Pohádka o tom jak blondýna zbořila Harward a pak, že jsou blondýny hloupé xD(17.1.2013)

Jednoduchá komedie založená na rozlišení dvou variant existence: na blondýnky a překvapení, že někdy mají i mozek a na šedé krysy, co mají zase jen ten mozek (a to v lepším případě). A hlavní hrdinka (Reese Winterspoon ta role fakt sedne) dokazuje, že i studentka práv se může starat o to co má na hlavě a na sobě, protože mít to jen v hlavě není všechno a naopak...:-) Vtipné, milé, pohodové a nehraje si na "velký film"(27.10.2003)

Neni to až zas tak horzný jak to vypadá a je jen dobře že si to nehraje na nějakej pořádnej film na kterej by to samozřejmě nemělo, takhle se ty občas stupidní forky nebodialogy daji lehce prekousnout a dokonce se u toho da i docela pobavit. A to hlavne proto že Reese Witherspoon hraje blbou blondýnu opravdu dobře(nebo že by to nehrála?) a i zjevem se na to hodí, ale i tak si to víc než 3* nezasouží(26.11.2005)

Ano, je to spíš pro ženy. Ano, vydrží to i muži. :)(31.1.2012)

• flanker.27

Předem chci říct, že proti blondýnám nejsem zaujatý, koneckonců s jednou už pár let žiju. Ani proti Reese Witherspoon nic nemám, tu a tam dokonce předvede v některém filmu solidní výkon (Vanity Fair). Takže se usaďte, připoutejte se a jedem: Kur** fix, co je to za zpi*enou hovadinu? Něco takovýho nemohlo bejt napsaný perem plněným inkoustem, leč diametrálně odlišným nástrojem. Demenci příběhu konkuruje snad jen demence dialogů a právních nesmyslů. Všichni zúčastnění měli raději jít do přírody na procházku, možná by jim na čerstvém vzduchu začal lépe pracovat mozek. Přiznávám, že jsem vydržel koukat asi 30 minut, mít v tu chvíli v ruce brokovnici, asi bych ji použil proti nevinné televizi. V zájmu zdraví nejen mého, ale i lidí mě blízkých jsem si pak raději šel zaběhat. Zbytek jsem si nechal později dovyprávět. Ještě že tak. takže znovu se ptám: Kur** fix, co je to za zpi*enou hovadinu?(10.10.2008)