Mlýny (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1994, 70 min

Předloha:

Václav Havel (kniha)

Václav Havel (divadelní hra)

Ivo Popek

Tohle se snad ani nedá okomentovat, tohle je prostě lepší rovnou vidět. :-) Opravdu jedinečné zpracování hry V.Havla. "Soudruhu veliteli, po dobu mé služby se nic zvláštního nestalo." "Takže jste tady byl vlastně úplně na hovno, co?" :-)))(28.11.2007)

Sosna s okuliarmi:-D Coca cola v lese:D Geniální záznam geniálního představení:D(20.11.2007)

Zásadní inscenace divadla Sklep přináší tragikomický vhled do chátrajících struktur ČSLA. Tento počin na hranici "site specific" s bláznivým nadhledem reflektuje nefunkčnost a demenci armádních i politických představitelů v éře socialistického realismu. Skvěle obsazená podívaná, které se nestydí vůbec za nic - zkrátka jsou to ti zlatí Sklepáci (a to je v každém možném případě MOC DOBŘE...).(30.7.2007)

Vtipné představení herců z divadla Sklep. David Vávra i Tomáš Hanák tradičně výborní. Jen si myslím, že tohle téma asi ocení nejvíce ten, kdo si vojnou za "totáče" skutečně prošel. Pro nás ostatní je to spíše jen taková divadelní variace na Černé barony či Tankový prapor.(12.6.2010)

"Kurva tady leží mrtvola, z toho bude průseeer ... nebo pochvala!" :-)(8.8.2011)