poster

Earth (TV film)

 • Německo

  Unsere Erde - Der Film

Dokumentární

Velká Británie / Německo, 2007, 90 min

Scénář:

Alastair Fothergill

Kamera:

Paul Atkins

Hudba:

George Fenton
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *****

  Rozpočet $15miliónovTržby USA $32,011,576Tržby Celosvetovo $108,975,160Tržby za predaj DVD v USA $15,315,009 //počet predaných kusov 866,401║ Zostrih najlepších záberov zo série BBC dokumentu Planéta Zem(Planeth Earth), jedným slovom nádhera. /100%/(15.3.2009)

 • arachneuss
  *****

  It is in our hands. Dojemnější jak Kolja, dramatičtější jak Shawnshank, napínavější jak Tenkrát na Západě, vizuálně oslnivější jak Vesmírná Odyssea, hudebně epičtější jak Pán Prstenů. Vrchol dokumentárního filmu a poselství o globálním oteplování. Ještě máme šanci vše změnit ...(7.7.2009)

 • H34D
  ****

  Krása, rozmanitost a oslňivost naší planety a její matky přírody je až zarážející, zvlášť když se natočí prostřednictvím tak magnificentních a opojných záběrů, jaké představuje seriál Planet Earth. Tento film nabízí jen jakousi "best off" výše zmiňovaného seriálu, nevím zda je za tím marketingový tah se snahou prodat po druhé již jednou natočené, či akt z dobré vůle o šíření informací o naší Zemičce i pro ty, kdož jsou líní dívat se na celý seriál, každopádně je to asi nejúžasnější dokument, který byl kdy natočen. Už jen proto, jak je zábavný a přístupný i pro nedokumentární diváky (jako jsem já). Plné hodnocení nedám tedy jen proto, že jsem vše už jednou viděl v seriálu. 8/10(26.1.2009)

 • zelvopyr
  **

  """ekologický""" (troje uvozovky) demagogický kýč... některé hezké věci z přírody, ale ty kecy o oteplování teď na začátku doby ledové...(26.6.2011)

 • Djkoma
  ****

  Porce nádherných obrazů, které okouzlí. Přehlídka zvířat a míst, nad kterými se člověku tají dech a to vše v doprovodu příjemným hlasem Patricka "Picarda" Stewarta. Proč tedy nedat těch opravdu hodně jednoduchých pět a jít si pustit znovu? Přes všechnu krásu, kterou přinesla příroda a dokument jí zde představuje je tempo snímku chvílemi až příliš pomalé. Vizuálně nádherný dokument, který však nenabídne prakticky žádné informace krom obrazů.(29.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace