Komedie / Krimi

USA, 2012, 89 min

Kde asi Coenové udělali chybu? Herci výborní, obzvlášť adamita Rickman, ale příběh, který bráškové hodily na papír, jakoby se točil v kruhu (což je nejlépe vidět ve zbytečné hotelové scéně s vázou). Devadesát minut (naštěstí), než se povede přesně to, co my jako diváci tušíme od úplného začátku ..(5.5.2014)

Je vždycky pěkný, když ještě režiséři obsadí Cameron Diaz a dají jí možnost přivydělat si k důchodu! 60% za vtípky odnikud nikam, nepochopitelné veletoče v jednání postav a perfektní sekvenci v hotelu Savoy.(19.3.2013)

Jak to bylo s tím obětovaným pěšcem při zahájení této šachové partie a kdo ten pěšec byl? Každopádně se ta hra mohla mnohem lépe rozvinout. Příležitostí tu bylo požehnaně. Jen by je stačilo jinak využít. Colin Firth hrál roztomilého ňoumu, kterému by člověk odpustil snad i vraždu, ovšem, zdání může klamat. Alan Rickam je ďábel! Nemohla jsem uvěřit tomu, že už tak zešedivěl.(7.4.2013)

Ne, že by byl film tak dobrý, ale Alan Rickman s Colinem Firthem se postarali o to, že jsem se fakt dobře bavila.(28.10.2013)

• Foox

Spojení takových zvučných jmen vzbuzovalo velká očekávání a o to větší je následný pád. Na stříbrném plátně se umění krade každou chvíli, ať už obrazy, vázy nebo šperky, jenže tentokrát tím nejméně zajímavým způsobem. V Dannyho parťácích válcuje dostatečná nadsázka, humor i logičnost, Podfu(c)k vítězně sází na režijní rukopis Ritchieho a v neposlední řadě Loupež po italsku zajímavě mixuje žánry ve slušném dějovém tempu.(23.3.2013)