Neznámý signál

Signal, The

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2007, 100 min

Rozpočet $50,000Tržby USA $251,150Tržby Celosvetovo $364,145(10.3.2010)

• LIVINGDEAD

1000 x jsem si říkal, že se nebudu ohlížet na hodnocení filmů na stránkách CSFD a 1000 x jsem to přesto udělal. Jako vždy se mi to nevyplatilo. Opět dobře hodnocený film a opět to byla hovadina na entou! The SIGNAL neměl s horrorem nic společného! Byla to komedie a ke všemu zmatečná, úchylná a především nudná! Několikrát jsem se kouknul na hodinky a modlil se ať už ta bezduchá slátanina skončí! Má sestra u toho usnula už po 30 minutách, já jsem těch 100 minut protrpěl a věřte mi, že kdybych do toho neinvestoval 12 kč za DVD-R, tak bych to okamžitě vypnul! Už nikdy více "The Signal" a já jen doufám, že THE RUINS (na který se těším) bude lepší!(25.5.2008)

Do you have the crazy? Americká odpověď na 28 Days Later. Cynický komentář na potenciální nebezpečí moderních komunikací snímaný ze tří různých pohledů, každý z pera jiného scénáristy/režiséra, které tvoří nadmíru bizarní slepenec plný agrese, běsů a šílenství, černého humoru a absence jakýchkoliv pravidel. Svěží, nepředvídatelný a v rámci mezí originální. Ať žijí ti druzí. Jeden z nejlepších horrorů posledních let.(3.5.2008)

Apokalypticka, ciernohumorna paranoja od pohladu z druhej strany, ktorej sa do konca dari presvedcivo uhybne manevrovat.(18.5.2008)

• arie

Celkom originálny experiment, ktorý poteší srdiečko každého hororistu. Nie je to jednoznačný žánrový počin, vážnejšie scény sa striedajú s brutálnym čiernym humorom, čo nie vždy vychádza na jednotku, no napriek tomu, že sa na snímke podieľali hneď traja začínajúci tvorcovia, je výsledok príjemným spestrením súčasnej upadajúcej žánrovej invencie. Koniec je už trošku nezvládnutý, no i tak prevládajú pozitívne dojmy, ktoré v mojej mysli vyvolávajú dopyt po podobne svojsky poňatých snímkach. :-)(31.5.2008)