Pohádka o tom jak blondýna zbořila Harward a pak, že jsou blondýny hloupé xD(17.1.2013)

• CANNIBAL

Vtipy o blondýnách mám sice rád, ale tohle to je vrchol stupidity. Škoda, že jsem ČSFD, tehdy neznal dřív. Jinak bych se tomu vyhnul obloukem.(27.2.2015)

Soundtrack Rolfe Kent: 1. Perfect Day - Hoku ,2. One Girl Revolution - Superchic(k) ,3. We Could still Belong Together - Lisa Loeb ,4. Love Is A Beautiful Thing - Krystal ,5. Magic - Black Eyed Peas featuring Terry Dexter ,6. Don't Need You To (Tell Me I'm Pretty) - Samantha Mumba ,7. A Thousand Miles (interlude) - Vanessa Carlton ,8. Watch Me Shine - Joanna Pacitti ,9. Ooh La La - Valeria ,10. Can't Get Me Down - Lo-Ball ,11. Sex Machine - Mya(12.5.2011)

Co si budem povídat, příběh je tak nepředvídatelný, že si můžete klidně dát šlofíka a stejně o moc nepřijdete. Prostě je to přesná definice průměrného filmu, JENŽE tady musím být trochu neobjektivní a dát navíc jednu hvězdu. A za co? No přece za Reese, na které jde poznat, že si svou roli dokonale užívá a hlavně ve chvílích, kdy komedii docházely síly, přišla Reese a hned bylo veseleji… :-) Takže já jsem dostal přesně to, co jsem očekával. A pokud někdy budu přemýšlet o další projekci, tak zřejmě si to pustím, ale jen kvůli tomu blonďatému andílkovi… :-)(30.6.2009)

• sepp

Naprosta tragedie - na tuhle blbost se snad nedokazou koukat ani americani.(5.9.2003)