poster

Lucky Louie (TV seriál)

 • USA

  Lucky Louie

Komedie

USA, 2006, 13x25 min

 • H34D
  ****

  Očividně nízkorozpočtové, neambiciózní, ovšem také na nic si nehrající, sympatické a skrz naskrz přirozené dílko. Louie je typický looser středního věku s naprosto nezajímavým, všedním až "ubohým" životem. V obyčejných situacích však nachází zábavnou absurditu a životní upřímnost, kterou když okoření drsnými vulgaritami, dokáže pobavit své publikum. Některé scénky jsou záměrně přepálené po vzoru britského humoru, podobné vedlejší postavy působí lehce "mimoňsky", aby s cynickým Louiem výrazněji kontrastovaly. Rušivé jsou v několika místech drsné sexuální narážky, které se možná až příliš urputně snaží být nekonvenční a mazat veškerá tabu. 7/10(6.4.2013)

 • Visáč
  *****

  Sitkom, v ktorom sa titulný hrdina chová jak dobytok, nadáva manželke do píč, ukazuje dcére fakera a má za švagra pervitínový klon Sagvana Tofiho, nemôže byť zlý. Ono je to vlastne úplná bomba. Čo veta, to hláška. Trefná vulgárnosť českého dabingu mi pripomenula časy Posledného skauta, keď mal dabing gule.(30.9.2011)

 • SaNcHeZ_cz
  ****

  Dávám 4*, jelikož i přes fakt, že je seriál založen převážně na klišé, sprosté mluvě a urážlivém humoru, bavil jsem se u všech 13ti dilu výborně. Seriál do pohody. Nevybíravý humor komika Louse C.K. je tu výborně rozveden do seriálové podoby. Nicméně, nesedne to každému.(16.11.2010)

 • Mr. Lobo
  ****

  O p*či humor :)(15.2.2011)

 • lillien
  ****

  Bez tabu a zábran a přitom bez křeče. A spolehlivě zlepšuje náladu. .."Pojďme se na to orgasmování vykašlat, jsem z toho nervozní. Udělejme to jako dřív, ty se rychle uděláš a já budu mít čas na seriál.."(13.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace