Hranice smrti

Frontière(s)

Frontier(s)

Horor / Thriller

Francie / Švýcarsko, 2007, 108 min

JOooooo!!! Ta brutálnost ... bavil jsem se, užíval jsem si to ... chtěl jsem, aby ty sadisty zabili ... Opravdu skvělý počin ..(20.5.2009)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 10/10 Hudba 7/10 Efekty 10/10/// +nevydýchatelná a houstnoucí atmosféra, gore scény až do morku kosti, detailní, krvavé, masakrální maso -francouzské prostředí v úvodu filmu (ale budiš)/// Maximální. A přitom ze začátku to tak nevypadalo. Buranské jako Texaský masakr, zrůdné jako Hory mají oči, násilnější než Hostel. Starvitelnější než jiné francouzské filmy. A především neuvěřitelně dusná atmosféra. Nevím proč mi to sedlo, ale stalo se tak a já jsem přímo omráčen./// Celkem 90%///(28.1.2009)

Ach to naše slavné mučení. Všechno šlapalo celkem dobře, až do jednoho momentu, kdy mě hlavní ženská postava začala tak trochu vadit. Je těžké posoudit, jak se lidé chovají v takových situací, asi to bude individuální, ale jak se chovala a pohybovala... jako by nechtěně přehrávala a působilo to na mě velice komicky, takže jsem si spíše přál, aby jí dostali náckové taky a to je zlééé.(23.8.2014)

Arbeit macht fleisch. Poněkud zdlouhavá jízda bachorem bestie. Žádný náznak odlehčení, ani stopa po nějakém spikleneckém pomrkávání, že je to jen taková sranda...nic. Krev, maso a sračky.(2.10.2008)

• dr.horrible

No,ako horor to až tak zlé nie je; Je tu dosť krvi,nechutností a hlavne pomerne fungujúceho napätia.Len keby to nevykrádalo všetko čo sa dá!Nad tým,že príbeh je do detailov okopírovaný z iných filmov,som ešte oči prižmúril,keď ale Gens začal naozaj doslova,kopírovať jednotlivé scény napríklad z Recu,to už mi došli nervy.Nie,tomuto tie tri nedám!Horor je to dobrý,ale už som ho videl mnohokrát predtým.A tá hlavná herečka,tá potopila aj to napätie a záver už je iba na smiech(3.11.2012)