Lucky Louie (TV seriál)

Lucky Louie

Komedie

USA, 2006, 13x25 min

Louis C.K. je dokonalej lůzr, co má starostlivou manželku Pamelu Adlon, která mu občas plní jeho všetečný sexuální choutky, když ne dá hoňku. A když jeho kamarád Jim Norton začne kulit očima a házet píčama, nemá to chybu. Velmi příjemné překvapení, které bohužel trpí nevyrovnaností, kdy některé díly jsou naprosto bombastické a některé "pouze mírně nadprůměrné". To je jediný důvod, proč nedám pět hvězd.(8.4.2012)

Tohle bylo docela dost přísný.. Párkrát mi chvilku trvalo, než jsem některý věci rozdýchal.. Hnedka tohle jdu zařadit mezi nej seriály. Je škoda, že jenom 13 dílů, ale brzo si je pustim znova.(5.7.2011)

Nejsem velkým fanouškem těchto klasických sitcomů a Louis C.K. mi více sedí jako stand-up komik. Vtípky mi většinou moc vtipné nepřijdou a zasměju se málokdy. Zatím jsem viděla tři díly a ten humor mi prostě není blízký. Ty vulgarity a sex mi ani nevadí, jen mě to docela nudí. Přesto bych ale chtěla shlédnout všechny díly a budu doufat, že Louiemu přijdu na chuť a hodnocení aspoň o hvězdičku zvýším.(5.5.2013)

Ten, kdo má rád humor, kde se velmi často vyskytují velmi vulgární výrazy....bude u Louieho jako doma!(11.6.2008)

Zase jednou naprosto špičkový seriál, který si nebere s ničím servítky! Nářez první formace!(25.12.2010)

• - Na hodinách v kuchyni je zpravidla čtvrt na sedm, a to bez ohledu na to, kolik času ze scénky již uběhlo. (DenisK)

• - První sitcom HBO nahrávaný před živým publikem. (D3VIL)

• - V 8. díle, kdy si Louie (Louis C.K.) prohlíží album a vstupuje do šatny, aby mohl masturbovat, visí na dveřích růžová bunda. Když však poté přichází Shannon a Kim (Pamela Adlon) klepe na dveře od šatny, visí na nich bunda modrá. (Zdroj: ČSFD.cz)