poster

Vnitřní vesmír

 • USA

  Innerspace

 • slovenský

  Vnútorný vesmír

Akční / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 1987, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  *****

  Zdařilá komedie z produkce Stevena Spielberga, která se opírá na svou dobu o vynikající triky, nápaditý scénář, režii a v neposlední řadě o solidní herce. Nechybí jí spád a nuda se nedostavuje. Joe Dante od té doby už nic tak extra zajímavého nenatočil, ale tahle sci-fi komedie se mu prostě povedla. 100%(12.2.2009)

 • StarsFan
  ****

  Jelikož jsem v době, kdy se Vnitřní vesmír dostal do kin ještě ani nebyla na světě, nemůžu říct, že na něj mám nějaké nostalgické vzpomínky. Ale i z dnešního pohledu ho považuju za neuvěřitelně sympatickou zábavnou podívanou hlavně (ale nejen) kvůli frajerskému Quaidovi. Ještě deset minut před koncem jsem se rozhodovala, jestli si zaslouží tři nebo čtyři hvězdičky a závěr jednoznačně rozhodl. V dnešní době happyendů a x-tých pokračování je přesně tohle to, co jsem potřebovala, něco, co vás tak trochu donutí nad koncem taky přemýšlet. Špičkový film :-)(15.11.2006)

 • DaViD´82
  *****

  Vnitřní vesmír je pro mně tím, čím je pro většinu mých vrstevníků první Návrat do budoucnosti.(9.4.2005)

 • Flipnic
  ***

  Skvělý pohodový 80.ky ... dohnanej rest. Bavil sem se fajnově, ale nic extra to není ... 3/5 ...(22.11.2014)

 • juta
  ***

  Závěr filmu mohl mít rychlejší spád, byl tam malý prostor pro to, aby se člověk začal malinko nudit, jinak efekty a lidské tělo bylo hodně věrohodné a Martin Short ukázal, že se hodí na potrhlé role.(24.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace