poster

Transport

 • Rusko

  In Tranzit

Drama / Válečný

Rusko / Velká Británie, 2008, 113 min

 • Fingon
  ***

  Film jsem videl pod nemeckym distribucnim nazvem Lager (s podtitulem 'prosli jsme peklem'), nastesti v anglictine, a zajimal me predevsim Malkovich, ktery se ale objevi jen v nekolika scenach. Nejprve mi to prislo jako odpoved na Ilsa filmy, pak uz jsem misto Malkoviche sledoval spise Veru Farmigu.(5.2.2011)

 • D.Moore
  **

  Johna Malkoviche a Thomase Kretschmanna můžu vidět v jakémkoliv filmu a vím, že mě nezklamou. V Transportu byli proto tihle dva pánové tím nejlepším, co mi tvůrci nabídli. Děj byl plytký, obzvlášť v poslední třetině téměř neuvěřitelně naivní, herecké výkony 90% lidí prkenné, postavy nepropracované, prakticky k žádné jsem si nevytvořil cokoliv, co by se dalo nazvat sympatiemi... Líbila se mi hudba. Jinak celkem slabota. Jako TV film by Transport asi obstál - hlavně u ženského publika. Je to taková limonáda.(6.2.2010)

 • Malarkey
  ***

  No ty krávo. Tak oni je nejdřív střílej a pak s nima spěj. To mi ho vyndej a vomlať vo schody. A to všecko pod taktovkou věty: "Podle skutečné události". Na druhou stranu tam ta válečná atmosféra je cejtit stejně tak jako ledovej vítr z Antarktidy.(8.7.2010)

 • - Film je založený na skutočnom príbehu nemeckých vojnových zajatcov v ruských pracovných táboroch po 2. svetovej vojne. (BathoryMan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace