Lucky Louie (TV seriál)

Lucky Louie

Komedie

USA, 2006, 13x25 min

Není nad to, když se člověk od mládí připravuje na cestu životem a vytváří si vývojové diagramy, aby měl připravenou únikovou cestu při jakémkoli zásahu vyšší vůle. Louie je trošku jiný. Mládí prohulil a životem si masturbuje bez jakýchkoli ambicí, pro což mám samozřejmě velké pochopení, ale od sitcomu chtěl, aby fóry nebyly pouze jednotvárně fuckoidní.(12.2.2013)

Ten, kdo má rád humor, kde se velmi často vyskytují velmi vulgární výrazy....bude u Louieho jako doma!(11.6.2008)

Nejhorší je, že to tak ve skutečnosti doopravdy je. Ale proč se nezasmát "ne"štěstí druhého? :-)(30.12.2012)

Tak já nevim, občas slušný hlášky, občas silně trapný scény, občas geniální scény, občas naprosto hovadský hlášky...je to takovej mišmaš několika sitcomů...ale ta manželka je pěkná :D(12.2.2010)

Humor by sám o sobě nebyl vůbec marný, ale když on je do toho příběhu vnášen tak násilně! Tenhleten žánr se musí dělat s citem, nenuceně, a když se tato poučka ignoruje, Tomášek se potom nesměje a nesměje a nesměje ... a je to škoda a škoda a škoda!(20.9.2011)