Neznámý signál

Signal, The

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2007, 100 min

• honajz

Bože, to byla kravina,. Nasaď si sluchátka, nesleduj TV a vše bude fajn, i když se kolem všichni vražděj.(19.10.2010)

První třetina je přesně taková, jakou bych od podoného filmu čekal a moc se mi líbí! Nasledující kapitoly ale až moc působí, jako z jiného filmu s mnohem slabším scénářem.(7.6.2008)

Horor, kterej se snaží působit realisticky, ale tak nějak mu to moc nejde nebo aspoň já sem tomu moc nevěřil. Ovšem mrtvol jsou hlady, kreve stříká taky habaděj a občas to na diváka vytáhne slušně drsný scény, ale stejně jako celek mě to moc nebavilo, přece jen nápad s ovládáním lidský mysli pomocí různých signálů, tady pomocí TV, bylo už celkem dost a tohle nic moc novýho nepřináší(29.5.2008)

Velmi dobrý nápad, který zůstal tak trochu na půl cesty k výtečné realizaci. Zatímco úvodní melancholický příspěvek je nadprůměrný, a druhý černohumorný rovnou fantastický, tak závěrečné mlácení prázdné slámy stále dokola a dokola... a dokola zbytečně sráží takřka veškeré dobré dojmy do oblasti otupělého zapomnění. Velká škoda a vzhledem k těm úvodním dvěma povídkám vlastně dvojnásobná.(13.7.2008)

• Malarkey

S upřímností na srdci přicházím s myšlenkou, že The Signal je hrozná sračka, která se nelíbila jednomu režisérovi, tak to dotočil druhý, ten se na to taky vysral, tak to splácal třetí, a že je na tom všecko vidět, o tom v žádném případě není pochyb.(21.7.2008)