• Martin741
  **

  Nudna normalizacna podivana, lietadla to uz nezachrania : 30 %(4.7.2015)

 • Tryskomyš
  ***

  Opět další z Českých filmů, který snad nikdy nevysílali. Až teď.(27.11.2010)

 • klúčik
  ***

  V rokoch 1982 -84 som slúžil u protivzdušnej obrane. Piloti boli a sú frajeri. Je im čo závidieť.... Film je celkom pekný a páčilo sa mi, že v ňom nebola politika.... 70%.(9.9.2011)

 • triatlet
  ***

  Nejen přesvědčiví piloti Luděk Munzar a Ondřej Pavelka, ale i půvabná Markéta Fišerová udržely mou diváckou pozornost. Scény ze stíhačky a řešení iluze byly věrohodné, ale soukromopartnerské pletky snižují celkový dojem. Naštěstí osudovou ženu hrála má oblíbenkyně Markéta Fišerová.(4.2.2012)

 • zette
  ****

  Velmi atraktivni prostredi stihacich pilotu. Takovych filmu se moc nenatocilo (krome americke produkce) a zaslouzi pochvalu. Skoda, ze si tvurci vice nepohrali s dejem, protoze dalsiho takoveho filmu se uz u nas asi nedockame. I kdyz si pilota stihacky predstavuji jinak, tak Munzar podal velmi dobry vykon. Potesi i hezka Marketa Fiserova, ke ktere osud nebyl zrovna privetivy.(4.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace