Co byste dělali, kdyby se k vám nastěhovala matka a za žádnou cenu nechtěla odejít? Když devětadvacetiletý NOAH COOPER přichází o práci terapeuta, má pocit, že už ho nic horšího nemůže potkat. Pak ale přijíždí domů a v jeho už tak plném domově panuje ještě větší zmatek, protože se v něm usadila Noahova panovačná matka MARILYN a s ní smečka pěti psů. Legrace nastává ve chvíli, kdy se Noah snaží vypořádat s tlaky při hledání práce, se ženou, která zoufale touží po dítěti a co je nejhorší, s matkou, jež ho nechce přestat zahrnovat láskou! (oficiální text distributora)

MM_Ramone

V tomto komentáry budem trocha osobný. Inak sa mi nedá. Neznášam herečku Diane Keaton. Je to preplatená ochotníčka, namyslená primadona, nechutná stará baba... nemôžem ju ani cítit. Čím je staršia, tým je odpornejšia. Skazila každý film, v ktorom sa za posledné roky objavila. Jej herecký prejav ma privádza do zúrivosti. Antipatia, ktorú som si voči nej vypestoval, mi takmer ani nedovolila dopozerať tento film až do konca. Ono samo o sebe to nie je nijak zvlášť podarená komédia. A navyše keď som tam vkuse videl túto hnusnú, starú medúzu, tak som mal naozaj, čo robiť aby som pokračoval v sledovaní. No ale bola tam aspoň nádherná, vnadná Liv Tyler. Na tú sa dá pozerať vždy. A jedine kvôli nej tento titul nehodím do odpadu. * ()

trinan_kop

To akože čo má byť? Nerozumie, Diane Keaton je pre mňa po tomto filme veľmi nenásytná osoba, ktorá natočila N kvalitných filmov v živote a namiesto užívania si života - pretože má peňazí dosť na luxusný život až do smrti - tak natáča akúkoľvek blbosť ku ktorej ju prizvú. Proste hnus - hrabať, hrabať, hrabať, asi sa chce kúpať v peniazoch - kedy si tá osoba uvedomí že v takýchto filmoch len šliape po vlastnej povesti? Liv Tyler - táto herečka, pred 5 - 10 rokmi známa, krásna, "chcená" tu ukazuje že po niekoľkých dobrých filmoch stratila schopnosť vyberať si filmy - to isté ako Keaton - nerozozná kvalitný film od absolútneho nechutného odpadu. K hlavnému "hrdinovi" sa vyjadrím len tak, že on nikdy nemal dostať žiadny film - sekundovanie niekomu inému, ok, ale hlavná úloha? To veru nie. ()

Merkin odpad!

Tohle byl první den konce mého života. Vulgární, hloupé, zbytečné a zcela ve stylu amerického způsobu udělat z diváka nesvéprávnou bytost přihlížející naprosto nenormálnímu rodinnému stavu, ačkoliv se někomu může zdát běžným a vtipným. Diana Keaton upadla až na dno(kde bych ji nečekala), Liv Tyler se ani k ničemu jinému nehodí a Dax Shepard sám vypadá jako vypatlaný idiot, takže sem dokonale zapadá. Jedinou smysluplnou větu prohodila babička a naoko dementní, přitom alespoň za svými činy si stojící kamarád spisovatel. Kéž víc takových věcí na plátno nepřijde. ()

parabellum

Život je stres bych vysthl jedním slovem a to je TRAPNOST. Plno scén bylo pro mě tak trapných až běda. Dále mě tam vůbec nesedla jindy skvělá Diane Keaton, která místy tak přehrávala až běda. Jednu hvězdu dávám za jako vždy krásnou Liv Tyler a druhou za jedinou vydařenou komickou scénu v kostele. Za mě dávám 40%!!! ()

Dubro

Silno pochybujem, že užívatelia, ktorí ohodnotili tento film štyrmi či piatimi hviezdami, vôbec túto komédiu videli. Je to totiž podpriemerné divadlo o priemernej malomeštiackej a ešte k tomu americkej rodinke a ich malomeštiackych a ešte k tomu amerických problémoch, ktoré stojí a padá na dialógoch a grimasách hlavných hrdinov. Liv Tyler je studená ako psí čumák a za zmienku stoja jedine rozhovory medzi Shepardom a jeho matkou ( Diane Keaton). Ostatné vyfučí z hlavy ako piatková opica. ()

• Natáčelo se od 16. ledna do 21. února 2007 v Kalifornii (USA). (BMW12)