Krvavá pomsta

Krvavá pomsta

Akční / Drama / Thriller / Western

USA, 2007, 92 min

• 5150

V pohodě koukatelné akční béčko s Dolphem Lundgrenem, které bohužel hraje pouze na vážnou notu a Dolph se tady prezentuje až moc neohroženě, tak jako například Steven Seagal ve všech svých filmech. Jinak film produkoval Andrew Stevens, který se ve filmu mihne ve scéně "předávka drog".(28.7.2014)

• Wacoslav1

Dolpha mam rad ale tohle mi moc nesedlo pulku filmu se nic moc nedeje semtam bitka prumerne natocena jinak Lundgren predcita z bible filozofuje a az na konci to trochu rozjede ale zadnou velkou krvavou pomstu z vyjimkou jednoho pekne rozstriknutyho mozku neuvidite a kdyby pro vas byla trochu zahadou postava kterou Dolph hraje tak ti kteri to nevideli a nechteji znat pointu at dal nectou prichazi SPOILER Lundgren je mrtvej ano presne tak je to duch co se msti ze zahrobi a pochopite to na konci kdyz pred zaverecnymy titulky na motorce mizi za horizontem a uz se nevynori ovsem budete li se divat pozorne tak z ruznych narazek a odkazu vam to dojde uz tak zhruba v pulce filmu jako mne takze o nejaky pointe se moc mluvit neda sorry Dolphino ale tenhle kousek si uplne nezkorigoval no nevadi nikdo neni dokonalej(29.9.2012)

• GeusX

Hrdina beze jména (a bez minulosti) ochraňuje obyvatele sužované samozvaným pánem města. Byly tu mnohem lepší kousky na toto klasické téma, např. Kráčející skála. Celé je to... no prostě nuda. Vhodné tak akorát rovnou na levná DVD za 10kč. 30%(28.6.2013)

• korbitch22

Dost možná nejhoší Lundgrenův film vůbec.Důkaz toho, že egoimus je nebezpečná věc a pokud ste tupý, vyčpělý a netalentovaný herec akčních béček, nerežírujte film, nepište k němu scénář a proboha se neobsazujte do hlavní role.Prakticky nedokoukatelné a tím se nemůže pyšnit ani Steven Seagal, z jehož trapné nadváhy a teplýho copánku si aspoň můžete dělat prdel.0%.(30.12.2015)

Dolph Lundgren touží po odplatě a spravedlnosti. V moderním akčním westernu, který vás rozhodně nenechá v klidu, se představuje nejen v hlavní roli, ale také jako jeho režisér a autor scénáře.(14.5.2011)

• - Film sa premietal aj na filmovom festivale AFI v Dallase v roku 2008. (m.a.t.o.)

• - Kromě ztvárnění hlavní role Dolph Lungren film režíroval a je také autorem scénáře. (Terva)