Slunovrat

Bruton Jones

Kostýmy:

Caroline Eselin
  • petero

Znova niekoľkokrát videný otrepaný príbeh o zjavujúcom sa duchovi o ktorom spočiatku tušíme kto by to asi mohol byť no nie je tomu celkom tak a opäť s prekvapivým záverom ktorý vôbec neprekvapí. Podobne bezvýznamný film ako Kliatba domu slnečníc.(14.1.2008)

Ale jo, celkem to šlo. Film je celkem v pohodě, ale jakmile nastane, nástup hlavního hrdiny začíná to bejt trochu stereotypní. Parta se baví, v noci se bojí, a takhle to jde furt. Navíc film nepostrádá neduhy jako třeba naprosto předvídatelnej konec. Nanešěstí prostředí bažin má něco do sebe. Dále mě docela sraly herci, kteří byly fakt tragičští a chování postav jakby smet. No ale abych jen nenadával tak musím pochválit výbornou hudbu a sem tam nástup atmosféry. Ale to je asi tak všechno film zapadne hodně rychle, nýbrž nedokáže vůbec ničím překvapit ani moc zaujmout.(5.9.2010)

Duchovia sem, duchovia tam. Priemer, ktorý štartuje až v záverečných minútach a to pred tým, je len pohľad do všedného výletného víkendu partie mestských zazobancov, z ktorých tá najkrajšia ( a najmenej snobská ) baba prežíva inzultácie s paranormálnou entitou.(4.5.2016)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +pohodové obsazení, slušná atmosféra, zpracování, prostředí -je to jen duchařina, je na tom trošičku poznat, že je to určeno rovnou na video/// Příjemná duchařina. Na film jsem se těšil a hlavně na Amandu a Shawna. Po dlouhé době jsem se opravu (trošku) bál. Zaujalo mě obsazení i chování postav (přátelské). Avšak více než horor je to drama několika přátel v hororovém balení. Přesto by jste to neměli minout./// Celkem 72%///(22.11.2008)

• becki_tu

Chata u jezera, tajemnej děda odvedle a parta teenagerů. Ano, ani Slunovrat si nepohrává s žádnou originální myšlenkou, naopak. To, co jsme viděli už stokrát, uvidíme postoprvní, nedotažený scénář je jedna velká předvídatelná hra s nudícím se divákem a herci v podstatě nemají co hrát. O divném konci, resp. pointě ani nemluvě. 35%(22.1.2010)