Monte Carlo

Popoluška v Monte Carle

Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA / Maďarsko, 2011, 104 min

• Enšpígl

Tři americký pipiny vyletěj ze svýho americkýho slepičince do Francie, kde v rámci scénaristické superoriginality, potkávaj hezounky, který vizáží připomanaj propagaci největšího gay festivalu, pak jedna ze slepic během večeře vstane a začne dělat čísnici, protože jí je nepříjemný že jí obsluhují a ona sedí a žere a chlastá. Pak se do toho nasere ještě přítel jedný ze slepic co přiletí z Juesej, aby dokázal dotyčný slepici, že jí miluje a aby bylo originalitě a jedinečnosti uděláno za dost, je tam další slepice, která je podobná jedný z těch tří slepic, ale chová se hnusně, kdyžto tamta hezky a pak je tam matěj co miluje tu hodnou slepici, ale narazí na zlou slepici a je z toho chudinka malinkej úplně pomatanej. žrát před tímhle filmem, tak by teď byl koberec z pokoje na cestě do čistírny fakt že jo.(25.11.2012)

• ABLABLABLA

Je to naivní "pohádka" se spoustou trapný scének. Selenu Gomez nemám v oblibě. Dalo by se říct že většina herců z hlavních rolí, se tu sešla z různých seriálů a snaží se nás přesvědčit že i oni mají na to hrát ve filmech. Ale popravdě jediný kdo mě o tom přesvědčil byla Leighton Meester. Sorry ale Cory ani Katie na filmy nemají, ať radši zůstanou u těch seriálů - to jim jde líp. 1,5* -jedna za Leighton a půl za to že jsem se bavila nad naivností Američanů:)(28.1.2012)

• hellstruck

Selena Gomez je hrozná herečka s ještě horším "britským" akcentem, ale říkala jsem si, že když jí asistuje Leighton Meester a Katie Cassidy, tak Monte Carlo nemůže být tak špatné. Je to ale stále průměrný film, který potěší diváky, co hledají jednoduchou a otřepanou zápletku se zřejmým koncem. Každopádně linka Leighton s atraktivním Australanem mě docela bavila, zrovna tak jako pohled na krásná města. A za to ty dvě hvězdičky. Jinak se chce člověku téměř brečet nad scénářem ("Chci najít sama sebe", "Věděla jsem to už když jsem tě poprvé spatřila") a naplněným klišé. Které by vážně tak nebolelo, nebýt odpudivé hlavní herečky (kolik jí mimochodem je, patnáct ?), hloupých dialogů a absence humoru. Na jedno shlédnutí se to dá. Druhé bych už prospala.(3.4.2014)

Selena neSelena, tenhle film prostě byl nic moc. Čekal jsem zábavu, dostal jsem nudu. K tomu ještě naprosto otřesný a nehodící se soundtrack. A navíc jsem zvolil dabing, což jsem taky dost přestřelil. Suma sumárum, za pár dobrých scén hodnotím průměrem.(16.11.2011)

• klerik

Neviem, čo to má spoločné s Popoluškou... Klišoidná teen romantika s posolstvom je síce predvídateľná a Selena občas vyzerá na dvanásť (až mi prišlo nevhodné, aby jej postava rozprávala o láske), ale v telke je to stále pozerateľné...(6.1.2014)

• - Film, který Emma (Katie Cassidy) sleduje v hotelu v televizi, je thriller Chyťte zloděje (1955). (Elyssea)

• - Původně si měli ve snímku zahrát Nicole Kidman a Julia Roberts, producenti si ale přáli obsadit mladší herečky. (oje)

• - Film se natáčel čtyři dny v Paříži a dva týdny v Monacu. Zbytek natáčecí se pak konal v Maďarsku. (maluti)