Pastýř

The Shepherd: Border Patrol

Pomstím tvoju smrť

Akční

USA, 2008, 95 min

"Federálové vás chtějí vrátit !! Nikdo ale neřekl, v jakým stavu !! Jestli zraněný, v bezvědomí nebo v igelitovým pytli.." ;)(19.9.2014)

• jojinecko

Keď mám porovnávať posledné produkcie Jeana- Clauda so seagalovkami posledného obdobia, tak tieto dve sorty majú veľa vecí spoločných: nudné, stupidné, bez nápadu, hlavný hrdina hovorí zásadne pár viet za film atď... jediný rozdiel vidím v tom, že „belgičan“ neváži toľko čo priemerný slon (alebo Seagal ak chcete). Inak je to tá istá bieda, tie isté recyklované shity, ktoré tu boli milión krát s veľmi nepatrnými obmenami...Všetko ako tak zachraňuje posledný súboj a ten králik, ktorý bol široko-ďaleko najsympatickejším stvorením z tohto nepodarku...(28.5.2008)

• Malarkey

To jsem teda čekal, že Jean Claude se vytasí s většíma kouskama, než je zrovna Pastýř, co se příběhu týče, co se bojů týče, co se akce týče. Od všeho trochu, ale dohromady velké nic. Všeho je strašně pomálu a vesměs nic z toho nestojí za zájem. Jediná věc, která mě tam ale zarazila byl Jean Claude a jeho zajíček, to bylo hodně bijící do voka. Zajíček v klícce, zajíček na přední sedačce v autě a v klícce, zajíček na policejní stanici..a bůhví kde se zajíček ještě podívá. V tomto filmu prostě zajíček hodně nacestuje a to přitom má být parádní akčňák s Van Dammem. Shrnu to. Byla to nuda, po dlouhý době jsem zase viděl slabotu, kde Belgický svaly hrály hlavní roli. Každopádně věřím, že další film bude opět stát za to.(5.6.2008)

škoda,jean claude je promě akční ikona,jako malej sem ho miloval a filmy sním sem hltal skoro každý den.proto sem byl sklamaný až nasratý když na nás vyblil skvosty typu:kontraband,totální heroinovou šílenost inferno,nejtragičtější film všech dob teror ve vlaku a opravdu odpornou elitu armády.ale já mu stále věřil,filmy jako peklo,zástupce velitele,probuzená smrt mi dávaly naději.třeba taková probuzená smrt je fakt třída.i jeho mini roličky ve skvělém francouzkém filmu narco,či tureckém sinavu mě ujišťovali že se jednou vráti ve skvělé formě.a vrátil!!!!film až do smrti byl naprostá bomba,kde van damme jako heroinový zkorumpovaný polda je nejlepší kdy byl.tak sem doufal že mu to vydrží,bohužel,film pastýř je jako neslané a nemastné filmy typu právě zástupce velitele.proto se za každou cenu snažim sehnat film J.C.V.D. který by měl být van dammovskou poslední věcí.dejte to někdo kurva do oběhu!!!!!!distribuční firmy u nás stojej za piču.(1.10.2008)

• Wacoslav1

Vandammak je drsnej polis co chova kralika na kline akcni sceny hrozny bitek minimum nemel sem silu to dokoukat v pulce sem ODPAD!(20.8.2012)