Film mal tmavé aj svetlé chvílky. Herecký výkon Mathewa Perryho mi nevadil aj keď som bol niekedy zmätený aj ja. Dávam 3*.(14.5.2011)

• Damiel

40 % - Až na pár vtipných momentů mě to vůbec neoslovilo, spíš se to nepříjemně vleklo a čekal jsem, až to skončí. Filmy normálně nevypínám, zajímá mě, jestli z podprůměru dokážou tvůrci nějak vybruslit, ale tady jsem byl rád, že to skončilo. Docela dlouhá hodina a půl.(15.3.2009)

Mě tedy Chandler moc nepřesvědčil, je trošku umění o nějaké krátkodobě zmatené duši natočit celovečerní film, ale budiž.(10.3.2009)

Pohodový psychologický snímek o lidském nitru, který potěší a zvedne náladu, ale především si na nic nehraje...(25.8.2008)

Matthew Perry má veľmi jednoduchú diagnózu: chodiaca všeobecná porucha odosobnenia s náhlymi cyklickými stavmi, zbrklo sa vzdávajúci, s tendenciami k hypománií, ktorý neustále preháňa. Na tejto diagnóze postavil Goldberg celý film a jeho najväčším plusom je že za hlavného hrdinu si zobral práve Matthew Perryho. Od prvého mometnu ako vstúpi so svojou briadkou a sakom do miestnosti a od prvého vnútroného monológu ktorý prenesie " sám sebe som najväčším nepriateľom" si jednoducho jeho postavu zamilujete. Cítite s ňou, podvedome dúfate že sa na ňu usmeje šťastie a v niektorých situáciách mu dokonca rozumiete. Celý film sa nesie v hľadaní pocitu reálnosti, ktorý hlavný hrdina stratil a tiež je to o prekonaní strachu. V pozadí vám hraje príjemná hudba, tak krásne význačná pre nezávislé snímky, ktorá krásne zapadala do uboleného prostredia v ktorom sa hlavný hrdina pohyboval. Typickú situačnú komiku vystriedal tkz. inteligentný humor, ktorý je síce utlmovaný tými liekmy, ale v konečnom dôsledku to môžte kľudne porovnať z bokovkou. Veľmi skvostná vedľajšia úloha Mary Steenburgen a tiež nezabudnuteľná kráska Lynn Collins. Film ma veľmi bavil a aj keď nie je pre všetkých, ja som mu rozumel veľmi dobre, preto dávam plný počet.(29.3.2009)