• sud

Ujde to.(14.5.2006)

Velice legrační a velice příjemná komedie, ve které naprosto exceluje úžasně roztomilá Reese Witherspoon. Hlavně díky jejímu výkonu (a taky práci výtvarníka filmu) za čtyři.(31.5.2003)

• CANNIBAL

Vtipy o blondýnách mám sice rád, ale tohle to je vrchol stupidity. Škoda, že jsem ČSFD, tehdy neznal dřív. Jinak bych se tomu vyhnul obloukem.(27.2.2015)

Nebylo to zas až tak špatné, i když pomalá vzestupná a pak zase sestupná tendence pobavenosti mě trošku štvala. Nejlepší byl asi prostředek, i když v podstatě jen taková citárnička. Ale dostala mě z kocoviny a to se počítá :)(24.8.2002)

Neni to až zas tak horzný jak to vypadá a je jen dobře že si to nehraje na nějakej pořádnej film na kterej by to samozřejmě nemělo, takhle se ty občas stupidní forky nebodialogy daji lehce prekousnout a dokonce se u toho da i docela pobavit. A to hlavne proto že Reese Witherspoon hraje blbou blondýnu opravdu dobře(nebo že by to nehrála?) a i zjevem se na to hodí, ale i tak si to víc než 3* nezasouží(26.11.2005)

• - Pôvodne mal film produkovať Universal, no keď sa tejto myšlienky vzdal, produkcie sa ujalo MGM. (beso74)

• - Producenti chtěli umístit děj na univerzitu v Chicagu. Ta jim dokonce povolila natáčení, ale děj se nakonec přesunul na Harvard. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Výsledky, které měla Elle při přijímacích zkouškách, má jen 0,1% uchazečů. (Zdroj: ČSFD.cz)