Lucky Louie (TV seriál)

Lucky Louie

Komedie

USA, 2006, 13x25 min

Rozhodně nepatřím mezi ty, které si získal seriál svou vulgaritou... V tomto směru se seriál odlišuje od konkurence což se mi na něm libí a jinak vcelku solidní zábava :-) ... 80 ze 100.(19.12.2009)

Kurva Louie, jsi řízek!(2.7.2012)

• Payushka

Ne, nejak nechapu, co je na tomhle zabavny nebo jakkoliv originalni. Komu staci "kunda sem, kunda tam", stereotypni manzelstvi v centru deje (on je "typicky muz", ona "typicka krava", jo pardon, "typicka zena") a vtipy, ktere bude tusit deset vterin predem, pak bude nadseny.(26.4.2016)

Narez tezkyho kalibru. Jednoducha, stokrat omleta vychozi situace, rodinka - fotrik, manzelka, dcerka a jejich prihody na tema prace, kamosi, sousedi. Proste takova jedna obycejna rodinka. Az na to, ze Louis je hyper dobytkar, jeho kamosi jeste vetsi prasata a jeho manzelka za nim moc nezaostava. Vetsinu dilu tak vyplnujou ultra sprosty forky a hlasky a celkove cernej humor, kde neni problem bavit se o strkani prstu do prdele, nadavat diteti atd. Proste co hlaska, to perla a takhle nabouchanejch je vsech bohuzel jen 13 dilu. Herci jsou paradni, ze se serial natacel jen v kulisach pred zivym publikem neni moc poznat, takze maximalni spokojenost.(9.2.2011)

Super příběh ze života podaný hodně vtipně. Opravdu se mi to zatim moc líbí. Takže dávám jasných 100%. - update: po 6ti dílech upravuji hodnocení na 80%.(18.1.2013)