Komedie / Krimi

USA, 2012, 89 min

• B-Boy1

Neviem na čom Coenovci fičali ale tentokrát šľapli hodne vedľa, ten scenár bol jednoducho zlý - ani nie originálny, ani nie tak vtipný ako si nepochybne myslia =D ... a tie postavy? no jedna viac nesympatickejšia než druhá - Cameron Diaz s neprirodzeným južanským prízvukom a nikdy by som nepovedal že herci kalibru Rickman a Firth má budú niekedy otravovať...no čo už(24.4.2013)

Jak to bylo s tím obětovaným pěšcem při zahájení této šachové partie a kdo ten pěšec byl? Každopádně se ta hra mohla mnohem lépe rozvinout. Příležitostí tu bylo požehnaně. Jen by je stačilo jinak využít. Colin Firth hrál roztomilého ňoumu, kterému by člověk odpustil snad i vraždu, ovšem, zdání může klamat. Alan Rickam je ďábel! Nemohla jsem uvěřit tomu, že už tak zešedivěl.(7.4.2013)

• Fr

,,JEDNODUCHÁ OTÁZKA ZNÍ, JAK CHCETE VYDĚLAT PŮL MILIONU LIBER? JÁ MÁM MALÝ PLÁN“...... /// Velkolepá loupež (nebo chcete-li zlodějina) má působit uvolněně, komicky, svižně …. kurva to je nuda! Furt klábosej a dějou se věci, který v drtivý většině případů nemůžou pobavit ani puberťáky. Nebaví plán, kterej má jistý (nepředvídatelný?) trhliny, ale jen několik (dvě?) hotelových eskapád. Možná by ke štěstí mohlo stačit vidět role užívající si C.Firtha a snad i A.Rickmana. V tom filmu prostě vo víc, než o důkaz, že i Angličan může mít velký koule nejde. Ale jestli vám ke štěstí stačí, že svět příležitostí je nevyčerpatelnej, tak si klidně ty 3* flákněte. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Toužím po Kupkách sena (od Moneta vole, jdi s těma vidlemi do prdele!). 2.) Je fajn, když v americkým filmu hrajou hlavní role Angláni a o zábavu se staraj Japonci (jakože maj ty kanály pro mladý, kde se chlastá blije…). 3.) Thx za titule ,,Kryštof4“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(26.3.2013)

• - Film byl uveden do kin 12. října 2012. Nakonec však bylo rozhodnuto, že bude vydán rovnou na DVD. (Terva)

• - Natáčení probíhalo ve Velké Británii, v Novém Mexiku a USA. (Terva)

• - S hlavní ženskou rolí byla původně spojována Jennifer Aniston. (R´Hell)