Pohádka o tom jak blondýna zbořila Harward a pak, že jsou blondýny hloupé xD(17.1.2013)

• Djoker

Mnoho lidí tady uvadí, že je to blbost. Ano, není to filmový skvost, ale za blbost to podle mě označí ti, kteří se v tom tak trochu našli. Tato komedie má pro mě jedno velké plus. Skvěle paroduje dnešní studentky - bárbíny, které se bohužel na fakultách množí jako křečci. Ve filmu hloupost časem zmizí a na řadu příjdou klišé. V životě hloupost zůstává a na řadu přichází pracák nebo přestup do Plzně.(14.5.2010)

Čekala jsem naprostou kravinu, ale ono to bylo docela vtipné. Ze začátku jsem tu pitomoučkou blondýnku nesnášela, ale jak se začala měnit (pod vlivem sucharů na Harvardu), docela jsem jí fandila. Příjemná a milá zábava na sobotní večer.(6.11.2004)

Hloupá blondýnka se snaží dostat na Harvard, aby získala zpět svého expřítele? No, zdá se to jako hloupost, ale opravdu to MÁ nápad. A skutečně - vznikla z toho zábavná oddechová komedie, na kterou se vždy ráda znovu podívám. ~(4,2)~(10.2.2009)

Navzdory všem předsudkům, které jsem na adresu filmu slyšel nebo četl, Reese mě jako roztomilá naivka Elle dokonale dostala. Hlavně díky ní funguje "blondýnka" jako neuvěřitelně pohodová a lehce stravitelná komedie plná nadsázky, ironie, zábavy, dokonale pointovaných momentů a kartáčové palby do sevřených šiků nepřátelsky naladěné intelektuální elity diváctva.(7.10.2011)

• - Hneď na začiatku filmu, po úvodných titulkoch, je pohľad na Elle Woods, ako si češe vlasy. Nie je to však Reese Witherspoon, tá už v tom čase v Anglicku dokončovala film The Importance of Being Earnest (2002). (beso74)

• - Čivava, ktorá stvárnila vo filme Bruiser, sa v skutočnosti volala Moonie. Dožila sa 18 rokov a zomrela 10. marca 2016. (beso74)

• - Elle Woods (Reese Witherspoon) vystřídala během filmu celkem 40 různých účesů. (becki_tu)