poster

Neznámý signál

 • USA

  Signal, The

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2007, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LIVINGDEAD
  odpad!

  1000 x jsem si říkal, že se nebudu ohlížet na hodnocení filmů na stránkách CSFD a 1000 x jsem to přesto udělal. Jako vždy se mi to nevyplatilo. Opět dobře hodnocený film a opět to byla hovadina na entou! The SIGNAL neměl s horrorem nic společného! Byla to komedie a ke všemu zmatečná, úchylná a především nudná! Několikrát jsem se kouknul na hodinky a modlil se ať už ta bezduchá slátanina skončí! Má sestra u toho usnula už po 30 minutách, já jsem těch 100 minut protrpěl a věřte mi, že kdybych do toho neinvestoval 12 kč za DVD-R, tak bych to okamžitě vypnul! Už nikdy více "The Signal" a já jen doufám, že THE RUINS (na který se těším) bude lepší!(25.5.2008)

 • iolaos
  **

  Nefungujici experiment. po rulujici prvni 0,33 (transmission I), kdy sem mel sto chuti znamkovat naplno, kvalita snimku upadla do blamaze; druhou tretinu sem pronudil a treti sem fakt nepobral. 1,5*. autori me neoblufli :), je to shit - verte tomu.(27.6.2008)

 • *CARNIFEX*
  ****

  Maya opúšťa v neskorých nočných hodinách byt svojho milenca a vracia sa domov k svojmu manželovi. V hlave sa pohráva s myšlienkou opustiť ho. Príchodom domov sa však všetko mení. Partia spoločných priateľov sa spolu s jej manželom snaží pozerať baseball. Signál sa však náhle preruší. Televízne prijímače, rádia, či dokonca telefóny vysielajú nevysvetliteľný šum či obraz. Mestom sa začína šíriť neznámy signál, ktorý z ľudí robí vraždiace monštrá. Svet začína ovládať chaos, násilie, anarchia. Horor určený pre fanúšikov popleteného deja, so štipkou zvrátenosti, obohatený vtipnou pasážou, ktorá tento film osviežila. Lepší priemer.(26.12.2012)

 • Ruut
  ***

  Nepřiznaná adaptace Kingova románu Puls. Zajímavá tím, že je točena z pohledu těch psychoušů, co řádí a vraždí. Televizní film, moderně natáčený dnes módním realistickým stylem a s krví v 95% záběrů.(4.6.2010)

 • 666teen
  ***

  Začátek výtečný. Štefanovi Králů by to mohlo připomenout jistý Puls, ale což. Ovšem s přibývajícím časem jsem začal mít pocit, že se mi tvůrci pomocí svého dílka snaží udělat z mozku stejnou bramboračku jakou měli v mozkovnách všichni přeživší.(31.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace