Pohádka o tom jak blondýna zbořila Harward a pak, že jsou blondýny hloupé xD(17.1.2013)

• flanker.27

Předem chci říct, že proti blondýnám nejsem zaujatý, koneckonců s jednou už pár let žiju. Ani proti Reese Witherspoon nic nemám, tu a tam dokonce předvede v některém filmu solidní výkon (Vanity Fair). Takže se usaďte, připoutejte se a jedem: Kur** fix, co je to za zpi*enou hovadinu? Něco takovýho nemohlo bejt napsaný perem plněným inkoustem, leč diametrálně odlišným nástrojem. Demenci příběhu konkuruje snad jen demence dialogů a právních nesmyslů. Všichni zúčastnění měli raději jít do přírody na procházku, možná by jim na čerstvém vzduchu začal lépe pracovat mozek. Přiznávám, že jsem vydržel koukat asi 30 minut, mít v tu chvíli v ruce brokovnici, asi bych ji použil proti nevinné televizi. V zájmu zdraví nejen mého, ale i lidí mě blízkých jsem si pak raději šel zaběhat. Zbytek jsem si nechal později dovyprávět. Ještě že tak. takže znovu se ptám: Kur** fix, co je to za zpi*enou hovadinu?(10.10.2008)

Príjemná komédia o blondínke. Vlastne je to sliepka /v ženskej definícii/ so selektívnym myslením, ktoré ale dokáže nejakým zázrakom využiť a nakoniec sa aj presadiť. Možno nie celkom inteligenciou, ale cieľavedomosť a empatia jej nechýbajú a akademické prostredie sa na nej nezvykle odrazí. A nakoniec si poviete, že tá príšerná baba nie je až taká príšerná a že dobré srdiečko je niekedy viac – omnoho viac. Nebolo to ani zďaleka také zlé, ako som sa obávala.(15.12.2005)

• Chrustyn

Hlavní plus filmu je Reese Witherspoon, která v soubě skrývá to nejhorší co si člověk o blondýnách může myslet a její "blonďatost" jí opravdu uvěříte. Jinak je to strašná pytlovina.(25.10.2007)

Ta role byla přímo stvořená pro Reese Witherspoonovou, která v ní byla naprosto okouzlující a její naivita působila opravdu přesvědčivě. Bavil jsem se docela dobře, i když do své filmotéky tenhle film asi nezařadím.(27.11.2002)