Prosíme přetočte

Láskavo pretáčaj

Komedie / Drama

Velká Británie / USA, 2008, 101 min

• mandes

Rozpočet $20miliónov Tržby Celosvetovo $30,462,104 Fuuuuuha , nudil som sa prekvapivo(16.10.2009)

Scénář: Michel Gondry .. Nápadité, stylově příjemně levné (triky) a staromódní. Přesto jsem se u filmových předělávek a lpění na tradici místa městské části (půjčovna VHS wtf?) nebavil tak jako u Gondryho neposkvrněné romance nebo naučné cestě sněním.(23.9.2008)

Neni to tak vostrý jako jiný Blackovy komedie, hlavně kvůli celkový nevyváženosti, kdy točení remakeů filmů je sice naprosto brutální záležitost, hlavně teda když tam točej Ghosts busters a Rush hour 2, to byla děsná řežba, nicméně to co se děje mezi tim je spíš nuda a konec to zakzí úplně celý. Ale Jack Black tady opět nejlepší ze všech a já se stejnak bavil výborně(16.6.2008)

Už dlouho jsem z žádného filmu nebyla tak rozpolcená - na jedné straně vyložená kravina a druhé straně naprosto geniální vizuální dílko. Asi největší chybou je ohromné množství vizí a nápadů, které nejsou dotaženy a kterých je až moc a možná je ten celý film ušit trošku horkou jehlou - prostě je to dost "přešvédované". Jinak každopádně M. Gondry není žádný režisér - řemeslník, ale Umělec - pábitel.(14.10.2008)

Or How to Swede... Než jsem se stihl rozkoukat a zjistit, o čem ten film vůbec je, půlka projekce v pr... yč. Jakmile ale na scénu vplují Ghostbusters ad., tak se začíná dít neskutečné ródeo, které má grády a koule. Nicméně za tu wtf první půlku musím za tři, nudou jsem téměř usínal.(20.8.2008)