Krvavá pomsta

Krvavá pomsta

Akční / Drama / Thriller / Western

USA, 2007, 92 min

• Expendable

Tequila s limetkou?! To si Dolph dělá srandu ne? Akce je tu málo a ta co tu je je mizerná, zase roztřesená kamera a pár banditů, kteří chtějí vyhnat Indyány z města. Dolph jako mizející motorkář tomu samozřejmě zabrání a všichni jsou šťastní až do smrti.(1.8.2009)

• jojinecko

Dolph ako motorkár, čítajúci z biblie a chlastajúci tequilu zásadne bez limetky a soli. Dolph ako nemilosrdný a neohrozený krývajúci drsňák, ktorý kosí parchantov na počkanie, je jedno čo alebo kto do neho páli- nemá šancu. Dolph ako "brilantný" scenárista, ktorého repliky sa skladajú zásadne z jednoduchých viet (no dobre raz možno vypustil aj súvetie!). Dolph ako režisér- nadšenec, ktorý dá pokyn "zapnite kameru a skrátka točte" a ide sa. Dolph ako karikatúrna postavička akčného filmu bez štipky sebareflexie a motivácie natočiť niečo lepšie ako svoj štandard= sračku.(4.3.2008)

• korbitch22

Dost možná nejhoší Lundgrenův film vůbec.Důkaz toho, že egoimus je nebezpečná věc a pokud ste tupý, vyčpělý a netalentovaný herec akčních béček, nerežírujte film, nepište k němu scénář a proboha se neobsazujte do hlavní role.Prakticky nedokoukatelné a tím se nemůže pyšnit ani Steven Seagal, z jehož trapné nadváhy a teplýho copánku si aspoň můžete dělat prdel.0%.(30.12.2015)

• Boss321

Další béčkový akčňák, u kterého vypnete a užíváte si předem jasný děj bez nějakého konstruktivního scénáře a s absencí alespoň průměrného herectví. Jenomže já už jsem takovou dobu neviděl béčkový akční snímek, že jsem se bavil celkem dobře a myslím, že dvě hvězdičky jsou i celkem zasloužené. Navíc s Dolphem Lundgrenem bych se opravdu do křížku dostat nechtěl :)................(16.9.2008)

• 5150

V pohodě koukatelné akční béčko s Dolphem Lundgrenem, které bohužel hraje pouze na vážnou notu a Dolph se tady prezentuje až moc neohroženě, tak jako například Steven Seagal ve všech svých filmech. Jinak film produkoval Andrew Stevens, který se ve filmu mihne ve scéně "předávka drog".(28.7.2014)