• Francie

The Heir Apparent: Largo Winch

Largo Winch: Deadly Revenge

Dobrodružný / Thriller / Akční

Francie / Belgie, 2008, 108 min

Rozpočet $30,7miliónaTržby USA $10,352Tržby Celosvetovo $17,838,000║ úplne v pohode odsýpajúca dobrodružná jazda, príbeh neurazí, postavy neotrávia, akcia slušná /60%/(7.7.2010)

• JimWayne

Dobrodružný film?Akčný film?Kdeže uspávanka pre deti.20%(1.4.2011)

Už od pohledu, že je to francouzský, jsme věděl, že to bude stará dobrá akcička, která mi rozproudí krev. Ono to totiž v sobě má od Bournea něco, od Bonda něco a možná i od Cranku něco. Adoptovaný synek zdědí po smrti otce velkou firmu. Ale na její vedení mají zálusk i jiní. Klasický příběh, který není na vejvyšší úrovni, ale rozhodně se na to dá koukat a v konečné fázi nezklame. Velmi příjemným faktorem mi přišlo to cestování. Podívali jsme se do Brazílie, Chorvatska, což mi připadalo obzvlášť pěkné, nebo do Hong Kongu. Jinak akce mohlo být trošku víc, ale ta co tam byla mě pěkně pobavila. Je to takovej pohodovej thriller, kterej mě ve více procentech překvapil. 70%.(26.11.2010)

Českého diváka jistě potěší Karel Roden, coby typický rodák z Gruzie a chorvatského zase ta "jejich" makedonská lidovka. Ale jinak nic moc.(3.7.2013)

• honajz

Pocit WTF mne neopouštěl po celou dobu filmu. Vše bylo podáno tak zbytečně komplikovaně, až to bylo komplikovanější, než bylo, jen aby něco bylo. ;-) Když pak vezmeme celou historku nekomplikovaně, je hloupá až na půdu. Některé kameramanské efekty jsou skvělé (zvlášť když ho honí s vrtulníkem), ale akce je natočená mimořádně špatně a nezajímavě (nehledě na to, že většina akce rovná se že někdo někam furt běží), stejně tak honičky, a hlavní postava je charismatická asi jako uvaděčka v kině. Měl to hrát ten Roden, co tady má jinak naprosto nijakou roli. Ty skoky v lokacích mi přišly samoúčelné, jako takové si laciné hraní na Bonda (ta stylizace se tam nedá přehlédnout, ale postrádá to půvab a vtip a nadhled původních bondovek).(21.4.2013)

• - Tomer Sisley zvládol väčšinu kaskadérskych scén sám. Dokonca sa kvôli filmu začal učiť po srbsky. (m.a.t.o.)

• - Tento film vznikl na základě románů a komiksu, jejichž autorem je Jean Van Hamme. (claudel)

• - Film je založený hlavne na prvých dvoch dieloch rovnomennej komiksovej série. (m.a.t.o.)