• Francie

Largo Winch: Deadly Revenge

Dobrodružný / Thriller / Akční

Francie / Belgie, 2008, 108 min

• JimWayne

Dobrodružný film?Akčný film?Kdeže uspávanka pre deti.20%(1.4.2011)

Mierne komplikované, ale veľmi zručne a hlavne dosť dobre natočené...hlavný hrdina aj keď je neznámy ľahko si ho zamilujete..na to že je to takmer neznámy film aj na csfd..je to dosť dobrý akčný thriller(3.9.2009)

• Ouwen

Hm, tak to je fakt k posrání. Kde nastal error?! Jeden z mála filmů od Frantíků, který mi nesedl. Jsem docela nasraný, protože dvojka ode mně dostala solidní 4 hvězdy, tohle sotva dá na ty dvě. Pokud mám být pozitivní, tak asi začnu s akcí, kamera se sice třese, ale je to přehledné, hlavně, že zde vedou bitky, potom Sisley a Roden, jediný, kteří zde za něco stojí, potěší několik hlášek, nebo, že se střídají lokace, technická stránka cajk, pokus o námět s tím, že Largo chce jen pomstít fotra, ze začátku slušné tempo a možná ještě něco. // A teď to přijde. Je zde pokus o námět, to jo, ale až na zápletku, že fotr Larga byl zabit, děj je o hovně, nespočet přetažených dialogů, navíc ty vzpomínky Larga, omg, strašně málo akce, až na dva borce zbytek obsazení na hovno, mrtvá hudba, sotva do poloviny si udrží to našlapané tempo, ze začátku, trailer je plný nasekaný akce, film klame, totálně na hovno dabing, film ze 85% nudí, nic se neděje, je to prostě velká bída, mizerná nuda, ještě by se něco našlo, co film umrtvuje. // Achjo! Po solidní dvojce přichází jednička, která je bídná, dva herce a akce, to je jediný, proč film musí člověk vidět, jinak toho zde víc není. Na film jsem se těšil, ale odkládal jsem ho a jsem rád, že to mám už za sebou. Nevím, co dál napsat, jsem zklamán. Pokud trojka, tak prosím s větším obsahem akčních scén. Good job, Sisley! 4/10(24.7.2013)

Taková svižná detektivečka na zaplácnutí nudného odpoledne.(6.8.2012)

Průměrná akční podívaná s prostým příběhem přeplněným neustálými rádoby šokujícími zvraty, což vede k výrazné nepřehlednosti. Já jsem na Largo Winch šel jen, abych nekazil partu, protože spolužáci chtěli ten film tuze vidět. Kdyby bylo na mně, vybral bych si z bohaté nabídky pařížských kin určitě jinou filmovou lahůdku. Posléze jsem se dozvěděl, proč Francouzi tolik toužili Largo Winch vidět. Netušil jsem, že existoval stejnojmenný seriál, který byl hodně populární. Aspoň jsem je poučil, že Karel Roden je Čech a nikoliv Chorvat, Srb nebo Rus :-)(15.1.2009)