poster

Earth (TV film)

 • Německo

  Unsere Erde - Der Film

Dokumentární

Velká Británie / Německo, 2007, 90 min

Scénář:

Alastair Fothergill

Kamera:

Paul Atkins

Hudba:

George Fenton

Producenti:

Sophokles Tasioulis
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ****

  Symfonie na přírodu, koloběh, záchranu planety a hlavně na život v jeho nejryzejší podobě. A až budete mít na konci chuť stát se aktivním zastáncem ohrožených druhů, tak věřte, že v tom nejste sami.(23.11.2008)

 • AngelAngie
  *****

  V HD kvalitě je tohle zcela bezkonkurenčně vizuální orgasmus a věřím, že přesně o tohle usilují všichni tvůrci, jenž tyhle dokumenty tvoří. Tomuhle se to, dle mého, jako jedinému podařilo na 100%...(14.6.2009)

 • Viktooorka
  *****

  Se mnou už je to opravdu špatný, když dokáži brečet i u dokumentu. Ale copak se to dá zadržet, když vidíte tak překrásné scény naší planety s krutými osudy našich živočichů a to celé doplněné úžasnou hudbou?? Když si k tomu ještě uvědomím, že právě my máme velikou zásluhu na změnách klimatických podmínek, které stěžují už takhle těžký život všech těch nádherných zvířat, chce se mi brečet ještě víc. Earth je jedním slovem SVĚTOVÝ!! Pro mě film číslo 1 v letošní zimě :-)(25.2.2010)

 • Radek99
  *****

  Nejpůsobivější obrazy ze života všech ekosystémů Země. Tvůrcům se podařilo před diváka nastínit zásadní pravidlo - vyváženost, na Zemi vše souvisí se vším, jedno ovlivňuje druhé. Země je systém. Neuvěřitelně plastickými makrozáběry ze světa hmyzu pak britský dokument získává na výjimečnosti...(18.7.2008)

 • nunka
  *****

  Nádherné sfilmovanie krásy, ktorej už možno o pár rokov nebude...(18.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace