Lucky Louie (TV seriál)

Lucky Louie

Komedie

USA, 2006, 13x25 min

Očividně nízkorozpočtové, neambiciózní, ovšem také na nic si nehrající, sympatické a skrz naskrz přirozené dílko. Louie je typický looser středního věku s naprosto nezajímavým, všedním až "ubohým" životem. V obyčejných situacích však nachází zábavnou absurditu a životní upřímnost, kterou když okoření drsnými vulgaritami, dokáže pobavit své publikum. Některé scénky jsou záměrně přepálené po vzoru britského humoru, podobné vedlejší postavy působí lehce "mimoňsky", aby s cynickým Louiem výrazněji kontrastovaly. Rušivé jsou v několika místech drsné sexuální narážky, které se možná až příliš urputně snaží být nekonvenční a mazat veškerá tabu. 7/10(6.4.2013)

Sitkom, v ktorom sa titulný hrdina chová jak dobytok, nadáva manželke do píč, ukazuje dcére fakera a má za švagra pervitínový klon Sagvana Tofiho, nemôže byť zlý. Ono je to vlastne úplná bomba. Čo veta, to hláška. Trefná vulgárnosť českého dabingu mi pripomenula časy Posledného skauta, keď mal dabing gule.(30.9.2011)

• D.Moore

Nehumor. Asi jsem divný.(19.6.2011)

• Payushka

Ne, nejak nechapu, co je na tomhle zabavny nebo jakkoliv originalni. Komu staci "kunda sem, kunda tam", stereotypni manzelstvi v centru deje (on je "typicky muz", ona "typicka krava", jo pardon, "typicka zena") a vtipy, ktere bude tusit deset vterin predem, pak bude nadseny.(26.4.2016)

Zaráža ma, že komik Louieho formátu, ktorému v stand-upoch ide vymýšľanie a rozprávanie vtipných situácií bezchybne, nedokázal svoj um plnohodnotne previesť do seriálovej podoby. Má to geniálne momenty, ktoré dali mojej bránici zabrať, ale tie sú veľmi zriedkavé a človek sa väčšinou dozvedá len z extrémne rušivého štúdiového smiechu, že sa stalo niečo "vtipné". Zrušili to z pochopiteľných dôvodov. (5/10)(13.10.2012)