Pastýř

Pomstím tvoju smrť

Akční

USA, 2008, 95 min

• Ouwen

Popijím si u pultu Colu a kolem projde cápek. Sedne si, vypůjčí si druhou židli pro svého králíka. Přiseru se a položím mu otázku, zda by se mi nepředstavil. A tak mi ventiloval, co prožil posledních několik dní. Rozmlátil v baru pár dršek, ocitl se ve vězení, kde umlátil mukla a vystřílel celé jedno velké sídlo. Působí celkem i vtipně a zbytek hostů si k nám přisedl. Jenže se to tak táhlo a mne nebavilo poslouchat kecy místního chlupatýho. Za následek si nepamatuji jedinou scénku, které jsem byl svědkem. Souboje, fajn střílečky, Van Damme, Adkins, králík - zbytek odpad.(15.7.2015)

• mysiak

Lepšie céčko, kde už vidieť, že Atkins kľudne pretromfne Van Dammeho....(20.7.2008)

škoda,jean claude je promě akční ikona,jako malej sem ho miloval a filmy sním sem hltal skoro každý den.proto sem byl sklamaný až nasratý když na nás vyblil skvosty typu:kontraband,totální heroinovou šílenost inferno,nejtragičtější film všech dob teror ve vlaku a opravdu odpornou elitu armády.ale já mu stále věřil,filmy jako peklo,zástupce velitele,probuzená smrt mi dávaly naději.třeba taková probuzená smrt je fakt třída.i jeho mini roličky ve skvělém francouzkém filmu narco,či tureckém sinavu mě ujišťovali že se jednou vráti ve skvělé formě.a vrátil!!!!film až do smrti byl naprostá bomba,kde van damme jako heroinový zkorumpovaný polda je nejlepší kdy byl.tak sem doufal že mu to vydrží,bohužel,film pastýř je jako neslané a nemastné filmy typu právě zástupce velitele.proto se za každou cenu snažim sehnat film J.C.V.D. který by měl být van dammovskou poslední věcí.dejte to někdo kurva do oběhu!!!!!!distribuční firmy u nás stojej za piču.(1.10.2008)

• Dever

// Production Companies: Sony Pictures Home Entertainment //(15.5.2011)

akce, napětí, celkem ucházející scénář a van Damme je prostě skvělej(23.11.2008)

• - Ve scéně, kdy bandita běží po schodech, vyskočí dříve, než jej Jack Robideaux (Jean-Claude Van Damme) střelí. (Chris Masters)