Vnitřní vesmír

• slovenský

Vnútorný vesmír

Akční / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 1987, 120 min

V době vzniku mne film velmi bavil. Teď už bych z toho tak odvázaný nebyl.(19.4.2015)

CITÁT - Králík ?......... Já nechci polemizovat, ale dle mého, když něco zmenším měla by tomu zůstat stejná váha. Něco jiného je to malé vyrobit. A metoda zmenšování stejně není ani trochu vysvětlená. CHYBA VE FILMU - BMW, které ve 22 minutě prorazí ocelovou bránu, tím že jí projede, je o minutu později absolutně bez škrábanců. CITÁT - Na Ozziho ( John Hora ), dobráka, který mi chtěl zachránit prdel a tak mě píchnul do té mojí.......... Scéna v 57 minutě určitě rozesměje nejednoho diváka. CITÁT - Hoň si ho, ale nemluv s ním !!!............. Film je technicky hodně nepřehledný a někdy až naivní. Hudba - Jerry Goldsmith. Produkce - Steven Spielberg.(3.8.2011)

Vnútorný vesmír je originálna pozeraná, trochu na spôsob hranej verzie slávneho kresleného vzdelávacieho programu Bol raz jeden život . Dante nakrútil aj lepšie filmy (nie, nemám namysli ani tak Piraňu , skôr Ľudí z predmestia ), ale vďaka slušným trikom, hercom a spomínanej originálnej zápletke má tento kozmos dačo do seba.(14.10.2005)

Scifi-komédia, ktorú som videl strašne dávno a stále si ju dokážem celkom dobre vybaviť. Dobrý príbeh s dobrým obsadením. Nenáročná zábava.(21.3.2010)

Výborná ujeťárna, která mě v mládí zaujala a nedokážu odolat některým naivním představám v tomto filmu (a kde jinde uvidíte Meg Ryan zevnitř? :o)).(27.7.2005)