Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Nič nové pod slnkom, ďalšia s tých klasicky umelých sond do života teenagerov čo chcú zmeniť svet a ešte dokonca aj zabelené v ružovom balení ale vďaka Reese Witherspoon sa to dalo zniesť. Kto by potom nechcel byť právnikom, keď je pritom toľko srandy. ║Rozpočet $18miliónovTržby USA $96,520,674Tržby Celosvetovo $141,774,679(6.1.2008)

 • viperblade
  ****

  Co si budem povídat, příběh je tak nepředvídatelný, že si můžete klidně dát šlofíka a stejně o moc nepřijdete. Prostě je to přesná definice průměrného filmu, JENŽE tady musím být trochu neobjektivní a dát navíc jednu hvězdu. A za co? No přece za Reese, na které jde poznat, že si svou roli dokonale užívá a hlavně ve chvílích, kdy komedii docházely síly, přišla Reese a hned bylo veseleji… :-) Takže já jsem dostal přesně to, co jsem očekával. A pokud někdy budu přemýšlet o další projekci, tak zřejmě si to pustím, ale jen kvůli tomu blonďatému andílkovi… :-)(30.6.2009)

 • sepp
  *

  Naprosta tragedie - na tuhle blbost se snad nedokazou koukat ani americani.(5.9.2003)

 • Tyler
  ***

  Zapínám televizi, nabíhají úvodní titulky pod nimiž se nám představuje svět, ve kterém je hlavní hrdinka jako doma - vysvalení fotbaloví hráči pískají na spoře oděné studentky, v domě spolku delta-ný (nebo jak to bylo) se skvěle rostlá děvčata věnují manikúře, pedikúře, pleťovým maskám, posílování problematických partií, společnému sprchování a já si říkám - vypadá takhle ráj nebo peklo :))? Naprostá zhovadilost, která je ovšem svým způsobem okouzující a je na ní vidět, že ji dělali inteligentní lidé - navíc Reese Witherspoon je v roli Elle Woods vskutku odzbrojující. Když si k tomu přidám přehršel vtipných momentů, jednu nezapomenutelnou scénu u soudu a řádnou dávku sebeironie, vychází mi, že se na "Pravou blondýnku" při repríze v televizi znovu podívám. No chápete to? Já a na blondýnku...(23.11.2005)

 • flanker.27
  odpad!

  Předem chci říct, že proti blondýnám nejsem zaujatý, koneckonců s jednou už pár let žiju. Ani proti Reese Witherspoon nic nemám, tu a tam dokonce předvede v některém filmu solidní výkon (Vanity Fair). Takže se usaďte, připoutejte se a jedem: Kur** fix, co je to za zpi*enou hovadinu? Něco takovýho nemohlo bejt napsaný perem plněným inkoustem, leč diametrálně odlišným nástrojem. Demenci příběhu konkuruje snad jen demence dialogů a právních nesmyslů. Všichni zúčastnění měli raději jít do přírody na procházku, možná by jim na čerstvém vzduchu začal lépe pracovat mozek. Přiznávám, že jsem vydržel koukat asi 30 minut, mít v tu chvíli v ruce brokovnici, asi bych ji použil proti nevinné televizi. V zájmu zdraví nejen mého, ale i lidí mě blízkých jsem si pak raději šel zaběhat. Zbytek jsem si nechal později dovyprávět. Ještě že tak. takže znovu se ptám: Kur** fix, co je to za zpi*enou hovadinu?(10.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace