Svatba podle Margot

Margot at the Wedding

Svadba podľa Margot

Drama / Komedie

USA, 2007, 92 min

Mám pocit jako by se v tomhle filmu skrývala skutečná tvář Ameriky. Silné!(19.1.2013)

• Webb

Jaký je smysl něco takového točit? Film je naprosto o ničem a ještě jsem se u toho dost nudil a neustále jsem se díval na hodiny kdy už to skončí.(13.3.2009)

Rozpočet $10miliónovTržby USA $1,959,420Tržby Celosvetovo $2,897,757(20.11.2009)

• Aknah

Co to je? Mysleli si snad, že vytvořili přirozenej film? To asi těžko... Margot dělá, že všechno umí, ví a každému radí, ale sama je děsně slabá, takže pořád vybuchuje a s někym se hádá a vlastně neví, co chce... Nejvíc mi na tom asi vadilo, jak je mi tahle osoba neuvěřitelně protivná a něpříjemná, zároveň působí nevyrovnaně... Prostě ani trochu mě to nebavilo, nezasáhlo, nedojalo, nezaujalo, natož rozesmálo... byla to jen splácanina pocitů mezi skupinou lidí, kteří se vzájemně nemají rádi. Ubohej pokus o citovej film, kterej srší trapností a chabostí !(11.11.2008)

Půl druhé hodiny rodinného pekla. Kidman skvělá, stejně jako zbytek obsazení.(13.2.2008)

• - Film se původně měl jmenovat "Nicole at the Beach", ale po příchodu Nicole Kidman byl název změněn, aby nedošlo k nedorozumění. (Agoran)

• - Film získal v roce 2007 na filmovém festivalu Peníscola Comedy 2007 dvě ceny, a to v kategorii nejlepší herečka (Jennifer Jason Leigh) a nejlepší režie (Noah Baumbach). (Terva)

• - Na scénáři k této dramatické komedii se podílel francouzský režisér Eric Rohmer. (Agoran)