Neznámý signál

Signal, The

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2007, 100 min

• mysiak

Zaujímavý koncept, ale mierne dosť nedorobený...celé je to na zamyslenie, že prečo to radše nedať jednému autorovi a vytvoriť vynikajúci mix žánrov..ako radšej trom a urobiť z toho slátaninu...(20.6.2010)

• iolaos

Nefungujici experiment. po rulujici prvni 0,33 (transmission I), kdy sem mel sto chuti znamkovat naplno, kvalita snimku upadla do blamaze; druhou tretinu sem pronudil a treti sem fakt nepobral. 1,5*. autori me neoblufli :), je to shit - verte tomu.(27.6.2008)

Velmi dobrý nápad, který zůstal tak trochu na půl cesty k výtečné realizaci. Zatímco úvodní melancholický příspěvek je nadprůměrný, a druhý černohumorný rovnou fantastický, tak závěrečné mlácení prázdné slámy stále dokola a dokola... a dokola zbytečně sráží takřka veškeré dobré dojmy do oblasti otupělého zapomnění. Velká škoda a vzhledem k těm úvodním dvěma povídkám vlastně dvojnásobná.(13.7.2008)

• honajz

Bože, to byla kravina,. Nasaď si sluchátka, nesleduj TV a vše bude fajn, i když se kolem všichni vražděj.(19.10.2010)

• EdaS

Solidní začátek, ale potom následuje křečovitý humor a snaha o cool propletení děje a zvraty za každou cenu. Druhá polovina pro mě byla vyloženě utrpením. Přestávám brát doporučení místních hororových apoštolů vážně.(6.6.2008)