poster

Vraždy podle abecedy

 • USA

  Alphabet Killer, The

 • Slovensko

  Vraždy podľa abecedy

Thriller / Drama

USA, 2008, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • haushinkaa
  **

  Hudba se občas dala...(10.6.2012)

 • Primitive
  ***

  Trochu podprůměrný kriminální film na jedno zkouknutí. Snímek postrádá větší napětí a originalitu. Zajímavý je snad jen „netradiční“ konec. Jinak Eliza Duskhu nehrála špatně, ale na to aby film zachránila neměla.(27.9.2009)

 • Wormboy
  **

  Jednej peknej noci som nevedel spat a vybral som sa, ze si nieco pozriem, ze snad zaspim...Alphabet Killer ma o stvrtej nad ranom neuspal, dokonca ma tak zaujal, ze som ho dopozeral a vytuzeny spanok bol prec. Nejde vsak o nic prevratne, je to viacmenej klasicky podpriemerna detektivno thrillerova bachorka okorenena trochou ducharciny.(29.1.2009)

 • Bubble74
  **

  Od A do Z nemastný neslaný.(1.12.2009)

 • pornogrind
  odpad!

  Tenhle film jsem měl už delší dobu a v podstatě jsem si ho stáhnul jen kvůli tomu,že tam má menší roli Bill Moseley.Jenže ten je tam všeho všudy 2 minuty,takže ani on tenhle shit nedokáže vyzvednout k vyšším metám.Tady to Schmidt totálně posral.Příběh kterej neví jakým směrem se vydat.Thriller o vrahovi,duchařina,nebo špatná kriminálka?To snad ví jen Schmidt co tímhle kouskem chtěl říct.Bez atmosféry,se špatnou kamerou,se stupidníma dialogama a hlavně s Elizou Dushku.Na Dushku se sice možná(někomu) dobře dívá,ale její herectví je tragický.Obsadit jí do hlavní role bylo velkou chybou,protože jsem jí nevěřil ani nos mezi očima.V pachu krve ještě jakž takž obstála,ale v tomhle filmu to byla bída.Tahle holka prostě nemůže hrát hlavní role.DOPORUČUJU,všem těm co to mají-ani se na to nedívejte.Tohle je fakt ztráta času.A proč se obírat o drahocenej čas,když je tolik dobrejch filmů a času je tak málo.Tomuhle filmu nepomůže od odpadu vůbec nic.Ani to,že je prej podle skutečných událostí.(5.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace