Hvězdná brána: Archa pravdy

Stargate: The Ark of Truth

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA / Kanada, 2008, 97 min

Sorry za jednohvězdičkové nadhodnocení. Jsem holt fanda :)(5.1.2008)

Od prvních minut tenhle přílepek dokonale zrcadlí můj značně ambivalentní, ale v konečném důsledku spíše sladce schizofrenní vztah k projektu, jakým je Stargate.(30.4.2008)

• SaNcHeZ_cz

Tohle vážně ne. Převádět mrzkost posledních dílů seriálové produkce na video a dělat z toho obrovskou věc, to je hanebnost. Mezi těch málo pozitiv, které toto uzavření kapitoly může nabídnout je fakt, že tento nepřítel, kterému se podařilo usmrtit podpásovkou již tak upadající kvality seriálu, sám umírá.(10.1.2011)

For ME 85%(6.2.2008)

Ark Of The Truth na mě působí jako další z mnoha dvojdílů seriálu.Bohužel většina těchto dvojdílů je mnohem lepší než tento sequel seriálu.Ukončení dějové linie s Ori mi příjde spíchnuté na koleni během jednoho odpoledne a vsunutí replikátorů do děje je přinejmenším zbytečné a uměle nešroubované.jelikož jsem ovšem také fanda,tak pod *** samozřejmě stejně jako Chermy jít nemohu.Musím říct,že vrcholem Stargate ságy pro mě bude letos Stargate Continuum,kde se vrátí ten na koho všichni fandové netrpělivě čekají.(14.2.2008)