Komedie / Krimi

USA, 2012, 89 min

Až na pár super fórov, vlastne priemer.Humor druhej cenovej kategórie, predvídateľné zvraty a Cameron Diazová. Chápem prečo Coenovci nemali potrebu, natočiť to sami. 55%(1.4.2013)

• MartinezZ

Otázka zní: Muselo to být tak nudně trapné? Zřejmě ano, pokud to mělo vyobrazit, kterak si Američané představují Angličany, nabourané Texasským "masakrem". Vtipy trapné, Colina mi bylo líto, Alana ani ne, když to má zapotřebí, a Cameron už na diblíka skutečně přetahuje. Nechápu, co s tím mají společného Coenovi, protože buď se za ně někdo vydává nebo to napsali zcela "pod obraz". Popravdě, někde za polovinou filmu jsem se v ději začal ztrácet, protože mě prostě nebavilo to vůbec sledovat. A přitom to mohlo být dobré krimi se špetkami humoru. Mohlo.(26.3.2013)

• SaNcHeZ_cz

Tak takhle asi ne. Šedá myš hvězdným obsazením? I to se stává. Hloupá, naivní a těžce neoriginální story, která nemá moc co nabídnout a těch pár dobrých momentů to jednoduše nemá šanci zachránit. Hvězdy přehrávají, nudí a otravují, hned několik věcí je na facku jak dělaných a zbytečnost a umělost snímku je až do nebe volající. Gambit je jednohubka, kterou si podruhé rozhodně nedám. [50%](8.3.2013)

• Terva

CITÁT - Toto je příběh mého odvážného přítele........ Jeden z těch velmi slabých scénářů od Coenů. A možná taky proto jej nezfilmovali ono sami, ale nechali to na jiných. Tam jsou ty lidi až tak moc velký tupouni, že to mnohdy působilo velmi trapně a nevěrohodně. Mě to moc nebavilo. CITÁT - Řekneme jen: Ámen........(23.8.2014)

Já mám dnes asi nejakou pozitivní náladu. Nebo se mi asi opravdu ten Gambit líbil. Celkově je to pohodový film, který si na nic nehraje. Jeho poklidné Anglicky venkovské tempo mnohé z diváků musí deptat, ale mě to dnes sedlo dokonale. Herci naprosto přesně věděli co mají hrát, a to filmu také prospělo. Jediný nedostatek bych asi viděl ve scénáři, u takhle laděného filmu bych ho čekal propracovanější. Každopádně tenhle film mohu doporučit všem, kteří mají volně dvě hodiny chtějí se odreagovat, ale nepotřebují se u filmu potit,bát, přemýšlet a nebo řechtat na všechny strany. Za mě pohodlných 75%(26.3.2013)