Číslo 9

Číslo 9

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2009, 79 min

máte rádi animáky?? máte rádi Tima Burtona?? tak tohle je pro Vás to pravé ořechové :-) úžasná atmosféra, perfektní hudba.. a všechny panenky bych láskou sežrala :-) hlavně dvojčata :-) 100%(10.9.2009)

Dějově velmi nedotažené. Až to zabíjí silnou atmosféru. Roztáhnout kra´tas na celovečerní délku holt ne vždycky dělá dobrotu.(13.12.2009)

Naprosto GENIÁLNÍ!! Tohle mě fakt překvapilo a dostalo ...(18.2.2010)

no, co se tyce atmosfery, bezutesneho vykreslení postapokalyptickeho sveta a skvele akce s hrozivymi stroji.. v tom vsem 9 hrave prekonava Salvation.. ovsem nektere dialogy, samoucelne sceny a zaver to jemne snizují pod uroven veledila.. a tvurci mi snad nechteji tvrdit, ze to mesto bylo jedine na celem svete.. v klidu by mohlo bejt pokracovani, takze to, ze to vlastne ukoncili, kdyz to vypadalo tak nadejne, pokladam za dalsi minus. presto mi celkove vychazi takove, sice mozna slabsi, ale presto pekne 4 hvezdy..(21.3.2010)

Po zhlédnutí traileru a po sléze i kraťasu jsem byl plný očekávání ( možná i obav, abych nebyl nakonec zklamaný )... A výsledek ? Nějak si nemůžu vybavit, kdy jsem naposled viděl takhle skvělej animák.. Mělo to atmosféru, náboj, vtip a já si len přál, abych se mohl dívat o trochu déle... Další slova jsou zbytečná - běžte na to do kina ;-) 90% a díky ČSFD za tenhle zážitek.(10.9.2009)