Jak vyléčit Ježibabu (TV film)

Pohádka

Česko, 1997, 47 min

Vadim Petrov

Moc pěkná pohádka, kde je vidět, že i čarodějnice, ze kterých mají děti většinou strach, může být hodná a pomáhat. A plyne nám z toho i poučení, že každý se může změnit. Ať k lepšímu nebo k horšímu.(13.9.2008)

Příjemná televizní pohádka, kde si především budete všímat masek. Ty jsou povedené, hlavně teda maska hejkala,ta stojí opradvu za to. Hejkala hraje Miroslav Vladyka. Je na něm vidět, že si tu roli hodně užíval a že se do ní pěkně položil. V maskérně musel strávit spoustu času.(16.1.2011)

nedělní odpolední pohádky jen hodnotím,ale nekomentuji (ostatně většinou není 2x co komentovat happy end je vlastně vždy a za 47 minut při nízkém kapitálu nelze nic 2x vymyslet), ale zde udělám vyjímku. Příběh sice není nijak oslniví, ale je tam fůra skvělých scének + pohádka má nějaké to kouzlo, osobitost až by se dalo říci duši. Miroslav Vladyka skvěle zahrál hejkala a svoji roli skvěle sehráli omamné kytičky u ježibaby. Zvažoval jsme 4z5, ale dávám jen 3z5, když jsme si uvědomil jaké pohádky dostaly 4 tak zde by to bylo za 47 minut moc.. i tak příjemné překvapení(23.4.2011)

• triatlet

Jednoduchá pohádka s nevýraznými dialogy.(16.1.2011)

• Tommassi3

"Nikdy bych nevěřila, že se dá hejkal takhle ochočit.. A i ten tvůj Vítek.." ;)(4.6.2016)