poster

Láska a jiné pohromy

 • Velká Británie

  Love and Other Disasters

 • Francie

  Love (et ses petits désastres)

 • Slovensko

  Láska a iné katastrofy

Komedie / Romantický

Velká Británie / Francie / USA, 2006, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mat.ilda
  ***

  Zřejmě jsem právě naléhavě potřebovala romantickou komedii založenou na nedorozuměních okolo sexuálního zaměření, něco jako doplněk stravy, protože mě překvapivě uvolnila (až na konečnou křečovitou úlitbu zámořskému divákovi), za což vděčím především Brittany Murphy, se šarmem jakési dobou zrychlené, avšak nestresující Audrey Hepburn. A vsadím se, že Santiago Cabrera je gay... :-)(23.7.2013)

 • ivishka
  *****

  Famózní role famózní herečky Brittany Murphy. Upřímně mám strašně ráda tenhle žánr a pojetí příběhu. Britalntní výkony a vtipné monology hlavních i vedlejších postav - mimo jiné mě pobavila scéna jak Tellulah čte svoji báseň :-D. Nejvíc si cením odkazu na Breakfast at Tiffany´s ,který scénáristé zanechali, protože po zhlédnutí tohoto filmu jsem se konečně donutila se na něj podívat a nelitovala jsem :-). Považuji tento film za asi nejlepší roli Brittany.(19.7.2011)

 • IQ Tiqe
  ***

  Mám velmi rozporuplné pocity. Během první poloviny jsem se nudil - nic moc se nedělo a neznal jsem herce. Nebýt krásné a moc roztomilé Brittany Murphy, asi bych to vypnul. Nicméně pak přišla klíčová zápletka, která slibovala, že se přece jen pobavím. A najendou to byl jiný film, měl spád, přišlo pár vtipnách dialogů, napětí před finálním vyvrcholením se stupňovalo a dočkal jsem se zábavy, kterou jsem očekával už od začátku. Konec netřeba prozrazovat, žánr mluví sám za sebe, ačkoliv přece jen byl trochu netradiční. Věřím, že milovníci romantických komedií si přijdou na své. Já jsem rád, že jsem objevil Brittany Murphy, nevím jak v jiných snímcích, ale tady zářila. **** 70%(8.1.2009)

 • nunka
  ****

  Eklektická zmeska romantických filmov (Ranajky u Tiffanyho, Nothing Hill...) Aj keď som očakávala prihlúplu komédiu - súdiac podla názvu...Love and Other Disaster mal nakoniec veľa prvkov, ktoré mám v romantických komédiách rada - ťažil z nadsázky, humoru a maximálne pozitívneho hudobného podmazu, do ktorého som sa zamilovala. Milé!(24.11.2007)

 • FFilipCZ
  ***

  Zasloužené 3* a veliké díky za objevení neskutečně krásné a rozkošné Brittany Murphy.(30.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace