Láska a jiné pohromy

Love and Other Disasters

• Francie

Love (et ses petits désastres)

Láska a iné katastrofy

Komedie / Romantický

Velká Británie / Francie / USA, 2006, 90 min

Když si holka myslí, že její kámoš je gay, když není...to přináší hromadu humorných situací, a tady jich vám je naservírováno opravdu po lopatách. Já se skvěle bavila od začátku do konce.(19.6.2009)

• playboxguest

Nebýt komentářů od mých oblíbenců, tak se stěží přenesu přes první půlhodinu a nebýt Brittany Murphy (jak mně se stýská), tak to snad ani nedokoukám... Slabota o několika lepších (ale nikoli silných) místech. 40%(12.7.2012)

• novoten

Uječenost, homosexualita, zmatky. Jakákoli nepovedená romantická komedie je mnohem menší zlo než tenhle zplácaný hybrid. Je umění udělat z Brittany Murphy nejotravnější hlavní hrdinku posledních let.(19.6.2009)

Nezvyčajný romantický príbeh. Zaujímavo rozprávaný z mnohými plytkými situáciami. Zapôsobil na mňa novotou bez sladkého konca plného sĺz hlavných postáv. Inak konečný obaz: celkom prijateľná zábavka do nálady. Určite vám ju nepokazí. 65%(30.7.2008)

• rikitiki

Nezajímavá a rozplizlá milostná historka o ničem.(2.11.2013)

• - Brittany Murphy si kvôli filmu prefarbila vlasy na čierno. (Msscastillo)

• - Santiago Cabrera hraje ve filmu Argentiňana, sám je ovšem původen z Venezuely. Krev v něm ale proudí z poloviny chilská, a to z otcovy strany. (Prochy38)