Neznámý signál

Signal, The

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2007, 100 min

• LIVINGDEAD

1000 x jsem si říkal, že se nebudu ohlížet na hodnocení filmů na stránkách CSFD a 1000 x jsem to přesto udělal. Jako vždy se mi to nevyplatilo. Opět dobře hodnocený film a opět to byla hovadina na entou! The SIGNAL neměl s horrorem nic společného! Byla to komedie a ke všemu zmatečná, úchylná a především nudná! Několikrát jsem se kouknul na hodinky a modlil se ať už ta bezduchá slátanina skončí! Má sestra u toho usnula už po 30 minutách, já jsem těch 100 minut protrpěl a věřte mi, že kdybych do toho neinvestoval 12 kč za DVD-R, tak bych to okamžitě vypnul! Už nikdy více "The Signal" a já jen doufám, že THE RUINS (na který se těším) bude lepší!(25.5.2008)

• iolaos

Nefungujici experiment. po rulujici prvni 0,33 (transmission I), kdy sem mel sto chuti znamkovat naplno, kvalita snimku upadla do blamaze; druhou tretinu sem pronudil a treti sem fakt nepobral. 1,5*. autori me neoblufli :), je to shit - verte tomu.(27.6.2008)

Maya opúšťa v neskorých nočných hodinách byt svojho milenca a vracia sa domov k svojmu manželovi. V hlave sa pohráva s myšlienkou opustiť ho. Príchodom domov sa však všetko mení. Partia spoločných priateľov sa spolu s jej manželom snaží pozerať baseball. Signál sa však náhle preruší. Televízne prijímače, rádia, či dokonca telefóny vysielajú nevysvetliteľný šum či obraz. Mestom sa začína šíriť neznámy signál, ktorý z ľudí robí vraždiace monštrá. Svet začína ovládať chaos, násilie, anarchia. Horor určený pre fanúšikov popleteného deja, so štipkou zvrátenosti, obohatený vtipnou pasážou, ktorá tento film osviežila. Lepší priemer.(26.12.2012)

Nepřiznaná adaptace Kingova románu Puls. Zajímavá tím, že je točena z pohledu těch psychoušů, co řádí a vraždí. Televizní film, moderně natáčený dnes módním realistickým stylem a s krví v 95% záběrů.(4.6.2010)

Začátek výtečný. Štefanovi Králů by to mohlo připomenout jistý Puls, ale což. Ovšem s přibývajícím časem jsem začal mít pocit, že se mi tvůrci pomocí svého dílka snaží udělat z mozku stejnou bramboračku jakou měli v mozkovnách všichni přeživší.(31.3.2012)