Lucky Louie (TV seriál)

Lucky Louie

Komedie

USA, 2006, 13x25 min

Humor by sám o sobě nebyl vůbec marný, ale když on je do toho příběhu vnášen tak násilně! Tenhleten žánr se musí dělat s citem, nenuceně, a když se tato poučka ignoruje, Tomášek se potom nesměje a nesměje a nesměje ... a je to škoda a škoda a škoda!(20.9.2011)

Co k tomu říct? Snad jen, že kdyby tu byla zvlášt top desítka komiků, tak Louis C.K. je pro mě jednoznačně na prvním místě.(10.8.2012)

Bůh je obří píča. A kdo tomu nevěří nechť se podívá na tenhle brutálně nekonformní seriál. :)(17.3.2010)

Svůj účel asi splňuje, ale jinak je tenhle sitcom jen pro silnější povahy, protože jde prakticky jen o jednu sprosťárnu za druhou.(27.12.2011)

Kdo má rád Californication, tomu se bude líbit i Lucky Louie. Louie pořádně tlačí na pilu, sice to sem tam trochu přežene, ale aspoň je přizozený a na nic si nehraje. S Paulou Adlon vytváří skvělé duo a ani další parťáci se nedrží zpátky. V každém díle se najde dost originálních vtipů a trefně umístěných vulgarismů (zasazených v poli dalších vulgarismů). A jak píše Paxxx.cz, seriál není dobrý proto, že by byl vulgární. # [viděno: monitor, EN sub](5.2.2014)