Pátek třináctého 7

• slovenský

Piatok trinásteho 7: Nová krv

Horor / Drama / Sci-Fi

USA, 1988, 88 min

Jason v podání Kanea Hoddera je charismatický, nasraný a řádně prohnilý....no, byl by to jednoznačně nejlepší díl, jen by tomu něco nesmělo chybět....krev a pořádné gore. No jo, holt jde vidět, že se blíží 90.léta, kdy se cenzuruje, cenzuruje a zase jenom cenzuruje..(1.11.2006)

Přehnaný z filmu udělali totální kravinu ale já se královsky bavil! :-D Jason střídal předměty jeden za druhým a opět řádil. Konec jsem nepochopil.(30.6.2012)

Nová krev měla být původně corssoverem mezi Jasonem a Freddym, bohužel kvůli neschopnosti Paramountu a New Line k němu nedošlo. Místo kotelníka tak narychlo nastoupila dívka se schopnostmi ne nepodobnými Carrie, aby se okamžitě stala největší slabinou filmu. Samotný Jason funguje na výbornou, ale létající nábytek mi k němu příliš nesedí.(18.1.2004)

Sám sa tomu čudujem, ale tento diel s vysokým poradovým číslom 7, mám z celej série najradšej. Jasonov image tu dosahuje svojho vrcholu. Jason Voorhees dospel! Dej pekne plynule nadväzuje na predchádzajúcu, tiež veľmi podarenú, časť. No do príbehu tento krát vstupuje pekná, mladá dievčina, ktorá je telekinetička. "Friday the 13th" sa dlho ladil, pokiaľ zachytil tú správnu vlnu. Siedma časť. Štvorhviezdičkový horror. Je to tak. ****(24.1.2008)

• Xmilden

Otřesný casting, příběhově se jedná o jakýsi pokus o návrat K původním dílům, ve kterých šlo vždy o to nahnat nějakou tu souložící mládež na víkendový pobyt k jednomu slavnému jezeru:) Malinko se začíná vracet nahota, naopak stále není zobrazeno násilí. Účet je tentokráte 16 kousků. Dosud největší slabota. 20% PS: Jason vypadá jako rocková hvězda.(18.1.2014)