poster

Krvavá pomsta

 • USA

  Missionary Man

 • Slovensko

  Krvavá pomsta

Akční / Drama / Thriller / Western

USA, 2007, 92 min

 • Expendable
  *

  Tequila s limetkou?! To si Dolph dělá srandu ne? Akce je tu málo a ta co tu je je mizerná, zase roztřesená kamera a pár banditů, kteří chtějí vyhnat Indyány z města. Dolph jako mizející motorkář tomu samozřejmě zabrání a všichni jsou šťastní až do smrti.(1.8.2009)

 • jojinecko
  *

  Dolph ako motorkár, čítajúci z biblie a chlastajúci tequilu zásadne bez limetky a soli. Dolph ako nemilosrdný a neohrozený krývajúci drsňák, ktorý kosí parchantov na počkanie, je jedno čo alebo kto do neho páli- nemá šancu. Dolph ako "brilantný" scenárista, ktorého repliky sa skladajú zásadne z jednoduchých viet (no dobre raz možno vypustil aj súvetie!). Dolph ako režisér- nadšenec, ktorý dá pokyn "zapnite kameru a skrátka točte" a ide sa. Dolph ako karikatúrna postavička akčného filmu bez štipky sebareflexie a motivácie natočiť niečo lepšie ako svoj štandard= sračku.(4.3.2008)

 • korbitch22
  odpad!

  Dost možná nejhoší Lundgrenův film vůbec.Důkaz toho, že egoimus je nebezpečná věc a pokud ste tupý, vyčpělý a netalentovaný herec akčních béček, nerežírujte film, nepište k němu scénář a proboha se neobsazujte do hlavní role.Prakticky nedokoukatelné a tím se nemůže pyšnit ani Steven Seagal, z jehož trapné nadváhy a teplýho copánku si aspoň můžete dělat prdel.0%.(30.12.2015)

 • Boss321
  **

  Další béčkový akčňák, u kterého vypnete a užíváte si předem jasný děj bez nějakého konstruktivního scénáře a s absencí alespoň průměrného herectví. Jenomže já už jsem takovou dobu neviděl béčkový akční snímek, že jsem se bavil celkem dobře a myslím, že dvě hvězdičky jsou i celkem zasloužené. Navíc s Dolphem Lundgrenem bych se opravdu do křížku dostat nechtěl :)................(16.9.2008)

 • 5150
  **

  V pohodě koukatelné akční béčko s Dolphem Lundgrenem, které bohužel hraje pouze na vážnou notu a Dolph se tady prezentuje až moc neohroženě, tak jako například Steven Seagal ve všech svých filmech. Jinak film produkoval Andrew Stevens, který se ve filmu mihne ve scéně "předávka drog".(28.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace