poster

Hranice smrti

 • Francie

  Frontière(s)

 • anglický

  Frontier(s)

Horor / Thriller

Francie / Švýcarsko, 2007, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Smok
  ***

  Otrepané klišé kanibalskej rodinky náckov vyvažuje francúz poriadnou porciou brutality, ktorú krásne stupňuje, takže ku koncu už môžu divákovi rupnúť nervy.(4.10.2009)

 • Slasher
  ****

  Další z variací na Texas Chainsaw Massacre - Čtveřice mladých francouzských muslimů chce prchnout s prachama přes hranice, ale při vší smůle narazí zrovna na tu nejhorší rodinku v celý Evropě. Tahle hodně disfunkční famílie, v čele se skvělym náckovskym dědkem z druhý světový ("Dělej Hans, nakonzervuj ho."), totiž neumí nic jinýho než masit všechny návštěvy a motat do toho kecy o čistý krvi. Je to parádní řezničina, jak se to blíží ke konci čím dál lepší. Ale nejlepší bylo potápění do prasečích hoven a chcanek:) Dík za takový filmy. Jen škoda toho úvodu a politických sraček, to mi tam moc nesedlo. (screeny)(25.12.2008)

 • Cervenak
  ****

  Zábava pre celú rodinu! Teda pokiaľ je váš dedo starý nacista, na večeru si dávate stredne prepečených príslušníkov nižšej rasy a v pivnici chováte bandu ľudožrútskych retardov. Ufff. Extrémne bizarné, až fyzicky intenzívne a kapitálny megahumus. Jasné, je to neoriginálne a miestami nelogické, ale ten politicko-sociálny presah sa mi zdal k veci a dobre našraubovaný na hlavný "dej", premena hlavnej hrdinky je pôsobivá a vizuál (kamera a strih) na vysokej remeselnej úrovni, dynamický a pritom dokonale prehľadný. Darmo, na mňa európske mäsiarčiny fungujú a táto nie je výnimkou. Navyše, v záplave súčasných amerických akožekrvákov je toto plávanie v prasačích sračkách, precvakávanie achiloviek, pílenie cirkulárkou a žviakanie čerstvo odhryznutej človečiny hotové majstrovské dielo žánru. Varovanie: naozaj len pre silné žalúdky a pevné nervy!(5.9.2008)

 • chezush
  **

  Takový Texaský masakr motorovou pilou s nacistickými kanibaly. Nic originálního, film čerpal z mnoha dalších hororových filmů, pořád ten samý vzorec dokola - Dejte do filmů pár lidí, šoupněte tam nějaký magory, kteří je umučí a zabijou, ale někoho nechte přežít. Celkově je to tak nezáživné a nudné, že jsem si chtěla vytrhnout svojí vlastní kůži a mučit sama sebe, jen abych ten film udělala trošku zajímavějším.(10.6.2012)

 • Mr.Apache
  *

  HOSTEL mě opravdu bavil. Pořád jsem si říkal, kdy přijdou ty WTF momenty, kvůli kterým je u nás film tak špatně přijímán, a ono v podstatě nikdy nic. Naopak, hlavní myšlenka je výborná a (téměř) všechno sedí. Má to gradaci, napětí i atmosféru. Nic z toho jsem neočekával. Líbilo se mi ztvárnění démonického Slovenska, děvky i cigáňata. Hlavnímu hrdinovi jsem fandil a sadisté byli taktéž přesvědčiví. Hostel je v gutu. Možná (!) není na čtyři hvězdičky, které jsem udělil, ale když vidíte ty hysterické "odpady" všude kolem, nemůžete si pomoct. To FRONTIER(S) jsou (až na občasné záchvěvy kvality) skoro celí jedno velké WTF. Litry krve, stříkající při každé příležitosti do úst hlavní hrdinky, nemají jiný účel, než odradit diváka od oběda, a ty občasné záchvěvy kvality matou stejně jako roztřesená kamera při zdejší honičce v autech (to bylo teda něco). Filmu, jeho tvůrcům i hercům jsem nedokázal uvěřit ani já, takový prototyp jasného believera. A to je co říct. Xaviere Gensi, vy musíte dělat něco špatně. Zlatý Eli Roth.(15.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace