poster

Neznámý signál

 • USA

  Signal, The

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2007, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • honajz
  odpad!

  Bože, to byla kravina,. Nasaď si sluchátka, nesleduj TV a vše bude fajn, i když se kolem všichni vražděj.(19.10.2010)

 • Chermy
  ***

  První třetina je přesně taková, jakou bych od podoného filmu čekal a moc se mi líbí! Nasledující kapitoly ale až moc působí, jako z jiného filmu s mnohem slabším scénářem.(7.6.2008)

 • Shit
  ***

  Horor, kterej se snaží působit realisticky, ale tak nějak mu to moc nejde nebo aspoň já sem tomu moc nevěřil. Ovšem mrtvol jsou hlady, kreve stříká taky habaděj a občas to na diváka vytáhne slušně drsný scény, ale stejně jako celek mě to moc nebavilo, přece jen nápad s ovládáním lidský mysli pomocí různých signálů, tady pomocí TV, bylo už celkem dost a tohle nic moc novýho nepřináší(29.5.2008)

 • DaViD´82
  ****

  Velmi dobrý nápad, který zůstal tak trochu na půl cesty k výtečné realizaci. Zatímco úvodní melancholický příspěvek je nadprůměrný, a druhý černohumorný rovnou fantastický, tak závěrečné mlácení prázdné slámy stále dokola a dokola... a dokola zbytečně sráží takřka veškeré dobré dojmy do oblasti otupělého zapomnění. Velká škoda a vzhledem k těm úvodním dvěma povídkám vlastně dvojnásobná.(13.7.2008)

 • Malarkey
  *

  S upřímností na srdci přicházím s myšlenkou, že The Signal je hrozná sračka, která se nelíbila jednomu režisérovi, tak to dotočil druhý, ten se na to taky vysral, tak to splácal třetí, a že je na tom všecko vidět, o tom v žádném případě není pochyb.(21.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace