• WANDRWALL

Současné piloty ČR, problematiku jejich práce, jejich povahy, radosti i strasti, poznávám více, než bych si přál. Proto pohled filmařů ze začátku 80. let jsem bral jen jako snahu filmařů věnovat tehdy vojákům film, aby nezáviděli třeba zemědělcům, hutím apod., o nichž toho filmaři už tolik natočili.(14.5.2011)

• Chupacabre

Krásný den a já náhle v TV spatřuji zajímavou ukázku z filmu ... kterou dokonale doplňuje propůjčená hudba z filmu TOP GUN. Paráda ... již se nemohu dočkat až snímek spatřím ... ale obrovské nadšení již brzy vyprchá ! Začátek slibuje velmi zajímavou podívanou, ale bohužel zbytek filmu se již zabývá pouze NEzajímavými vzpomínkami !(9.12.2010)

Opět další z Českých filmů, který snad nikdy nevysílali. Až teď.(27.11.2010)

Kdyby to nebylo o stíhačkách, ale třeba o kombajnech, byl by to odpad jak vyšitej.(13.6.2010)

Film je starší jak já. Viděl jsem ho ve svých 24 let. Moc dobře vím jak při létání hraje každá nepatrnost obrovskou roli. I to, že myslíte dopředu na věci, jak budete na zahrádce sekat trávník, nebo se opalovat. To jsou vždy dobré důvodu k základu nehody. Unikátní film s unikátními stíhačkami, kterých se ve své době obávali mnozí "nepřátelé".(4.11.2007)

• - Natáčení probíhalo na letištích v Plzni - Líních a v Bechyni. (Foxhound#1)

• - Ve filmu je možné vidět leteckou techniku ČSLA L-29 Delfín, L-39 Albatros, MiG-21, MiG-23 a vrtulník Mi-8. (Foxhound#1)