Krvavá pomsta

Krvavá pomsta

Akční / Drama / Thriller / Western

USA, 2007, 92 min

• Expendable

Tequila s limetkou?! To si Dolph dělá srandu ne? Akce je tu málo a ta co tu je je mizerná, zase roztřesená kamera a pár banditů, kteří chtějí vyhnat Indyány z města. Dolph jako mizející motorkář tomu samozřejmě zabrání a všichni jsou šťastní až do smrti.(1.8.2009)

• Wacoslav1

Dolpha mam rad ale tohle mi moc nesedlo pulku filmu se nic moc nedeje semtam bitka prumerne natocena jinak Lundgren predcita z bible filozofuje a az na konci to trochu rozjede ale zadnou velkou krvavou pomstu z vyjimkou jednoho pekne rozstriknutyho mozku neuvidite a kdyby pro vas byla trochu zahadou postava kterou Dolph hraje tak ti kteri to nevideli a nechteji znat pointu at dal nectou prichazi SPOILER Lundgren je mrtvej ano presne tak je to duch co se msti ze zahrobi a pochopite to na konci kdyz pred zaverecnymy titulky na motorce mizi za horizontem a uz se nevynori ovsem budete li se divat pozorne tak z ruznych narazek a odkazu vam to dojde uz tak zhruba v pulce filmu jako mne takze o nejaky pointe se moc mluvit neda sorry Dolphino ale tenhle kousek si uplne nezkorigoval no nevadi nikdo neni dokonalej(29.9.2012)

• Boss321

Další béčkový akčňák, u kterého vypnete a užíváte si předem jasný děj bez nějakého konstruktivního scénáře a s absencí alespoň průměrného herectví. Jenomže já už jsem takovou dobu neviděl béčkový akční snímek, že jsem se bavil celkem dobře a myslím, že dvě hvězdičky jsou i celkem zasloužené. Navíc s Dolphem Lundgrenem bych se opravdu do křížku dostat nechtěl :)................(16.9.2008)

• Andersis

Hodně špatný film. Střich u bitek je hodně zmatený, ale těch rvaček si moc neužijete. Zlatý Inkvizitor. Kamerový filtr se mi sem nehodil. Tak za konec dávám jednu *.(21.2.2008)

Taková průměrná béčková podívaná, která určitě nikoho nenadchne ani neni nejhorší. Dolph zde nemá tolik akce, jako za starých časů. Konečné vyrovnávání účtů se zloduchy je na filmu asi to nejlepší. Za mě 60% :)(12.5.2012)

• - Film sa premietal aj na filmovom festivale AFI v Dallase v roku 2008. (m.a.t.o.)

• - Kromě ztvárnění hlavní role Dolph Lungren film režíroval a je také autorem scénáře. (Terva)