Lucky Louie (TV seriál)

Lucky Louie

Komedie

USA, 2006, 13x25 min

Zaráža ma, že komik Louieho formátu, ktorému v stand-upoch ide vymýšľanie a rozprávanie vtipných situácií bezchybne, nedokázal svoj um plnohodnotne previesť do seriálovej podoby. Má to geniálne momenty, ktoré dali mojej bránici zabrať, ale tie sú veľmi zriedkavé a človek sa väčšinou dozvedá len z extrémne rušivého štúdiového smiechu, že sa stalo niečo "vtipné". Zrušili to z pochopiteľných dôvodov. (5/10)(13.10.2012)

Kdo má rád Californication, tomu se bude líbit i Lucky Louie. Louie pořádně tlačí na pilu, sice to sem tam trochu přežene, ale aspoň je přizozený a na nic si nehraje. S Paulou Adlon vytváří skvělé duo a ani další parťáci se nedrží zpátky. V každém díle se najde dost originálních vtipů a trefně umístěných vulgarismů (zasazených v poli dalších vulgarismů). A jak píše Paxxx.cz, seriál není dobrý proto, že by byl vulgární. # [viděno: monitor, EN sub](5.2.2014)

Tohle bylo docela dost přísný.. Párkrát mi chvilku trvalo, než jsem některý věci rozdýchal.. Hnedka tohle jdu zařadit mezi nej seriály. Je škoda, že jenom 13 dílů, ale brzo si je pustim znova.(5.7.2011)

Svůj účel asi splňuje, ale jinak je tenhle sitcom jen pro silnější povahy, protože jde prakticky jen o jednu sprosťárnu za druhou.(27.12.2011)

Solidní otočka za humorem Louise C.K., mého stand-upového hrdiny. Problém samotného sitcomu je obdobný jako u takového Shit! my dad says, bez ústředního komika nefunguje tak dobře a cenzura je sviňa. Louis se sice pohybuje po obrazovce skoro furt, ale ikdyž je velmi často cítit sám sebou, je cítit, že byl televizí přilepen ke zdi a nemohl popustit uzdu tomu brutálnímu humoru, s nímž exceluje ve svých stand-upech. I tak se ale některé scény a hlášky trefily do černého a Louisovo rodinka byla taky dobře vybrána, ačkoli nějaké to hluché místo má snad každá epizoda. Nejlepší díl - 07) Trest - malá Lucy prostě nemá chybu, dokážu si jí představit jako toho čtyřletého ratlíka, co na něj Luis ve stand-upech furt s takovou láskou a zároveň brutalitou nadává :-) Plusové body za Emmu Stone (s08) v roli přisprostlé puberťačky, jejíž nejoblíbenější slovo začíná na F.(29.12.2012)

• - V 8. díle, kdy si Louie (Louis C.K.) prohlíží album a vstupuje do šatny, aby mohl masturbovat, visí na dveřích růžová bunda. Když však poté přichází Shannon a Kim (Pamela Adlon) klepe na dveře od šatny, visí na nich bunda modrá. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Na hodinách v kuchyni je zpravidla čtvrt na sedm, a to bez ohledu na to, kolik času ze scénky již uběhlo. (DenisK)

• - Přes vysokou sledovanost byl seriál po první sérii ukončen kvůli příliš vulgárnímu obsahu. (boul)