poster

Mlýny (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1994, 70 min

Předloha:

Václav Havel (kniha)

Scénář:

Václav Havel (divadelní hra)

Kamera:

Ivo Popek
(další profese)
 • Šandík
  *****

  Divadlo sklep v té nejlepší formě. Neuvěřitelné představení... Zároveň nekonečně absurdní a přitom nesmírně přesně a naprosto dokonale popisující socialistickou armádu se vším všudy... „Kurva, tady někdo leží, to bude průser! ... nebo pochvala! ... “ Kam se hrabou všichni seriáloví i filmoví Kefalínové ve ve srovnání s tímhle? Na DVD k tomu navíc ještě úžasné bonusy...(18.11.2007)

 • Carlossss
  *****

  Sosna s okuliarmi:-D Coca cola v lese:D Geniální záznam geniálního představení:D(20.11.2007)

 • L_O_U_S
  ****

  Povedená taškařice. Zaujmou především Tomáš Hanák, David Vávra a půvabná Monika Načeva. V poctivosti vojína Maršíka jsem se dokonce zhlédl. Zpočátku mi ale trvalo, než jsem si na tenhle humor zvykl, a bohužel musím konstatovat, že místy přestávám rozumět slovenštině... "Soudruhu poručíku, během mé služby se nic zvláštního nestalo!" "Takžes tady byl celou dobu na hovno, že jo!" (441.)(24.1.2009)

 • jaklee
  ****

  Sklepácky humor je zvláštný, ojedinelý a bizardný, však mne celkom sedí. Niektoré výstupy z hry besiedka milujem a toto patrí tiež k tomu lepšiemu. Hanák a Vávra sú tu skvelý.(9.7.2009)

 • Radyo
  *****

  Tohle se snad ani nedá okomentovat, tohle je prostě lepší rovnou vidět. :-) Opravdu jedinečné zpracování hry V.Havla. "Soudruhu veliteli, po dobu mé služby se nic zvláštního nestalo." "Takže jste tady byl vlastně úplně na hovno, co?" :-)))(28.11.2007)

 • - Divadlo Sklep pozvalo na generálku i Václava Havla, ten kvůli pracovnímu vytížení nemohl, ale paní Olga pozvání přijala. Celou dobu se smála a pak jen dodala, že je to opravdu svérazná adaptace a že si je jistá, že by se to Vaškovi líbilo. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Trumpetista na střeše je hlavní osvětlovač. Hercům trvalo dlouho, než ho k tomu přemluvili a on sám se musel před tímto výkonem "posilnit". (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace