• teutates
  ***

  Podanie chaotickej mysle a"rozharanej"osobnosti ma nijako zvlášť neoslovilo!Matthew Perry ma síce prekvapil,ale to bolo asi tak všetko.Dané prevedenie na mňa pôsobilo lacne a celkom nudilo...(22.8.2008)

 • iamek
  ****

  Matthew Perry v dramatu ? To mi moc do sebe nešlo. Ale ihned po začátku filmu jsem byl vyveden z omylu. Zmatená duše je skvělé nezávislé drama se skvělými hereckými výkony. Perryho jsem skutečně nepoznával a skvěle mu sekundovala Lynn Collins.(11.3.2009)

 • Janek
  ****

  Kdyby tvůrci ještě trošku ostrouhali scénář a nepodlehli limonádnímu finále, mohli to být echt skvělé. Ovšem Matthew Perry, který vypadá jako sova, je velmi dobrý. 70%(1.6.2008)

 • kleopatra
  ***

  Fajn filmík ze života, kterej i když neni náš, docela klidně jím být muže. Upřímně - komu občas nehrabe? A někomu z nás to ani nevadí. Hudsona naopak zaskočí, že se mu rozsype osobnost a pohodovej veget. Koktejl dovedně namíchanej z vtipu, melancholie, sebemrsku i romantiky, ale šprajcuje se mi to na zlatíčku "Chandlerovi" a že to řeknu já, milovnice Přátel ... fuj mi! Přitom se kluk snažil, sou mač, ale to je prd platný, když mě jeho depka nehodí do ... někam. Lepší 3*.(16.11.2008)

 • aluna
  **

  Čtyřicátníkovi šibe a nejlíp se cítí sám při sjíždění trilogií a golfovýho kanálu. Jednou se mu pokusí pomoci zachovalá padesátnice, ale ve chvíli, kdy na toho pokrytce vypadne ze skříně její kostlivec, otočí se k ní zády, aby mohl znovu-upnout svoji víru v uzdravení na lásku k roztomile potrhlý pětadvacetiletý šťabajzně. Toho konceptu, že i když je chlap totálně v prdeli, starej, nemehlo, podivín, blbeček, gauner či šprťák, je to fuk a scénář ho ziskem lásky fešandy nakonec stejně vezme na milost, ale ženská, chudák, musí bejt chytrá, trhlá jen, dokud je to milý a v mezích a hlavně – krásná a minimálně o 10 let mladší než hrdina, mám už plný kecky. Chápu, že přát Chandlerovi na klepkách (i když je magor - což jsme semtam všichni) srdce řekněme ošklivý tlustoprdky (nebo i jen průměrný paní) je pro obecenstvo složitější, neřku-li nemožný, ale aspoň ze života. Tohle už mě nudí - jako, bohužel, celej film, kde mě navíc většina postav jen štvala. Za polovic...(4.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace