Krvavá pomsta

Krvavá pomsta

Akční / Drama / Thriller / Western

USA, 2007, 92 min

• 5150

V pohodě koukatelné akční béčko s Dolphem Lundgrenem, které bohužel hraje pouze na vážnou notu a Dolph se tady prezentuje až moc neohroženě, tak jako například Steven Seagal ve všech svých filmech. Jinak film produkoval Andrew Stevens, který se ve filmu mihne ve scéně "předávka drog".(28.7.2014)

• HellFire

Dolph Lungren predcitajici z bible. Podivna predstava. Extremne nezajimavy film, ktery si hraje na neco vic.(29.2.2008)

Dolph Lundgren touží po odplatě a spravedlnosti. V moderním akčním westernu, který vás rozhodně nenechá v klidu, se představuje nejen v hlavní roli, ale také jako jeho režisér a autor scénáře.(14.5.2011)

• mysiak

Lepšie ako tie idiotiny čo natočil predtým typu Diamantoví Psi...ale aj tak Dolph choď do dôchodku(10.9.2008)

Takže něco jako takový nádech Westernu. Máme tu filtr v obraze, který se mi docela líbí. Drsnej Lundgren jak má být. Souboje a přestřelky mohly být lepší. Přijdou mi nedotažené do konce. I děj byl místy nezáživný. Druhá polovina filmu byla lepší, příjezd motorkářského gangu atd ... Závěrečná vyvraždovačka byla celkem bez napětí. I tak se film dal v klidu dodívat. Takže celkem dobrý průměr. Hodnotím 60% = ***(24.6.2012)

• - Kromě ztvárnění hlavní role Dolph Lungren film režíroval a je také autorem scénáře. (Terva)

• - Film sa premietal aj na filmovom festivale AFI v Dallase v roku 2008. (m.a.t.o.)