poster

Prosíme přetočte

 • USA

  Be Kind Rewind

 • Slovensko

  Prosíme pretočte

 • Slovensko

  Láskavo pretáčaj

Komedie / Drama

Velká Británie / USA, 2008, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PinokKio
  ****

  Gondryho výborný nápad, jak do jednoho filmu propašovat spoustu svých nesplněných snů. Nebo si snad myslíte, že on sám by Krotitele duchů, King Konga či Robocopa nenatočil v reálu jinak než jak nám prezentuje, tedy s visačkou pošvédováno? : )(2.5.2013)

 • xxmartinxx
  ***

  Několik skvělých nápadů bohužel neutáhne největší Gondryho vadu - na rozdíl od Andersona a Jonze neumí pohltit, odvyprávět příběh tak, abych se o něj zajímal. Sledovat to je pak založeno na užívání si jednotlivostí, ale ne celku. Jediná výjimka, Věčný svit, to pravidlo jedině potvrzuje. Pak jsou to totiž vždy filmy, kde necelistvost a žádná příběhová niť více či méně brání zážitku.(29.7.2012)

 • A_FISH
  ****

  Asi nejvtipnější film, jakej jsem v poslední době viděl, a ještě neviděl. Milé letní překvapení, z kterého je cítit láska k filmům a "starejm dobrejm časům" - 90% ...prosil bych ho ošvédovat.(12.8.2008)

 • B!shop
  ***

  Tak na tenhle film jsem se fakt tesil, ale cekal jsem, ze si Gondry a Black moc nesednou a bohuzel to tak dopadlo. Black sice hraje posuka jako obvykle a je tradicne paradni, ale nedostava dost prostoru, aby jednotlivy gagy poradne rozvinul, takze to kolikrat skonci na puli cesty. Navic jeho partak v podani Mos Defa neni vtipnej vubec. Coz se da vlastne rict o vetsi casti filmu taky. Kdyz nepocitam casto brutalni nataceni predelavek filmu, tak se nic moc nedeje a vtipu tu je pomalu, navic to spis sklouzava k takovy lidskosti a dojemnosti a konec, ackoliv se da povazovat za originalni (cekal jsem tradicni zachranu na posledni chvily), tak je vicemene debilni. Za coz hlavne muze druha, nezajimava linie s mrtvym hudebnikem. Sice jsem se nenudil, ale je to hodne nevyuzitej potencial.(17.6.2008)

 • MMR
  ***

  Nevím, jak to říct, ale naprosto mě to zklamalo. Čekal jsem zábavu, dostal se mi chabý průměr. Začínám si myslet, že komedie kde hraje Jack Black, nejsou pro mě. Rozhodně to nebylo tak zábavné, jak by se mohlo zdát, což je docela škoda.(25.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace