Láska a jiné pohromy

Love and Other Disasters

• Francie

Love (et ses petits désastres)

Láska a iné katastrofy

Komedie / Romantický

Velká Británie / Francie / USA, 2006, 90 min

Ucházející romantická komedie s klasickým příběhem, dobrým hereckým obsazením a dobře vypadajicí hlavní hrdinkou. Oceňuju častý odkazy na různý filmy (Tiffany, Notting Hill, All About Eve) a taky dobře vybranou hudbu. Žádný velký dílo tenhle film není, ale v záplavě sladkejch romantickejch filmů je jedním z těch lepších kousků. 60%(19.6.2009)

Já myslím, že by to šlo.... jsou i horší romantické filmy, které jsou navíc přiblblé.... tento se ani tak nejeví a je to dobrý oddych.(19.6.2009)

Jak to říct, aby to nevyznělo blbě.... spousta nádherného Londýna, úžasně rozpačitá Brittany Murphy a navíc krásný Argentinec.(15.8.2013)

• mysiak

Oddychová komédia, kde ma zaujala pekná Brittany Murphy a najmä cameá Orlanda Blooma a Gwyneth Paltrow, ktoré ma trošku potešili...ale ináč podľa scenára obyčajná komédia...kde akurát vynikne sporo odetá Brittany...(27.9.2008)

Průměrná romantická komedie, která rozhodně neurazí, ale zároveň v ní ani neni nic navíc. V podstatě je tady typická linie příběhu, do toho možná trošku inovativní zápletka s homoušema, ale to už sem taky viděl a jinak to je v podstatě úplně obyčejný. Ovšem Brittany to tady sluší(18.7.2008)