poster

Mlýny (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1994, 70 min

Předloha:

Václav Havel (kniha)

Scénář:

Václav Havel (divadelní hra)

Kamera:

Ivo Popek
(další profese)
 • Noviik
  *****

  To sedí! Tohle nepotřebuje komentář, je to špičkové zpracování hry Václava Havla při kterém se neustále smějete a užíváte si skvělé herecké představení. Dal bych klidně 6 hvězdiček!(17.8.2008)

 • daEmoNickY
  *****

  Velice velice vtipne.(14.1.2009)

 • DaViD´82
  ****

  "Během mé služby zneškodněn záškodník zastřelením!" Sklepáci v prostorách pro ně netradičních sehráli poněkud svéráznou adaptaci Havlovy látky. Ovšem to hlavní zůstalo - satira nade vše. Navíc geniálně podpořená sklepáckým "tak trochu jiným" humorem. Pravda, zpočátku to ještě takové grády nemá, ale ve chvíli kdy se děj hry přesune od vojínů k vyšším šaržím, tak je vymalováno. A jak dostanou prim Vávra s Hanákem je již všem jasné, že Mlýny se povedly opravdu náramně. Dvojnásobná škoda vlažnějšího úvodu. Takže za čtyři (armádně generální) hvězdy. A ty sedí, ne že ne.(21.11.2007)

 • WANDRWALL
  *****

  Vašek, to ale tak nenapsal, divila se prý podle Hanáka paní Olga, když shlédla po jejich úpravě drama Mlýny. Ale tvůrci a herci v jedné osobě divadla SKLEP dali hlavy dohromady a vytvořili něco, co nejlépe charakterizuje boj jedince s okolním světem, když chce vlastně málo, tedy jen být čestný, nelhát, a je ve věku, kdy by rád byl správným člověkěm. A jak se mu to daří, tak právě i MLÝNY nás touhle snahou jedince provedou.(22.6.2010)

 • mr.kliky
  ****

  otec pracoval v koncentráku(22.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace