poster

Svatba podle Margot

 • USA

  Margot at the Wedding

 • Slovensko

  Svadba podľa Margot

Drama / Komedie

USA, 2007, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • WANDRWALL
  **

  Nevýrazné, bez šťávy, jen tak běžící hovory o životě, kdy lidi řeší stále cosi, ale nic není jasné. Slátanina....A já si s takovou důvěrou ten film pustil,a myslel jsem si, že se něco dozvím o zajímavé, nezaměstnané umělkyni, která má třeba jen smůlu, nebo něco ji brzdí v rozletu, a o tom něčem se dozvím, ale není tomu tak... Škoda, tak jsem si přál tenhle film velice dobře ohodnotit! A nejde to. Nejde.(6.2.2012)

 • Anderton
  ***

  Výborný príklad malého filmu, na ktorom si môžete cvične vyskúšať rozoberanie postáv z hľadiska psychológie, motivácií, minulosti, atď. Svatba pôsobí ako niečo medzi americkým nezávislým filmom, podvýživeným štúdiovým projektom a televíznou produkciou. Stojí na herečkách, ktoré hrajú ako vždy výborne a kvalitne im sekunduje aj Jack Black. Bohužiaľ film nevyústí do žiadnej katarzie, udalosti nemajú poriadny emocionálny dopad na diváka a pri konci môžete mať pocit náhleho utnutia do príbehu, ktorý by mohol ešte pokračovať. I keď bolo povedané všetko. Kvalitné tri hviezdy a upozorňujem, že Kidman a Leigh vystupujú s minimálnym make upom a vystavujú tak svoj vek na verejné oči. Je to celkom odvážne, ale stále im to svedčalo.(23.11.2013)

 • mysiak
  **

  Film o ničom, kde hrá Nicole Kidman, ktorá ma už nudí a fajn Jack Black, ktorý podáva dobrý výkon ako v Prázdninách nie je taký hrubý....ale nechápem o čom bol tento film(28.8.2008)

 • charlosina
  ***

  Ojedinělá psychologická průprava po niterním světě sebe samého... aneb Do svého zrcadla se neodvážím pohlédnout, raději prozkoumám tebe. Margot at the Wedding je hodně zvláštní film, který zanechá hodně zvláštní pocit. Nicole Kidman jako nevyrovnaná Margot, která nekritizuje svou sestru, ale spíše sama sebe, je perfektní a Jennifer Jason Leigh jako Pauline, která k ní chtě - nechtě shlíží, rovněž. Tohle není svatba podle Margot, ale Studie Margot. A to vydařená. 3 a půl.(22.8.2008)

 • Webb
  *

  Jaký je smysl něco takového točit? Film je naprosto o ničem a ještě jsem se u toho dost nudil a neustále jsem se díval na hodiny kdy už to skončí.(13.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace