Hvězdná brána: Archa pravdy

Stargate: The Ark of Truth

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA / Kanada, 2008, 97 min

Docela slušné zakončení s Orii. V první části ale mohlo být více akce. 75 %. Pro fanoušky Stargate povinnost vidět:).(14.4.2008)

Skvěle natočené video filmy Stargate: SG-1(24.1.2013)

Ačkoliv dějovou linii s Ori (v DEVÁTÉ řadě) považuji za nejlepší v celé stargate z AoT jsem prostě zklamán. Ani oblíbené postavy (Cameron Mitchell, Vala, Převoři) to nijak zvlášť nezachránili, ale pár světlých míst to mělo. O trochu lepší než Continuum.(12.3.2008)

Tak tohle beru jako takovou omluvu za zpackané finále. A za snahu a konečné vypořádání se s Orii dávám pátou * Mithell hláčkuje, Daniel s Valou se špičkují, takže vše při starém...(4.7.2008)

Nemůžu říct úplné zklamání, ale představoval jsem si přeci jen něco dospělejšího. Mnohé díly seriálu film předčí. Pokus o velkolepost vsunutím replikátorů, bylo hodně hloupé, skoro se divím že si se svou troškou nepřisadili i Wraithové:) V téhle slátanině by mě asi víc pobavilo, kdyby autoři věnovali víc pozornosti souboji Morgany s Adrií...třeba pěstička na pěstičku:)...ale že jsem fanda, pod tři hvězdičky nejdu:)(7.3.2008)