• Francie

The Heir Apparent: Largo Winch

Largo Winch: Deadly Revenge

Dobrodružný / Thriller / Akční

Francie / Belgie, 2008, 108 min

Upřimně, čekal jsem kravinu, nakonec to nebylo vůbec špatné a pěkně svižně (i v těch retrospektivních flashbacích) to ubíhalo. Zápletka byla docela dobře rozjetá, nečekal bych, že se o něčem takovém dá natočit koukatelný zajímavý film.(21.7.2015)

• Ouwen

Hm, tak to je fakt k posrání. Kde nastal error?! Jeden z mála filmů od Frantíků, který mi nesedl. Jsem docela nasraný, protože dvojka ode mně dostala solidní 4 hvězdy, tohle sotva dá na ty dvě. Pokud mám být pozitivní, tak asi začnu s akcí, kamera se sice třese, ale je to přehledné, hlavně, že zde vedou bitky, potom Sisley a Roden, jediný, kteří zde za něco stojí, potěší několik hlášek, nebo, že se střídají lokace, technická stránka cajk, pokus o námět s tím, že Largo chce jen pomstít fotra, ze začátku slušné tempo a možná ještě něco. // A teď to přijde. Je zde pokus o námět, to jo, ale až na zápletku, že fotr Larga byl zabit, děj je o hovně, nespočet přetažených dialogů, navíc ty vzpomínky Larga, omg, strašně málo akce, až na dva borce zbytek obsazení na hovno, mrtvá hudba, sotva do poloviny si udrží to našlapané tempo, ze začátku, trailer je plný nasekaný akce, film klame, totálně na hovno dabing, film ze 85% nudí, nic se neděje, je to prostě velká bída, mizerná nuda, ještě by se něco našlo, co film umrtvuje. // Achjo! Po solidní dvojce přichází jednička, která je bídná, dva herce a akce, to je jediný, proč film musí člověk vidět, jinak toho zde víc není. Na film jsem se těšil, ale odkládal jsem ho a jsem rád, že to mám už za sebou. Nevím, co dál napsat, jsem zklamán. Pokud trojka, tak prosím s větším obsahem akčních scén. Good job, Sisley! 4/10(24.7.2013)

• Rex Mundi

Príbeh príšerne romantický, rozprávka pre staršie dámy, vizuálne pekné, ale rozčuľovala ma tá čiernobielosť hrdinov. V polovici ma to prestalo baviť.(25.10.2010)

Taková svižná detektivečka na zaplácnutí nudného odpoledne.(6.8.2012)

Miki Manojlović a Kristin Scott Thomasová v jednom filmu? Ne tak docela. Jinak překvapivě svižná komiksová adaptace -nic víc, nic míň.(21.9.2009)