Armáda démonů: Matka slz

Mother of Tears: The Third Mother

Drama / Fantasy / Horor / Thriller

Itálie / USA, 2007, 98 min

• bestlama

Tak to se mi dlouho nestalo, abych opravdu usnul u filmu .. .ale tak co už :) Věděl jsem od začátku, že když je to italský film, tak že se mi nebude líbit, prostě dle mě neumí Italové točit ... jedna hvězdička za to první brutální zabití :)(10.6.2010)

hodnotiť štyrmi **** bude spravodlivejsie ... na argenta je to za poslednu dekádu mierny pokrok.. je to predsa len viac nez priemerná nechutnosť.. u argenta je to mimoriadne po 1 X co sa uchyľuje k ducharčine takehoto rozsahu ..čo je samozrejme veci v neprospech .. ps: čo však na tomto projekte skutočne stoji za to je zaverečný song presvedčivo beštialne odspievaný Dani Filthom z Cradle of Filth....za famozneho hudobného doprovodu Daemonie Claudia Simonettiho...MATER LACRIMARUM..song podobného rangu sa vyprodukuje raz za 4 roky..a v predchádzajúcej verzii filmu som ho nemal ...(3.10.2007)

• brutale

Herci O%, režisér sa asi ani nezúčasťnoval natáčania, príbeh otrepaný, absolútne zle vsadený do dnešných dní, je to ako pesť na oko! Atmosféra nikde, demencia postáv a dialógov je neuveriteľná(film som videl v českom jazyku). Dávam 1* za niektoré gore scény a opicu, ktorá narozdiel od hercov hrala svoju rolu!!!!(20.5.2008)

Dario to dokazal! Zaver trilogie jak ma byt. Pri scene ze zacatku filmu hned po prvni vrazde mi doslova bezel mraz po zadech. Souhlas s Kolym, nejlepsi horror 2007.(18.1.2008)

Argento je vo forme. Po (v mojich očiach trochu rozporuplnej) Suspirii tu máme záverečný diel trilógie, a musím uznať, že je to koniec ako sa patrí. Konečne je na tom dobre aj samotný príbeh, ktorý v Suspirii nie a nie (až takmer do konca) zaujať. V tomto prípade sa je stále na čo pozerať, príbeh žije a veľmi svižne sa posúva až do diabolského finále, ktoré dáva ideálnu bodku za celou sériou. Ideálna zmes temnoty, napätia, gradácie. Samozrejme nechýba skvelá hudba, zaujímavá kamera, pohodové herecké výkony a chlapská základňa si naviac užije aj niekoľko príjemných poprsí :).(26.1.2008)

• - V Itálii vydělal film za první dva dny promítání 827,000 dolarů. (Chatterer)

• - Natáčeno v Římě, Turíně a Ternu. (Chatterer)

• - Třetí část trilogie navazují cí na Suspirii a Inferno. (Chatterer)