poster

Vraždy podle abecedy

 • USA

  The Alphabet Killer

 • Slovensko

  Vraždy podľa abecedy

Thriller / Drama

USA, 2008, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bubble74
  **

  Od A do Z nemastný neslaný.(1.12.2009)

 • Pegas1632
  *

  Nuda nuda, šeď šeď. Nebaví, nepřekvapí. Bídně natočeno, herecký výkony taky dost špatny. Zabitej čas, rači mrknout na něco jinyho - todle za to fakt nestojí.(20.6.2013)

 • berusche
  *

  Špatný je slabé slovo. Kopíruje to spoustu hodně dobrých thrillerů v domnění, že se ztratí, jak strašně špatně je to zahraný, jak strašně špatný jsou efekty, jak špatný je scénář a jak celkově působí snímek směšně (zvlášť scéna, kdy vyšetřovatelka hledá důkaz na stole mezi fotkama, což je jasná kopírka dobrých dvou snímků, na které si teď z fleku vzpomenu, vypadá opravdu hloupě ve stínu jiných). A to, SPOILER, nemluvím o snaze dělat z toho duchařinu. S tou už z toho vypadla čistočistá podprůměrná nízkorozpočtová prasárna k smíchu.(10.6.2012)

 • Morholt
  *

  Mizerně natočený nudný thriller s Elizou Dushku, která si po celou dobu udržuje protivně ublížený výraz. Námět nebyl špatný, nevadily by mi ani ty halucinace, které by dodávaly filmu nádech mysteriozna, ale režie to nedokázala využít. No a ten konec, ten jsem vůbec nepochopil. 10%(1.10.2014)

 • J*A*S*M
  **

  Hrozně mizerně zahranej a zrežírovanej thriller. Nemá šanci zaujmout vůbec ničím, všechno už jsme mohli vidět jinde, a to v daleko lepším balení. Psychicky narušená hlavní hrdinka - vyšetřovatelka, vyvolává svým "asi-se-brzo-zhroutím" výrazem, který má nasazený alespoň polovinu stopáže, záchvaty smíchu. A to se prosím pěkně u vážně míněných filmů ze zásady nesměju. Nedoporučuju.(21.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace