poster

Armáda démonů: Matka slz

 • italský

  La terza madre

 • anglický

  Mother of Tears: The Third Mother

Drama / Fantasy / Horor / Thriller

Itálie / USA, 2007, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tomco
  ****

  Argento je vo forme. Po (v mojich očiach trochu rozporuplnej) Suspirii tu máme záverečný diel trilógie, a musím uznať, že je to koniec ako sa patrí. Konečne je na tom dobre aj samotný príbeh, ktorý v Suspirii nie a nie (až takmer do konca) zaujať. V tomto prípade sa je stále na čo pozerať, príbeh žije a veľmi svižne sa posúva až do diabolského finále, ktoré dáva ideálnu bodku za celou sériou. Ideálna zmes temnoty, napätia, gradácie. Samozrejme nechýba skvelá hudba, zaujímavá kamera, pohodové herecké výkony a chlapská základňa si naviac užije aj niekoľko príjemných poprsí :).(26.1.2008)

 • Ruut
  ***

  Veskrze typický Argento. Když už se k nám do distribuce dostane něco od mistrů hororu, tak jde vesměs o ty jejich horší kousky z posledních tvůrčích let. No Matky slz se bát nemusíte. Povedlo se dle možností. Na filmu je sice znát, že nemá úplně odpovídající rozpočet, ale Argento se ukázal tak, jak jej známe z jeho slavnějších časů. Předvedl solidní napětí i atmosféru. A samozřejmě, pro něj tak typický, mix hororu s vyšetřovací detektivkou. Bohužel bohudík :-). Jeho dcera Asia je jedním slovem kočka a beze sporu je ozdobou filmu. Ovšem vizuálních vychytávek a pořádného tahu na branku se nedočkáme. Suma sumárum řemeslně zvládnutý průměr.(14.7.2008)

 • bestlama
  *

  Tak to se mi dlouho nestalo, abych opravdu usnul u filmu .. .ale tak co už :) Věděl jsem od začátku, že když je to italský film, tak že se mi nebude líbit, prostě dle mě neumí Italové točit ... jedna hvězdička za to první brutální zabití :)(10.6.2010)

 • PetrPan
  ****

  Třetí a poslední matka páně Argenta oplývá asi největší dávkou brutality a gore skopičin, zejména úvodní vyvržení muzejní restaurátorky opravdu stojí za to, krvelačný divák musí být spokojen. Dříve ne až tak podstatné mystérium tří mocných čarodějnic zde pro mne překvapivě narostlo až do apokalyptických rozměrů, ovšem zrovna tenhle motiv na mne působil trochu levně. Sehrané bojůvky na ulicích, výskyt afektovaných moderních čarodějnic apod. mi příliš nesedly, stejně jako digitální finále. Přes všechna negativa mne z nějakého neznámého důvodu ( uhranutí ?) opět Argentovo pojetí filmu nadchlo, možná ta snová atmosféra, možná ty výše zmíněné skopičiny a pak celá ta mozaika obrázků, nevím, čtyři.(29.9.2014)

 • Shit
  *****

  Nejlepší díl z trilogie o tří matkách a to jednoznačně. Skvělej příběh, spousta napínavých scén, naprosto elektrizující hororová atmosféra podbarvená úžasnou takovou satanistickou hudbou, která je tady dokonale přesná a zbytečně se nevnucuje a samozřejmě spousta krve a typický argentovy brutality, který jsou ale asi tak 2x drsnější, než v předchozích dílech. Snad jen konec mohl být ještě o něco vypjatější, ale zakončení trilogie to je fakt výjimečně parádní.(26.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace