nestojí.(20.6.2013)