Monte Carlo

Popoluška v Monte Carle

Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA / Maďarsko, 2011, 104 min

• B-Boy1

nielen obsah filmu ale aj obsadenie mi vraví, že radšej sa do tohto filmu nemám pustiť(17.11.2011)

Obsaďte do romantické komedie pro holky Selenu Gomez, Leighton Meester, Katie Cassidy a Cory Monteitha a máte mé plné sympatie. Ano ten film nebyl ničím originální, od začátku byla poměrně předvídatelná zápletka, ale mě se to líbilo, nenudila jsem se. Vzdychala jsem nad krásným oblečením, botama, šperkama, výborným soundtrackem a samozřejmě hvězdným obsazením, které mě nezkalamalo. Za to obsazení si nemůžu pomoct než přidat jednu * navíc, takže 4* btw. Pierre Boulanger se stal mým Francouzským Alexem Pettyferem.(2.12.2011)

• viperDavid

No jo ať žijou pohádky, ale mě se stejně nejvíc líbí Katie Cassidy, je to luxusní baba. Jinak docela zbytečný film, ale takových je a bude(30.12.2014)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $23,186,769Tržby Celosvetovo $39,667,665Tržby za predaj DVD v USA $10,187,766 //počet predaných kusov 626,114/40%/(2.5.2013)

Trojnásobná dávka laciné romantiky sice není má oblíbená krmě, ale na tomto snímku jsem po úmorném pátrání našel tři pozitiva. Jednak bylo skvělé pozorovat, kterak se všechny pařížské zážitky mých známých vešly do úvodní části filmu a jednak mne pobavily dvě postavy - uvolněný Australan, který evidentně volil zábavu nad pravidly a naprostou jedničkou byl francouzský vyšetřovatel, kterého ani zodpovězení sedmi základních kriminalistických otázek nedonutilo přestat si užívat života a zahájit úkony trestního řízení. Prostě přeslazená limonáda se vším všudy, ale já se z nějakého záhadného důvodu celkem bavil.(27.1.2014)

• - Film, který Emma (Katie Cassidy) sleduje v hotelu v televizi, je thriller Chyťte zloděje (1955). (Elyssea)

• - Film se natáčel čtyři dny v Paříži a dva týdny v Monacu. Zbytek natáčecí se pak konal v Maďarsku. (maluti)

• - Původně si měli ve snímku zahrát Nicole Kidman a Julia Roberts, producenti si ale přáli obsadit mladší herečky. (oje)