Jak vyléčit Ježibabu (TV film)

Pohádka

Česko, 1997, 47 min

Vadim Petrov

Vtipná, podařená, lidumilá a v pěkných kulisách natočená pohádka, která musí diváka bavit. Skvělý výkon Vladyky v roli Hejkala, příjemná hlavní hrdinka, jen škoda zcela toporných hereckých výkonů všech třech mužských nápadníků. Jinak ale velmi podařená a pohodová pohádka.(2.7.2012)

Moc pěkná pohádka, kde je vidět, že i čarodějnice, ze kterých mají děti většinou strach, může být hodná a pomáhat. A plyne nám z toho i poučení, že každý se může změnit. Ať k lepšímu nebo k horšímu.(13.9.2008)

• Chrysopras

Magda Chrzová je sice neskutečně pozitivně naladěná, ale to je tak jediná plusová položka ( snad ještě Ježibaba paní Kubánkové ). Jinak dost přitroublé a nepřesvědčivé. P.S. Jan Dolanský tu má opravdu šlehu :-)(3.11.2014)

Vtipná pohádka o strašidlech, která si vystačí se dvěma strašidly, zato se strašpytly se roztrhl pytel. Dialogy nejsou až tak kožené, jako odříkávané často jako na odpoledním představení nepříliš talentovaných ochotníků, zejména byla v tomhle ohledu tristní Andulka. Strašidla byla skvělá, přidávám se k pochvalám na hejkalovo konto.(12.7.2011)

• triatlet

Jednoduchá pohádka s nevýraznými dialogy.(16.1.2011)