poster

Slunovrat

 • USA

  Solstice

Drama / Horor / Thriller

USA, 2008, 87 min

Režie:

Daniel Myrick

Scénář:

Daniel Myrick

Kamera:

M. David Mullen

Scénografie:

Bruton Jones

Kostýmy:

Caroline Eselin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • obitus
  **

  Ne a ne a ne. I když Myrick pracuje prakticky se všemi klasickými proprietami duchařin, ani jednou se mu nepodaří diváka postrašit. A to je u horroru poměrně zásadní problém. Sice to vypadá celkem dobře, teenagerské hvězdičky se taky snaží, ale atmosféra jakoby nadobro zůstala uvězněná hluboko v bažině. Alespoň, že je hlavní hrdinka takova kočinka.(12.1.2008)

 • Phobia
  **

  Jediné, čím tenhle film vyniká, je naprostá všednost a průměrnost. Sice se na to dá dívat, ale jedině pokud se někdy večer budete opravdu hodně nudit a jiná zábava nebude po ruce. "Slunovrat" je zkrátka zbytečný, nepřináší vůbec nic nového a ani to staré a 100x omleté nedokáže podat dostatečně zajímavě. 50%(24.11.2008)

 • korbitch22
  ***

  Sledovatelná dvd záležitost od jednoho z tvůrců legendární Záhady Blair Witch, která mě zaujala mnohem víc než Sánchezova debilita uneseni.Myrick není vůbec špatný režisér, obsazení je sympatické, prostředí amerického jihu ucházející.Mohlo být víc lekaček a co se atmosféry týče, tak s tou je to taky poměrně na štíru, ale občas sem sebou pěkně cuknul a např. scéna v koupelně byla téměř legendární.Byl jsem spíš na lepších 2*, ale finální pointa byla velice dobrá a hodně zvedla filmu ratting.Na nudný večer s mladou po lahvince vína ideální oddychovka.55%.(31.10.2014)

 • iolaos
  *

  presny typ filmu hodici se na dlouhe zimni vecery kolem 11 hodiny vecerni na te-fau Nova. vse je pekne vymazlene a prospikovane osudy teenejdzerskych slusnacku, hudba oslizle pohodova a co je hlavni - absolutne nehorrorove... marne patram v pameti, kdy sem videl naposledy tak slabe atmosferickou ducharinu... totalne odvarena devadesatiminutovka ... tento pafilm kvalitativne kategorizuju hned vedle pruseru typu Stigmat (ikdyz zde nevidime deviantni kneze) a jinych obludnosti ... resume se nabizi.... : bohapuste lejno...(14.7.2008)

 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +pohodové obsazení, slušná atmosféra, zpracování, prostředí -je to jen duchařina, je na tom trošičku poznat, že je to určeno rovnou na video/// Příjemná duchařina. Na film jsem se těšil a hlavně na Amandu a Shawna. Po dlouhé době jsem se opravu (trošku) bál. Zaujalo mě obsazení i chování postav (přátelské). Avšak více než horor je to drama několika přátel v hororovém balení. Přesto by jste to neměli minout./// Celkem 72%///(22.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace