poster

Výchovný tábor

 • USA

  Boot Camp

 • Slovensko

  Výchovný tábor

Thriller / Psychologický

USA / Kanada, 2007, 95 min

Scénář:

Agatha Dominik, John Cox

Střih:

Sylvain Lebel

Scénografie:

Zoe Sakellaropoulo

Kostýmy:

Renata Votrubová
(další profese)
 • playboxguest
  ***

  Po čtyřech dnech od zkouknutí si pamatuju už jen to, že Stormare hraje skvěle záporáky, že Gregory Smith je naprosto nevýraznej herec a že Milu Kunis chci vídat na plátně častěji. Takže nic, co bych nevěděla už z dřívějška. Nebyl to špatný film, jen nepřinesl vůbec nic nového, prostě průměr, který ve člověku po chvíli moc nezanechá.(12.4.2011)

 • tom88
  ***

  Nie je to tragédia, no ani žiadna pamätihodnosť. Každopádne by sa dalo na tomto materiáli viac popracovať, potenciál tam aj bol. Spracovanie je však veľmi priemerné. Určité momenty trocha nelogické a nedomyslené. Záver klasický, žiadna originalita. Réžia aj herci taký chabý priemer. Ale 2* sú málo, takže priemerné 3*. 50%(27.4.2010)

 • Vědma
  ****

  Překvapivé. Film na téma, které se mě hodně dotklo, a i když se tady jenom klouzalo po povrchu a zajímala by mě větší konfrontace s rodiči a taky bych dala větší prostor nejzajímavější postavě filmu Jackovi. Ale stejně mě to bavilo a po dlouhé době jsem u filmu neusnula.(13.4.2015)

 • WoWoW
  **

  Ehm, jak bych začal. Už vím Peter Stormare hrál dobře a námět nebyl zlý, ale to zpracování, to zpracování. No jednoduše jsem se místy hrozně nudil a nemůžu se zbavit dojmu, že pojem psychologický se trochu minul filmem.(7.10.2010)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Skvělý námět, dobré herecké výkony, fajn konec.............ale, nějak mi tam chyběla brutalita - šikana tvrdšího rázu, více mrtvých, více negativních padouchů... Nepopírám ale, že jsem rád film viděl.(30.6.2008)

 • - Zkratka "ASAP", kterou nosí "účastníci tábora" na tričkách ve filmu, znamená Advanced Serenity Achievement Program, tedy Moderní program pro dosažení klidu. Ve skutečnosti ji můžeme přeložit i jako "Jakmile to bude možné", což ukazuje touhu tábor co nejrychleji opustit. (Cheeker)

 • - Na jednom snímku prezentace Dr. Haila (Peter Stormare) na semináři v L. A. je možné vidět slovo "Responsability". Takové slovo ale neexistuje, jeho správné znění je "Responsibility", v překladu "Zodpovědnost". (Cheeker)

 • - Spoiler: Ve scéně, kdy Ben (Gregory Smith) oznamuje Sophii (Mila Kunis), že bude poslán z tábora domů, je mezi nimi viditelný natažený ostnatý drát, v dalších záběrech už tam ale není. (Nocturno culto)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace