Slunovrat

Scénografie:

Bruton Jones

Kostýmy:

Caroline Eselin

Náhodou na video film docela dobrý. Ze začátku jsem si myslela že dle zanechávaných indícií bude hlavní hrdinkou splešťule blátivá, no ale jo, k sobotnímu poklidnému obědu nenáročná podívaná.(7.8.2009)

• MM_Ramone

Tak mám za sebou ďaľší nový teenagerský horror. Béčkový film, ktorý je typickým príkladom aktuálnej trendovej americkej produckie. Partia mladých, krásnych študentov, príbeh plný nelogickostí (tentokrát duchársky), predvídateľné ľakačky, nasprostlé dialógy, slabé herecké výkony, klišé-réžia... Avšak puberťákovi, ktorý videl dosiaľ horrorových filmov, čo by na prstoch jednej ruky spočítal, sa to môže zdať skvelé. No horrorových gurmánov "Slunovrat" nezasýti. **(5.8.2008)

Přijemně slabší průměr který nějak neohrozí.(14.12.2016)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +pohodové obsazení, slušná atmosféra, zpracování, prostředí -je to jen duchařina, je na tom trošičku poznat, že je to určeno rovnou na video/// Příjemná duchařina. Na film jsem se těšil a hlavně na Amandu a Shawna. Po dlouhé době jsem se opravu (trošku) bál. Zaujalo mě obsazení i chování postav (přátelské). Avšak více než horor je to drama několika přátel v hororovém balení. Přesto by jste to neměli minout./// Celkem 72%///(22.11.2008)

V této oblasti snad nic nového ani vymyslet nejde, tak bych snad jen zmínil, že když si odmyslím tucty podobných filmů, tak se výsledek celkem povedl a párkrát sem se i celkem dost leknul. I když tady bych se zase mohl dostat k takové té diskusi, které ze zvuků, které vytvářejí napětí, slyší spolu s diváky i filmové postavy atd.(16.2.2009)