Monte Carlo

Monte Carlo

Popoluška v Monte Carle

Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA / Maďarsko, 2011, 104 min

Obsaďte do romantické komedie pro holky Selenu Gomez, Leighton Meester, Katie Cassidy a Cory Monteitha a máte mé plné sympatie. Ano ten film nebyl ničím originální, od začátku byla poměrně předvídatelná zápletka, ale mě se to líbilo, nenudila jsem se. Vzdychala jsem nad krásným oblečením, botama, šperkama, výborným soundtrackem a samozřejmě hvězdným obsazením, které mě nezkalamalo. Za to obsazení si nemůžu pomoct než přidat jednu * navíc, takže 4* btw. Pierre Boulanger se stal mým Francouzským Alexem Pettyferem.(2.12.2011)

• viperDavid

No jo ať žijou pohádky, ale mě se stejně nejvíc líbí Katie Cassidy, je to luxusní baba. Jinak docela zbytečný film, ale takových je a bude(30.12.2014)

• Enšpígl

Tři americký pipiny vyletěj ze svýho americkýho slepičince do Francie, kde v rámci scénaristické superoriginality, potkávaj hezounky, který vizáží připomanaj propagaci největšího gay festivalu, pak jedna ze slepic během večeře vstane a začne dělat čísnici, protože jí je nepříjemný že jí obsluhují a ona sedí a žere a chlastá. Pak se do toho nasere ještě přítel jedný ze slepic co přiletí z Juesej, aby dokázal dotyčný slepici, že jí miluje a aby bylo originalitě a jedinečnosti uděláno za dost, je tam další slepice, která je podobná jedný z těch tří slepic, ale chová se hnusně, kdyžto tamta hezky a pak je tam matěj co miluje tu hodnou slepici, ale narazí na zlou slepici a je z toho chudinka malinkej úplně pomatanej. žrát před tímhle filmem, tak by teď byl koberec z pokoje na cestě do čistírny fakt že jo.(25.11.2012)

• enjoi

Tohle bylo jedno velké klišé. Od začátku vám bude jasné jak to skončí. Film prostě nemá co nabídnout. No pokud bych byl čtrnáctiletá holka, tak dám 5 hvězd.(7.8.2011)

Selena neSelena, tenhle film prostě byl nic moc. Čekal jsem zábavu, dostal jsem nudu. K tomu ještě naprosto otřesný a nehodící se soundtrack. A navíc jsem zvolil dabing, což jsem taky dost přestřelil. Suma sumárum, za pár dobrých scén hodnotím průměrem.(16.11.2011)