Lucky Louie (TV seriál)

Lucky Louie

Komedie

USA, 2006, 13x25 min

Rozhodně nepatřím mezi ty, které si získal seriál svou vulgaritou... V tomto směru se seriál odlišuje od konkurence což se mi na něm libí a jinak vcelku solidní zábava :-) ... 80 ze 100.(19.12.2009)

Seriál plný, - povedzme "ostrého" humoru, ktorý si jednoznačne nedáva servítku pred ústa. Vynikajúci český dabing, objavenie teórie ala "čoze ten Boh vlastne je", aký úžitok plynie z pomočenia vlastných trenírok a mnoho ďalších zaujímavostí. Jednoducho sitkom vsádzajúci na vulgarizmy použiteľné kde sa len dá. Neodporúčam zarytým puritánom.(19.3.2010)

Solidní otočka za humorem Louise C.K., mého stand-upového hrdiny. Problém samotného sitcomu je obdobný jako u takového Shit! my dad says, bez ústředního komika nefunguje tak dobře a cenzura je sviňa. Louis se sice pohybuje po obrazovce skoro furt, ale ikdyž je velmi často cítit sám sebou, je cítit, že byl televizí přilepen ke zdi a nemohl popustit uzdu tomu brutálnímu humoru, s nímž exceluje ve svých stand-upech. I tak se ale některé scény a hlášky trefily do černého a Louisovo rodinka byla taky dobře vybrána, ačkoli nějaké to hluché místo má snad každá epizoda. Nejlepší díl - 07) Trest - malá Lucy prostě nemá chybu, dokážu si jí představit jako toho čtyřletého ratlíka, co na něj Luis ve stand-upech furt s takovou láskou a zároveň brutalitou nadává :-) Plusové body za Emmu Stone (s08) v roli přisprostlé puberťačky, jejíž nejoblíbenější slovo začíná na F.(29.12.2012)

Louie je hovado. Je zábavné ho sledovať pri akejkoľvek činnosti. Či už pri tom ako hovorí manželke jeden kompliment za druhým, alebo ako vychutnáva jedlo, či ako veľmi rád chodí do komory. Je to fakt sympaťák, ktorý je tak skutočný až je to podozrivé. Jeho žena je také malé a úprimné zlatíčko. Proste rodinka, čo nie je len akousi lepenkovou postavou z reklamy. Pripočítajte si k tomu životné múdra od týpka menom Rich a máte pred sebou seriál, čo k***a stojí za Vašu pozornosť.(3.3.2012)

Prvních 5 dílů mě tolik nevzalo, ale od šestky se to začalo hodně zlepšovat a desátý díl ´´Zpověď´´ je vyvrcholením celého seriálu. Když to ale vezmu celkově, na maximum to prostě nemá. Btw: Dabing je lepší, jak originál. 80%(22.6.2011)

• - První sitcom HBO nahrávaný před živým publikem. (D3VIL)

• - Přes vysokou sledovanost byl seriál po první sérii ukončen kvůli příliš vulgárnímu obsahu. (boul)

• - Louis C.K. po škole pracoval jako automechanik, stejně jako jeho postava v seriálu. (boul)