• Francie

The Heir Apparent: Largo Winch

Largo Winch: Deadly Revenge

Dobrodružný / Thriller / Akční

Francie / Belgie, 2008, 108 min

Chorvátska vlajka, morské pobrežia, známe slovenským aj českým dovolenkárom, sa tu objavujú často, takže sa na mňa pri sledovaní nejako nalepila pohoda. Hlavnú postavu hraje pre mňa neznámy herec, ale veľmi ma potešil charizmatický M.Manojlovič, známy predovšetkým z filmu Irina Palm. Film sa odohráva v rôznych častiach sveta, takže aj preto vo filme zaznie mnoho jazykov, ale najmä angličtina, francúzština a chorvátština. Ide o peniaze..., ide o veľké peniaze a tam kde sú, ide vždy o život a o podrazy. Kto tie podrazy a vraždy organizuje, postupne odhaľuje hlavná postava- Largo Winch. Akčné scény sú slušné v kombincii s exotickými miestami nedávajú veľa priestoru pre nudu. Cinemáckych 80% a chválospev o jednom z najlepších akčných filmov za poslednú dobu som ani zďaleka nezdieľal, ale vidieť sa určite oplatí. Slabšie štyri hviezdičky, 70%.(9.11.2009)

• Ouwen

Hm, tak to je fakt k posrání. Kde nastal error?! Jeden z mála filmů od Frantíků, který mi nesedl. Jsem docela nasraný, protože dvojka ode mně dostala solidní 4 hvězdy, tohle sotva dá na ty dvě. Pokud mám být pozitivní, tak asi začnu s akcí, kamera se sice třese, ale je to přehledné, hlavně, že zde vedou bitky, potom Sisley a Roden, jediný, kteří zde za něco stojí, potěší několik hlášek, nebo, že se střídají lokace, technická stránka cajk, pokus o námět s tím, že Largo chce jen pomstít fotra, ze začátku slušné tempo a možná ještě něco. // A teď to přijde. Je zde pokus o námět, to jo, ale až na zápletku, že fotr Larga byl zabit, děj je o hovně, nespočet přetažených dialogů, navíc ty vzpomínky Larga, omg, strašně málo akce, až na dva borce zbytek obsazení na hovno, mrtvá hudba, sotva do poloviny si udrží to našlapané tempo, ze začátku, trailer je plný nasekaný akce, film klame, totálně na hovno dabing, film ze 85% nudí, nic se neděje, je to prostě velká bída, mizerná nuda, ještě by se něco našlo, co film umrtvuje. // Achjo! Po solidní dvojce přichází jednička, která je bídná, dva herce a akce, to je jediný, proč film musí člověk vidět, jinak toho zde víc není. Na film jsem se těšil, ale odkládal jsem ho a jsem rád, že to mám už za sebou. Nevím, co dál napsat, jsem zklamán. Pokud trojka, tak prosím s větším obsahem akčních scén. Good job, Sisley! 4/10(24.7.2013)

Film jsem viděl docela náhodně a zaujal mně svou dobrodružnou a tajemnou propleteností. Hraje tam i Karel Roden - koho asi? Ruského bose.(10.9.2009)

• JimWayne

Dobrodružný film?Akčný film?Kdeže uspávanka pre deti.20%(1.4.2011)

Dostalo se ke mně několik recenzí, které slibovaly velmi slušný akční zážitek, nicméně flashbacky protkaný snímek přináší jen průměrné, leč sympatické vyprávění o jednom pohádkovém dědictví, na které si ostří nejeden zloduch. Jistý Nerio Winch byl totiž veleuznávaným obchodníkem, zakladatelem a hlavním akcionářem jedné gigantické firmy. Byl.. Jeho smrt je zahalena tajemstvím a mediálním třeskem, protože údajně zemřel bez dědice. Jenže to by starý vlk Nerio nemohl skrývat letité tajemství o adopci bosenského chlapečka Larga. Světoběžník Largo to tak bude mít nesmírně těžké, přestože mu jde více o pomstu než-li o nesmírné bohatství. Na Evropu rozhodně nadprůměr, jinak ale svěží šedesátka s chytrým scénářem, zbytečnými zvraty a bez zapamatováníhodných momentů. Nenadchne, nenaštve. Cesta za pomstou je navíc dlážděna solidními hereckými výkony, našince potěší velmi příjemný Karel Roden.(2.10.2009)