Monte Carlo

Popoluška v Monte Carle

Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA / Maďarsko, 2011, 104 min

• Radek99

Americká limonádová variace na Popelku (tedy pardon - Cinderellu) pro mladé rebelky v tradici červené knihovny čtoucí (tedy pardon - listující si) v Bravo Girls. Sledování téhle ,,romantické" komedie bylo opravdu ,,dobrodružné", ale jedině proto, že jsem ji sledoval (tedy pardon - byl nucen sledovat) v letadle při cestě z Izraele, která také ctila všechna pravidla a klišé žánru...tedy co se bezpečnostních prověrek na letišti týče. Ani zdaleka ale nebyly tak zdlouhavé a zbytečné jako tenhle film...(7.10.2011)

Obyčejná pohádka, která není o nic horší ani lepší, než desítky takových podobných filmů. Pro dívky 10 - 15 let ideální, protože mám pocit, že v tomhle věku jsme každá chtěla být slavná, bohatá, obletovaná. Tak si to chvíli zažijou (sebe do téhle skupiny dávno nepočítám) aspoň prostřednictvím tohohle filmu. A v rámci tohohle žánru je to film příjemný. Ano, nejvíce sem si užila záběry na Paříž a toho zcestovalého týpka. Jak bych to řekla slovy Monicy: Hami ňami, hami ňami!(29.6.2013)

Zdá se mi to nebo je to doopravdy taková napodobenina příhod Lizzie McGuire? I kdyby ano, toto je daleko snesitelnější a herecky povedenější. Není to sice nějaký zázrak, příběh není originální a už od začátku je všem jasné jak to dopadne. Nicméně musím přiznat, že je tu pár vtipných momentů, které přimějí diváka se alespoň pousmát a známí herci dělají z Monte Carla docela příjemný film.(28.12.2012)

Tak tenhle film mi moc sedl. Jasně, nepřichází to s ničím novým ale dobře se na to kouká, je to někde mezi 4-5 hvězdami, zaokrouhluji nahoru :)(25.8.2011)

• klerik

Neviem, čo to má spoločné s Popoluškou... Klišoidná teen romantika s posolstvom je síce predvídateľná a Selena občas vyzerá na dvanásť (až mi prišlo nevhodné, aby jej postava rozprávala o láske), ale v telke je to stále pozerateľné...(6.1.2014)

• - Film, který Emma (Katie Cassidy) sleduje v hotelu v televizi, je thriller Chyťte zloděje (1955). (Elyssea)

• - Film se natáčel čtyři dny v Paříži a dva týdny v Monacu. Zbytek natáčecí se pak konal v Maďarsku. (maluti)

• - Původně si měli ve snímku zahrát Nicole Kidman a Julia Roberts, producenti si ale přáli obsadit mladší herečky. (oje)