poster

Slunovrat

 • USA

  Solstice

Drama / Horor / Thriller

USA, 2008, 87 min

Režie:

Daniel Myrick

Scénář:

Daniel Myrick

Kamera:

M. David Mullen

Scénografie:

Bruton Jones

Kostýmy:

Caroline Eselin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +pohodové obsazení, slušná atmosféra, zpracování, prostředí -je to jen duchařina, je na tom trošičku poznat, že je to určeno rovnou na video/// Příjemná duchařina. Na film jsem se těšil a hlavně na Amandu a Shawna. Po dlouhé době jsem se opravu (trošku) bál. Zaujalo mě obsazení i chování postav (přátelské). Avšak více než horor je to drama několika přátel v hororovém balení. Přesto by jste to neměli minout./// Celkem 72%///(22.11.2008)

 • juta
  ***

  Slušná průměrná podívaná, která má dobrou zápletku, pro někoho snadno rozpoznatelnou, ale opravdu nemůžu říct, že by tu bylo něco špatně. Čistě průměrná záležitost, s několika dobrými hororovými prvky, na kterou se dá čas od času podívat.(18.4.2015)

 • Phobia
  **

  Jediné, čím tenhle film vyniká, je naprostá všednost a průměrnost. Sice se na to dá dívat, ale jedině pokud se někdy večer budete opravdu hodně nudit a jiná zábava nebude po ruce. "Slunovrat" je zkrátka zbytečný, nepřináší vůbec nic nového a ani to staré a 100x omleté nedokáže podat dostatečně zajímavě. 50%(24.11.2008)

 • SOLOM.
  ***

  Celkový souhrn je takový, že film není sice nic světoborného, ale je dobře propracovaným průměrným duchařským filmem, který by jste měli určitě vidět. Tajuplná atmosféra, pěkné jak filmové tak i zvukové efekty, sympatičtí herci i zajímavý, i když ne originální děj.(29.4.2010)

 • petero
  **

  Znova niekoľkokrát videný otrepaný príbeh o zjavujúcom sa duchovi o ktorom spočiatku tušíme kto by to asi mohol byť no nie je tomu celkom tak a opäť s prekvapivým záverom ktorý vôbec neprekvapí. Podobne bezvýznamný film ako Kliatba domu slnečníc.(14.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace