Lucky Louie (TV seriál)

Lucky Louie

Komedie

USA, 2006, 13x25 min

Nejsem velkým fanouškem těchto klasických sitcomů a Louis C.K. mi více sedí jako stand-up komik. Vtípky mi většinou moc vtipné nepřijdou a zasměju se málokdy. Zatím jsem viděla tři díly a ten humor mi prostě není blízký. Ty vulgarity a sex mi ani nevadí, jen mě to docela nudí. Přesto bych ale chtěla shlédnout všechny díly a budu doufat, že Louiemu přijdu na chuť a hodnocení aspoň o hvězdičku zvýším.(5.5.2013)

Zase jednou naprosto špičkový seriál, který si nebere s ničím servítky! Nářez první formace!(25.12.2010)

Veliké překvapení, že Lucky Louie je takhle vysoko. Není špatný, ale ve spoustě ohledech zcela tuctový. Nějaké vtípky dobré, nějaké výtečné, nějaké trapné, nějaké přízemní až primitivní, nějaké až nechutné. Potěšila Pamela Adlon aka Marcy z Californication a Louis C.K., další postavy a herci už takové výhry do loterie nejsou. Těch třináct dílů bylo poměrně příjemných, ale na další série bych(om) se tak jako tak nekoukal(i)... 70%(1.10.2015)

Ten, kdo má rád humor, kde se velmi často vyskytují velmi vulgární výrazy....bude u Louieho jako doma!(11.6.2008)

Tenhle seriál mi hodně připomínal Louisovi stand-up vystoupení, což neberu jako klad a ani zápor. Jeho styl humoru mi nijak nevadí a celkem mi i sedí, takže jsem se všech třináct dílů spokojeně bavil. A za vrchol tohoto seriálu považuji rozmluvu o bohu, ta opravdu stojí za to. 8/10(16.3.2014)

• - Přes vysokou sledovanost byl seriál po první sérii ukončen kvůli příliš vulgárnímu obsahu. (boul)

• - První sitcom HBO nahrávaný před živým publikem. (D3VIL)

• - V 8. díle, kdy si Louie (Louis C.K.) prohlíží album a vstupuje do šatny, aby mohl masturbovat, visí na dveřích růžová bunda. Když však poté přichází Shannon a Kim (Pamela Adlon) klepe na dveře od šatny, visí na nich bunda modrá. (Zdroj: ČSFD.cz)