poster

Neznámý signál

 • USA

  Signal, The

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2007, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  ***

  Vlastně si nejsem jistý, co si o tom mám myslet. Napřed mě nadchl úvodní chaos, ve kterém „jsme stejně zmateni jako hlavní hrdinka“. Pak jsem se bavil absurdním humorem, který se sice objevil z ničeho nic a převzal kontrolu nad scénou, ale naštěstí fungoval. To, že mě štval určitý postup postav je věc vedlejší (někdo se tou „zkaženou“ ovcí na narozeninovém večírku bude bavit, mně lezla na nervy od začátku do konce). Ale ten finiš, ten jsem nepobral, což se mi moc nestává. Natolik jsem se ztratil v kličkách halucinací a představ samotných postav, že jsem si nakonec nebyl jistý tím, kdo mi vlastně co vyprávěl a kdo koho oblafnul. Škoda, jinak jsem se slušně bavil…(30.5.2008)

 • maverick10
  ***

  Snaha o originalni zanrovy snimek se rozbiha vcelku dobre, avsak s ubihajicima minutama zjistujete, ze se vsechno toci dokola. Jako byste sedeli na kolotoci a porad dokola se pred vama zobrazovaly ty same obrazky. A to musite dat za pravdu, ze tohle casem omrzi.(16.6.2008)

 • Chermy
  ***

  První třetina je přesně taková, jakou bych od podoného filmu čekal a moc se mi líbí! Nasledující kapitoly ale až moc působí, jako z jiného filmu s mnohem slabším scénářem.(7.6.2008)

 • Fr
  **

  Lidem přeskočilo úplně všude. Prostě začnou šílet a vraždit bez milosti. A chystaj se díky tý hypnotický frekvenci vyvraždit celej svět!!.... To jednou takhle navečer začali Poltegreisti makat nejen v TV, ale i v mobilech. A je pešek chtít začít žít novej život, když se kolem vás polovina lidí snaží vyvraždit tu druhou půlku. Nikdo neví, komu jebne dalšímu. Doba je zlá. Asi padne hodně dobrech lidí…. 50 minut to vypadá zajímavě. Jasně, jde jen o vraždění, ale je tu záchvěv parodie. Bohužel krátkej. Pak jde zase jen o onu brutalitu a použití vhodných nástrojů. A nejhorší je, když se děj v závěru začne podivně proplétat a motat jakoby v kruhu. Snad kvůli zajímavosti. Hovno! Zajímavého už tady není nic! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chci vidět v akci zahradní nůžky. 2.) Přesvědčím se, že milenec by neměl rozvazovat manžela. 3.) Nevěřím, že i s rozšlehanou lebkou se dá zahrát velký divadlo. 4.) Chci důkaz, že láska (někdy) bolí. 5.) Často mluvím s černou hlavou ve svěráku. PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ **(5.9.2010)

 • Gilmour93
  **

  Na tom signálu něco bude, protože když dříve býval v televizi monoskop, měl jsem po pár hodinách jeho sledování neodkladné nutkání rozpoltit sousedce lebku hasicím přístrojem. Nyní naštěstí stanice vysílají program 24 hodin denně, což už pro mou psychiku není vůbec, ale opravdu vůbec závadné.. Kombinace splatteru, černé komedie a postapo psycho romance, dávající za pravdu anglickému moudru, že příliš mnoho kuchařů znamená vylívání vývaru do záchodu. Vhoďte do mixéru 28 dní poté, Shaun of the Dead, Noci s nepřítelem a mozek pacienta bohnické léčebny a on se buď rozbije, nebo vám připraví tento těžce stravitelný koktejl šestákové snahy o umění..(22.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace