poster

Monte Carlo

 • USA

  Monte Carlo

 • Slovensko

  Popoluška v Monte Carle

Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA / Maďarsko, 2011, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipper
  *

  Vychovávame oduté zlatokopky rýchlo a jednoducho. Postup: 1. V kolotoči všetkých desných romantických klišé postupovať podľa modelu "stačí mi cash a nájdem chlapa (i keď som tupá američanka)" 2. Film prepchať všemožnými ženskými krámami od 35 litrového rozkladacieho kufríka na make up po hovadsky veľké šperky Bvlgari. 3. Upgradovať príbeh Hannah Smotany kde -už akože ona nie je TAJNÁ hviezda-, ale si ju POMÝLIA so superstár. Aké nápadité a progresívne! 4. poriadne premiešať a podávať v čačanom pohári s nálepkou dobrodružnej komédie.(5.8.2011)

 • Sinecod
  ***

  Obyčejná pohádka, která není o nic horší ani lepší, než desítky takových podobných filmů. Pro dívky 10 - 15 let ideální, protože mám pocit, že v tomhle věku jsme každá chtěla být slavná, bohatá, obletovaná. Tak si to chvíli zažijou (sebe do téhle skupiny dávno nepočítám) aspoň prostřednictvím tohohle filmu. A v rámci tohohle žánru je to film příjemný. Ano, nejvíce sem si užila záběry na Paříž a toho zcestovalého týpka. Jak bych to řekla slovy Monicy: Hami ňami, hami ňami!(29.6.2013)

 • Ant
  **

  Milá pohádka na ospalé odpoledne. Příjemně jsem se bavila a víc jsem od toho ani nečekala. Navíc jsem si připoměla svůj vlastní výlet Paříží, z kterého mě bolely nohy stejně jako hlavní hrdinky. Už jen za to má u mě Monte Carlo plus (no a taky za Pierra Boulangera).(30.9.2011)

 • Rosaviva
  ****

  Obsaďte do romantické komedie pro holky Selenu Gomez, Leighton Meester, Katie Cassidy a Cory Monteitha a máte mé plné sympatie. Ano ten film nebyl ničím originální, od začátku byla poměrně předvídatelná zápletka, ale mě se to líbilo, nenudila jsem se. Vzdychala jsem nad krásným oblečením, botama, šperkama, výborným soundtrackem a samozřejmě hvězdným obsazením, které mě nezkalamalo. Za to obsazení si nemůžu pomoct než přidat jednu * navíc, takže 4* btw. Pierre Boulanger se stal mým Francouzským Alexem Pettyferem.(2.12.2011)

 • eLeR
  **

  2* pre dvoch sympatických chlapcov :-) ináč film len tak, keď sa nudíte a je Vám jedno čo pozeráte :-) Paríž by som aj ja dala ... hneď :-)(15.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace