poster

Gambit

 • USA

  Gambit

 • SK název

  Gambit

Komedie / Krimi

USA, 2012, 89 min

Režie:

Michael Hoffman

Scénář:

Ethan Coen, Joel Coen

Hudba:

Rolfe Kent
(další profese)
 • Hild
  ***

  Gambit mě zajímal především kvůli hereckému obsazení. Po skončení filmu jsem se bohužel nemohla zbavit naprosté zbytečnosti filmu, přitom to na začátku nevypadalo nejhůř, film má pár světlejších chvilek a těch 89 minut mi uteklo docela rychle, škoda, že ten závěr filmu vyšuměl úplně někam do prázdna, zkrátka během závěrečných titulků ve mně zůstalo velké nic. Nejsvětlejším bodem filmu je mužské ústřední duo, Colin Firth i Alan Rickman si očividně své role užívali, naopak mi zde vůbec neseděla Cemeron Diaz, ten její jižanský přízvuk nezněl ani chvíli přirozeně. Gambit bych už nikdy nemusela vidět znovu, ale na jedno podívání do špatného počasí úplně v pohodě, další z velké řady filmů, které neurazí, ale ani nenadchnou.(5.4.2013)

 • Vančura
  ****

  Velmi milé filmové povyražení. Hlavními klady zde jsou nápaditý scénář a skvělé obsazení. Můj oblíbenec Colin Firth samozřejmě nemohl zklamat, ovšem velice příjemně mě překvapila i Cameron Diaz - strašně mě bavila její americká angličtina. Nikdy bych tomu nevěřil, ale to děvče vážně umí hrát. Pokud mohu soudit, tenhle film je vážně vtipný - jenom u sekvence odehrávající se v hotelu jsem umíral smíchy. Nejvíce mě ovšem pobavil scéna, v níž postava padělatele obrazů, zvaná major Wingate, vytváří akční malbu à la Jackson Pollock - takový nenápadný fórek pro ty, co se vyznají v těch Manetech a Monetech :-) Och, tento film mi zvednul náladu, vážně.(20.3.2013)

 • MikeCool
  *

  Na to jaká zvučná, hollywoodská jména si v této nenáročné komedii zahrála, očekával jsem výsledek daleko lepší. Hodně podprůměrná záležitost. Zachránila to sexy Cameron Diaz. :-D(28.7.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Film byl uveden do kin 12. října 2012. Nakonec však bylo rozhodnuto, že bude vydán rovnou na DVD. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo ve Velké Británii, v Novém Mexiku a USA. (Terva)

 • - S hlavní ženskou rolí byla původně spojována Jennifer Aniston. (R´Hell)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace