• Chupacabre

Krásný den a já náhle v TV spatřuji zajímavou ukázku z filmu ... kterou dokonale doplňuje propůjčená hudba z filmu TOP GUN. Paráda ... již se nemohu dočkat až snímek spatřím ... ale obrovské nadšení již brzy vyprchá ! Začátek slibuje velmi zajímavou podívanou, ale bohužel zbytek filmu se již zabývá pouze NEzajímavými vzpomínkami !(9.12.2010)

• Martin741

Nudna normalizacna podivana, lietadla to uz nezachrania : 30 %(4.7.2015)

Film je starší jak já. Viděl jsem ho ve svých 24 let. Moc dobře vím jak při létání hraje každá nepatrnost obrovskou roli. I to, že myslíte dopředu na věci, jak budete na zahrádce sekat trávník, nebo se opalovat. To jsou vždy dobré důvodu k základu nehody. Unikátní film s unikátními stíhačkami, kterých se ve své době obávali mnozí "nepřátelé".(4.11.2007)

Opět další z Českých filmů, který snad nikdy nevysílali. Až teď.(27.11.2010)

• noriaki

Top Gun východního bloku. Na natáčená taky spolupracovala armáda, v hlavní roli je též hezoun řešící své milostné avantýry, a i tady platí že bez stíhaček by film nestál za zmínku. Konkrétně v případě Pod nohama nebe je to pravda dvojnásob, protože Američané natočili své propagandistické video mnohem lépe. Vojáci ČSLA s mastnými vlasy a zelenými uniformami se nemůžou rovnat hochům US Air Force s diskotékovými účesy a Milan Růžička není žádný Tony Scott. Absence dechberoucích záběrů leteckých soubojů se mu vyčítat nedá, jenže on vyhořel i ve všem ostatním. Vedlejší, postupem času bohužel hlavní zápletka je nezajímavá, nijak zvlášť dovedně zahraná a mizerně nasnímaná. A těch MiGů film taky moc neukázal.(14.8.2016)

• - Natáčení probíhalo na letištích v Plzni - Líních a v Bechyni. (Foxhound#1)

• - Ve filmu je možné vidět leteckou techniku ČSLA L-29 Delfín, L-39 Albatros, MiG-21, MiG-23 a vrtulník Mi-8. (Foxhound#1)