poster

Pátek třináctého 7

 • český

  Pátek třináctého 7: Nová krev

 • USA

  Friday the 13th Part VII: The New Blood

 • slovenský

  Piatok trinásteho 7: Nová krv

Horor / Drama / Sci-Fi

USA, 1988, 88 min

Kamera:

Paul Elliott

Producenti:

Iain Paterson

Střih:

Barry Zetlin

Scénografie:

Richard Lawrence

Kostýmy:

Jacqueline Johnson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.horrible
  ***

  Po predošlej časti značný kvalitatívny prepad a tá vec s telekinéziou je odfláknutá.Väčšine ľudí vadí už tá myšlienka, mne presne naopak, len keby to bolo inak natočené.A koniec je strašne tupý.Inak celkom dobrá časť a spacák považujem spolu s harpúnou (či čo to bolo) zo štyrky za najlepšiu Jasonovu vraždu. PS: Snáď ma tunajší hororfans nebudú chcieť lynčovať,ale skrátka absolútne nechápem prečo sa Kane Hodder stal tak slávnym.Okrem Piatkov (a camea v Monster) nehral nikdy v ničom poriadnom a v tých Piatkoch ho predsa vôbec nie je vidieť!On neni Robert Englund; on je len 130 kilová kopa mäsa,ktorá sa dokáže pohybovať a sekať puberťákov.Má na sebe masku a pod ňou druhú masku. Nedokážem nájsť (povedzme) tri rozdiely medzi ním a C.J. Grahamom,čo ho hral v šestke.Ale budiž(3.3.2013)

 • Isherwood
  odpad!

  S jediným vynalézavým mordem (spacák), zato s hromadou nesympatických postav (všechny vybít!), idiotským scénářem (telekineze) a celkovou impotentností, natočený díl, jenž dělá z názvu filmu logo loserství a z diváka blbce. Obojí s plnou silou, bravo!(27.9.2007)

 • eraserhead666
  ***

  Myslím, že podtitul docela klame. Rozhodně nejde o novou krev, spíše o zastaralou a notně zaschlou. K jezeru prostě jen přijede nové stádo mladého masa a Jason z něj ne moc zajímavým a nijak novátorským způsobem (zde použitý křovinořez není vůbec využit) nadělá sekanou. Moc nepomůže ani, koukám, že v mnoha pokračováních různých sérií již tradiční, výpomoc postavy s nadpřirozenými schopnostmi. A tak se z Pátku třináctého již od třetího dílu stává poměrně nuda vždycky až do samotných závěrečných střetů mezi poslední/mi přeživším/i a Jasonem, které jediné stojí za to a zvedají bodové hodnocení. Takže tři hvězdičky hlavně za závěrečný battle a Jasona bez masky.(2.4.2009)

 • Xmilden
  *

  Otřesný casting, příběhově se jedná o jakýsi pokus o návrat K původním dílům, ve kterých šlo vždy o to nahnat nějakou tu souložící mládež na víkendový pobyt k jednomu slavnému jezeru:) Malinko se začíná vracet nahota, naopak stále není zobrazeno násilí. Účet je tentokráte 16 kousků. Dosud největší slabota. 20% PS: Jason vypadá jako rocková hvězda.(18.1.2014)

 • rollman1
  ****

  Konečně, konečně!!!! 7. díl začíná přesně tam, kde skončil předchozí. Jason se vrací ze záhrobí aby si oživil paměť, jak že se vlastně zabijí a ono mu to jde pořád hezky od ruky. Skvělé gore v Uncut verzi, kde mačeta míří rovnou do ksichtů a je to hezky vidět. Naproti tomu, skvělá Jasonova soupeřka, která si s ním na konci hezky, telekineticky zatančí. Nadšení.(1.3.2014)

 • - V jedné scéně vidí Tina (Lar Park-Lincoln), jak Jason (Kane Hodder) zabíje Michaela (William Butler) tím, že jej probodne železným oštěpem, přičemž při vytažení oštěpu je na zbrani patrná krev. Hned v dalším záběru však na oštěpu žádná krev není.

 • - Spoiler: Mělo jít o jediný díl série, ve kterém Jason nezemře. Režisér Buechler ale nakonec od tohoto záměru ustoupil. (LION-MR.T)

 • - Spoiler: MPAA tento díl značně cenzurovala, kvůli čemuž musela být výsledná verze zkrácena téměř o 16 minut. Scéna se spacím pytlem byla tak několikrát předělána na jediný úder do stromu. Jiná velmi cenzurovaná scéna je ta, kdy Jason (Kane Hodder) napadne Bena (Craig Thomas) u dodávky. Scéna původně po chycení za hlavu pokračovala a zachycovala i rozmáčknutí Benovy (Craig Thomas) lebky. A scéna s křovinořezem je také delší. V necenzurované verzi křovinořez tělo téměř rozpůlí. Zabití Tininy matky je také delší. Když jí Jason (Kane Hodder) probodává, nevidíme téměř nic. V necenzurované verzi jí ostří projde celým hrudníkem a krev začne stříkat na všechny strany. (LION-MR.T)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace