• Martin741

Nudna normalizacna podivana, lietadla to uz nezachrania : 30 %(4.7.2015)

Opět další z Českých filmů, který snad nikdy nevysílali. Až teď.(27.11.2010)

V rokoch 1982 -84 som slúžil u protivzdušnej obrane. Piloti boli a sú frajeri. Je im čo závidieť.... Film je celkom pekný a páčilo sa mi, že v ňom nebola politika.... 70%.(9.9.2011)

Nejen přesvědčiví piloti Luděk Munzar a Ondřej Pavelka, ale i půvabná Markéta Fišerová udržely mou diváckou pozornost. Scény ze stíhačky a řešení iluze byly věrohodné, ale soukromopartnerské pletky snižují celkový dojem. Naštěstí osudovou ženu hrála má oblíbenkyně Markéta Fišerová.(4.2.2012)

Velmi atraktivni prostredi stihacich pilotu. Takovych filmu se moc nenatocilo (krome americke produkce) a zaslouzi pochvalu. Skoda, ze si tvurci vice nepohrali s dejem, protoze dalsiho takoveho filmu se uz u nas asi nedockame. I kdyz si pilota stihacky predstavuji jinak, tak Munzar podal velmi dobry vykon. Potesi i hezka Marketa Fiserova, ke ktere osud nebyl zrovna privetivy.(4.10.2014)