poster

Vnitřní vesmír

 • USA

  Innerspace

 • slovenský

  Vnútorný vesmír

Akční / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 1987, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BoPo
  ***

  Scifi-komédia, ktorú som videl strašne dávno a stále si ju dokážem celkom dobre vybaviť. Dobrý príbeh s dobrým obsadením. Nenáročná zábava.(21.3.2010)

 • movie
  ***

  Snímek, který jsem jako parchant s radostí konzumoval, ale dnes už je to jen průměr, na který se rád spíše kvůli skvělému Quaidovi!(18.11.2002)

 • Jordan
  *****

  sladké 80. roky v hollywoode priali šialeným nápadom, všemožnému žánrovému synkretizmu, béčku a na vrchole boli komédie "v pravom" zmysle, horory a sci-fi; a vo veľkom mori toho všetkého je Innerspace z produkčnej dielne pána Spielbrga v réžii otca Gremlinov Joea Dantea tróni Innerspace ako prototyp dokonalej nenáročnej zábavy, geniálnej sci-fi komédie, skvelý humor, výborná choreografia bláznivých akčných scénok a najpodivnejšia buddy dvojka (alebo trojka? alebo koľko ich je?:)) akú ste kedy videli; kráľovská zábava, kráľovské hlášky, krásna mladá meg ryan a sympatický quaid s komickým shortom; klenot osemdesiatych rokov, kedy sa filmári vedeli poriadne odviazať;(21.9.2008)

 • mandes
  ****

  rozpočet : ? tržby americke : $25,893,810(3.5.2006)

 • D.Moore
  *****

  Steven Spielberg uvádí... A je to vidět. Vnitřní vesmír je totiž úžasná podívaná. Expert na dobrodružné sci-fi komedie Joe Dante byl v roce 1987 v plné síle a za přihlížení velkého Stevena zavedl diváky do útrob lidského těla. Nutno podotknout, že do naprosto skvělých útrob, protože triková stránka tohohle filmu je i po pětadvaceti letech stoprocentně přesvědčivá a perfektně propracovaná. Zrovna tak fungují i kvanta gagů a také akční scény, jako třeba ta s Martinem Shortem, který k smrti vyděšený visí na otevřených dveřích jedoucího náklaďáku a neodolatelně řve. K tomu přidejte záporáka s multifunkční rukou, zmenšené vědce, ten krásný moment s embryem a hudbu Danteho kumpána Jerryho Goldsmithe, který jako by si s motivem Kovboje střílel z Ennia Morriconeho... Z mého pohledu jasných pět hvězd.(29.9.2012)

 • - Film byl nominován na cenu Saturn (Akademie sci - fi filmů, fantasy & hororu) za nejlepší režii, nejlepší film a nejlepší speciální efekty. (Terva)

 • - Dennis Quaid a Meg Ryan, kteří se poznali během natáčení tohoto snímku, se o 4 roky později vzali. (oje)

 • - Kovbojova (Robert Picardo) tvář se na tvář Jacka Puttera (Martin Short) s ohledem na trikové provedení mění velmi podobně jako ve filmu Total Recall (1990). Je to proto, že na obou filmech tvořil triky Rob Bottin. Dalším pojítkem obou filmů je sám Robert, který ve druhém jmenovaném propůjčil hlas robotickému taxikáři jménem Johnnycab. (Stejšn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace