poster

Hvězdná brána: Archa pravdy

 • USA

  Stargate: The Ark of Truth

 • Slovensko

  Hviezdna brána: Archa pravdy

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA / Kanada, 2008, 97 min

 • monsieurR
  *****

  Doporučuji v originále, český dabing je opravdu strašný.(31.3.2009)

 • Tom_Lachtan
  **

  toto dělá seriálu ostudu, stejně tak jako celá zbytečná seriálová linka s Orii neměl tento film vzniknout....(17.5.2012)

 • Chermy
  ***

  Nemůžu říct úplné zklamání, ale představoval jsem si přeci jen něco dospělejšího. Mnohé díly seriálu film předčí. Pokus o velkolepost vsunutím replikátorů, bylo hodně hloupé, skoro se divím že si se svou troškou nepřisadili i Wraithové:) V téhle slátanině by mě asi víc pobavilo, kdyby autoři věnovali víc pozornosti souboji Morgany s Adrií...třeba pěstička na pěstičku:)...ale že jsem fanda, pod tři hvězdičky nejdu:)(7.3.2008)

 • Terva
  ***

  Víte, já jsem nikdy něviděl všechny části seriálu, nemám na tv moc času, ale tento celovečerní snímek už mi moc nesedí. Prostě asi nejhorší ze čtyř, proto za tři, ale spíš 50%(6.2.2009)

 • Bat55
  ****

  Archa pravdy je pokračovanie posledných dielov desiatej rady,ktorá sa celá zamerala na boj proti Ori.Orajové už nemajú takú moc,bohužial vo filme už nie sú ani boje medzi nimi.Aspoň nie tak veľa ako v desiatej rade.Oveľa viacej sú tu Replikátori,znovu vytvorení,ktorí sú podľa mňa oveľa väčšiou hrozbou ako Ori.Archa pravdy nebola špatná,je to veľmi obstojná jazda za týmto veľkým seriálom,ktorý pokračuje v podobe ďalšieho seriálu Atlantida.Musím ešte skritizovať otrasný CZ dabing,ktorý film veľmi zhadzuje.Doporučujem si film pozrieť v originále s titulkami.Oproti dabingu seriálu je Archa pravdy shit.(25.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace