poster

Slunovrat

 • USA

  Solstice

Drama / Horor / Thriller

USA, 2008, 87 min

Režie:

Daniel Myrick

Scénář:

Daniel Myrick

Kamera:

M. David Mullen
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Maty85
  *

  Drama / Horor / Thriller tj. popisek u tohodle béčkovýho filmu, ale ani jedno z toho sem teda nezaznemenal a celý film sem se v podstatě nudil. Až na vybornýho R. Lee Ermey, který umí svou roli zahrát na jedničku a je známý z těchto typů filmů - viz Texaský masakry atd. atd jsou ostatní herci jen loutky co nic nesvedou včele s hlavní hrdinkou co celý film jenom brečí a řve jako dítě, chjoo, ubohý..... * za snahu(11.2.2008)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Zpočátku se film táhne, ale posledních 30 minut je opravdu napětí a akce. Rozhodně se dalo na to dívat, zklamán jsem nebyl :-)(12.1.2008)

 • becki_tu
  **

  Chata u jezera, tajemnej děda odvedle a parta teenagerů. Ano, ani Slunovrat si nepohrává s žádnou originální myšlenkou, naopak. To, co jsme viděli už stokrát, uvidíme postoprvní, nedotažený scénář je jedna velká předvídatelná hra s nudícím se divákem a herci v podstatě nemají co hrát. O divném konci, resp. pointě ani nemluvě. 35%(22.1.2010)

 • Mefistofelle
  ***

  Duchařina, u které jde podle všeho hlavně o to, aby se člověk radši díval na fyzicky atraktivní postavy a tak mohl bez povšimnutí projít i pokulhávající scénář. Hm, co dál? To je ten problém - já ani nevím jak tenhle film originálně okomentovat, protože mám pocit, že bych o něm mohla napsat to samé, co jsem napsala už o stovce jiných filmů podobného zaměření. Až takhle je to průměrné. Má to ducha, má to záhadu, kterou je nutno vyřešit, má to hrdinku, které kromě jednoho člověka nikdo nevěří, má to divně se chovajícího burana, kterej je možná vrah a možná taky ne, má to "nečekané" rozuzlení. Nenáročnému divákovi to nejspíš stačí, ale já už jsem viděla přes 600 hororů (hehe, teď to zní jakože se strašně chlubím) a tenhle styl se mi už zkrátka trochu zajídá.(26.8.2014)

 • Nick Tow
  **

  Obitus má pravdu: "ne a ne a ne". A aby som si ešte prisadil, problémom Slnovratu nie je len to, že vás ani raz nevystraší ani neovanie aspoň závanom nejakej atmosféry. Nanajvýš vás ubije rádobyvtipnými replikami a predvídateľnosťou, aká je vlastná napríklad filmom, pre ktoré sú v požičovniach vyhradené "špeciálne" miestnostky. Akurát, že v pornofilmoch sa hrdinovia nakoniec málokedy zoberú, zatiaľčo tu to vyzeralo tak, že raz možno aj áno.(23.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace