poster

Mlýny (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1994, 70 min

Předloha:

Václav Havel (kniha)

Scénář:

Václav Havel (divadelní hra)

Kamera:

Ivo Popek
(další profese)
 • Boss321
  ****

  Skvělá inscenace Havlovi hry. Určtě nejlepší představení co divadlo Sklep vyprodukovalo....(25.11.2007)

 • ork
  *****

  For ME 91%(6.2.2008)

 • Francik
  *****

  Tradiční humor Sklepáků spolu s Havlovou hrou. Jak toto může jít vůbec dohromady? Perfektně. Původní Havlovo poselství je sice vtípky a gagy značně upozaděno, stále však ve velmi silné míře zachováno. DVD vidání v nejmenovaném českém denníku je tedy i s obdtojnými bonusy geniální počin.____ A na závěr je nutností pár hlášek: "Teď mě omluvte, musím na lampiónový průvod." "Ale pane podplukovníku, lampónový průvod byl v říjnu." "To nevadí. Chvost ještě stihnu."______ "Vypínač na můj rozkaz!"______ "To je strašný. Blaopřeje mi člověk, který má za sebou Sokolovo, Duklu. Takový hrdina. Chápeš to? Blahopřeje mi za to, že jsem ho podved. PODVED!"______ "Strana tu přeci není od schvaloání lži." "Ale půl pravdy ti také neschválí." "No, to je pravda." "Pravda, pravda furt. Prosimtě. Jdi už do hajzlu. Pravda, pravda..."(21.11.2007)

 • Campbell
  *****

  Tohle je prostě pecka:-D "ZA dobu mé služby se nic nestalo" "takže jste tu byl úplně na hovno":-D Smál jsem se od začátku do konce. "To bude průser, nebo pochvala":-D(29.3.2009)

 • Flipper
  ****

  Kurňa...vždyť to je Zvolen! Na genialitu Čiernych barónov určite nestíha, ale svojskosťou pobaví. Spitý generál potom však dvihol latku tak vysoko, že zvyšok divadla sa dohrával. Záznam je však záznam a naživo je naživo. A na Sklep je do Čiech ďaleko.(29.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace