poster

Číslo 9

 • USA

  9

 • Slovensko

  Číslo 9

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2009, 79 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  Stejne jako se Ackerovi poved kratas, poved se mu i celovecerak a to, co v kratasu jen nakous, tady hezky rozved. Pribeh sice nepatri mezi nejslozitejsi, ale objasni par veci a je dostatecnej. Film ale spis sazi na atmosferu a akci a to je oboje na vybornou. Celej film ma totiz dokonalou vizualni stranku, vse je hezky temny, zniceny a rozpadly a pripomina to postapokalyptickou budoucnost v Terminatorovi a navic je to podporeny dokonalou animaci. A hudba nijak nezaostava, spravne dotvari napinavou atmosferu a zvuky se taky vyvedly, porad neco skripe, skrabe a podobne. No a co se tyce ty akce, necekejte nic priteplalyho, tady vse vybuchuje, panacci umiraj, stroje neustale utoci. Jedinou vytku mam ke konci, precejen ta cela pointa je lehce stupidni a uplnej zaver mi moc nesed a navic moh mit film klidne vic nez jen ubohejch 69 minut bez titulku. Ale rozhodne se jedna o skvelou animovanou rezbu.(10.10.2009)

 • Fr
  ***

  ,,Když jsme se probudili do tohoto světa všude byl chaos. Člověk a stroje proti sobě bojovali pomocí ohně a kovu…..“ A já se tak těšil! Příběh o přátelství, které může zachránit život, ale hlavně o nebezpečí, které jej může vzít, sliboval nevšední podívanou. Bohužel, když opadlo nadšení z animace a nabažení se postapokalyptického světa - nastalo rozčarování. A vydrželo do teď. Neustále přemýšlím PROČ!? Proč převládá pocit duševní prázdnoty? Příběh, příběh a zase PŘÍBĚH! Krásně natočené NIC! Bohužel ono ,,nic“ přebije veškeré klady. Myslím, že avizované ,,rozdání své duše“ by mělo v člověku vyvolat nějaké pocity. A závěrečné poselství ….,,Co se stane dál?“ ,,Nejsem si jistý. Ale tenhle svět teď patří nám. Bude takový, jaký si ho uděláme.“… vyzní tak nějak do ztracena… PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ **(30.10.2009)

 • paascha
  *****

  Mám slabost pro animáky a pro takové, jako je tento, obzvlášť. Celý US anime kolos, Pixar, Disney a spol se můžou jít zahrabat:-)))(2.5.2010)

 • Jossie
  ***

  Je mi to moc líto, ale přes tu překrásnou vizuální stránku nemůžu dát víc než 3*, protože ten příběh prostě začal po takových 20 minutách nudit. Kraťas jsem neviděla, ale pravděpodobně měli zůstat u něj. A celá ta věc s duší mi přišla přinejmenším divná.(28.7.2010)

 • Slasher
  ***

  Takový další pěkně udělaný, ale nefungující 3D animák. I když tenhle přeci jen není úplně tuctový. Apokalyptická scenérie, ošklivý hadrový hrdina, občas až hororově vyhlížející záporáci, jeden srandovní špek s kudlou a pokus o ambiciózní záhadu se třemi symboly, nejedná se o další klasiku pro prcky a (prý) i jejich rodiče. Potřebné 'něco do sebe' to ale má jen z poloviny, až moc dlouhý rozjezd a nedostatečně působivé finální odhalení tomu ubírají na síle.(11.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace