Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lenny.M
  ****

  Za tu její nehoráznou hloupučkost nemůžu hodnotit jinak :D(18.4.2009)

 • Galadriel
  ****

  Dobrá zábava a skvělá Reese, film neurazí, nepobouří, je natočen s velkou nadsázkou a jednoduše moc příjemně. Podle mě je to zase jednou něco trochu jiného, svěží vánek mezi teenagerovskými a jinými přiblblými komediemi současnosti.(29.3.2004)

 • CANNIBAL
  odpad!

  Vtipy o blondýnách mám sice rád, ale tohle to je vrchol stupidity. Škoda, že jsem ČSFD, tehdy neznal dřív. Jinak bych se tomu vyhnul obloukem.(27.2.2015)

 • mandes
  ***

  rozpočet : $18 million tržby celosvetovo : $141,774,679(2.3.2007)

 • flanker.27
  odpad!

  Předem chci říct, že proti blondýnám nejsem zaujatý, koneckonců s jednou už pár let žiju. Ani proti Reese Witherspoon nic nemám, tu a tam dokonce předvede v některém filmu solidní výkon (Vanity Fair). Takže se usaďte, připoutejte se a jedem: Kur** fix, co je to za zpi*enou hovadinu? Něco takovýho nemohlo bejt napsaný perem plněným inkoustem, leč diametrálně odlišným nástrojem. Demenci příběhu konkuruje snad jen demence dialogů a právních nesmyslů. Všichni zúčastnění měli raději jít do přírody na procházku, možná by jim na čerstvém vzduchu začal lépe pracovat mozek. Přiznávám, že jsem vydržel koukat asi 30 minut, mít v tu chvíli v ruce brokovnici, asi bych ji použil proti nevinné televizi. V zájmu zdraví nejen mého, ale i lidí mě blízkých jsem si pak raději šel zaběhat. Zbytek jsem si nechal později dovyprávět. Ještě že tak. takže znovu se ptám: Kur** fix, co je to za zpi*enou hovadinu?(10.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace