Monte Carlo

Monte Carlo

Popoluška v Monte Carle

Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA / Maďarsko, 2011, 104 min

Tak tenhle film mi moc sedl. Jasně, nepřichází to s ničím novým ale dobře se na to kouká, je to někde mezi 4-5 hvězdami, zaokrouhluji nahoru :)(25.8.2011)

• Ant

Milá pohádka na ospalé odpoledne. Příjemně jsem se bavila a víc jsem od toho ani nečekala. Navíc jsem si připoměla svůj vlastní výlet Paříží, z kterého mě bolely nohy stejně jako hlavní hrdinky. Už jen za to má u mě Monte Carlo plus (no a taky za Pierra Boulangera).(30.9.2011)

• Enšpígl

Tři americký pipiny vyletěj ze svýho americkýho slepičince do Francie, kde v rámci scénaristické superoriginality, potkávaj hezounky, který vizáží připomanaj propagaci největšího gay festivalu, pak jedna ze slepic během večeře vstane a začne dělat čísnici, protože jí je nepříjemný že jí obsluhují a ona sedí a žere a chlastá. Pak se do toho nasere ještě přítel jedný ze slepic co přiletí z Juesej, aby dokázal dotyčný slepici, že jí miluje a aby bylo originalitě a jedinečnosti uděláno za dost, je tam další slepice, která je podobná jedný z těch tří slepic, ale chová se hnusně, kdyžto tamta hezky a pak je tam matěj co miluje tu hodnou slepici, ale narazí na zlou slepici a je z toho chudinka malinkej úplně pomatanej. žrát před tímhle filmem, tak by teď byl koberec z pokoje na cestě do čistírny fakt že jo.(25.11.2012)

• B-Boy1

nielen obsah filmu ale aj obsadenie mi vraví, že radšej sa do tohto filmu nemám pustiť(17.11.2011)

Pohodová oddechovka, od které by se pomalu ani nemělo nic víc očekávat. Přesto jsem se po celou dobu výborně bavil, měl potíž se od toho odtrhnout. Je to svým způsobem taková romantická pohádka a právě tím se mi to líbilo. Nesnaží se to být za každou cenu vtipné, scénář je jednoduchý, bez nějakých velkých zvratů a slušně funguje. Herecky to enbylo taky nijak hrozné a Selena Gomez, kterou jsem viděl nyní asi poprvé se mi líbila v dvojroli. kdy hlavně v roli namyšlené fifleny byla neskutečná, za to jsem málem šel ještě na vyšší hodnocení. To co předvedla bylo bezvadné, v civilnější roli postavy Grace, ale už tolik působivá nebyla, takže jsem se umírnil na lepším průměru. Pro mě pohodová oddechová romantická pohádka, která ale spoustu diváku mine tím jak je to natočeno, což je trochu škoda. Přitom i ta režie e v mnoha místech vyloženě hravá, to jak předkládá třeba setkání holek, a střih mi přišel hodně kompaktní, plynulý. Takže se dá říct spokojenost. 6/10(24.6.2012)