It's Always Sunny in Philadelphia (TV seriál)

It's Always Sunny in Philadelphia

Komedie

USA, 2005, 102x30 min

Charlie Day, Rob McElhenney, Danny DeVito, Glenn Howerton, Kaitlin Olson, Jaimie Alexander, Autumn Reeser, Kristoffer Polaha, Ted Rooney, Sabrina Machado, Gregory Scott Cummins, Suzanne Quast, Jimmi Simpson, Jose Yenque, Jackie Tohn, Fran Kranz, Tracey Walter, Geoff Pierson, Travis Schuldt, Michael August, Nora Dunn, Sam Witwer, Nick Wechsler, Kristen De Luca, Damian Young, Tom Bower, Jill Latiano, Marshall Allman, Aja Evans, Nasim Pedrad, Katie Chonacas, Aisha Hinds, Cody Kasch, Cleo King, Lindsey McKeon, Brandon Molale, Brian Unger, Richard Ruccolo, Jennifer Blanc, Steven Lee Allen, Don Scribner, Mark Povinelli, Nate Mooney, Kevin Bangos, Robert Blanche, Rene Auberjonois, Nikki McKenzie, Mike Cochrane, Marcus Choi, Morena Baccarin, Kim Hawthorne, Matt Cedeño, Windell Middlebrooks, Sheldon Candis, Brighid Fleming, Jessie Ward, Retta, Benton Jennings, Robert Adamson, Sianoa Smit-McPhee, Josh Groban, Noah Bean, Michael Trotter, Liana Mendoza, P.J. Byrne, Tania Gunadi, Scott Beehner, Katie Gill, Spencer Daniels, David Huddleston, Alexandra Begg, Kat Purgal, Kerri Kenney, Don Frye, William Morgan Sheppard, Claire Risoli, Ian Reed Kesler, Seann William Scott, Mary Elizabeth Ellis, Jennifer Ann Massey, Julia Cho, Johnny Pemberton, Carla Renata, Pablo Schreiber, Jim O’Heir, April Scott, Lee Weaver, Heather Donahue, Rob Rosell, Mary Lynn Rajskub, Symba, Brian Lally, Amy Holland, Kyle Davis, Lisa Schwartz, Suzy Nakamura, Geoffrey Owens, Karen James, Lauren Mary Kim, Matt Nicholas, Dennis Haskins, Jayme Lynn Evans, Emily Evan Rae, Ron Bush, David Hornsby, Natasha Leggero, Jimmy O. Yang, Lillian Adams, David Ury, Tim Sampson, Brad Carter, Lex Medlin, Carter MacIntyre, Yara Martinez, Aubrey Morris, Carlon Jeffery, Rick Zahn, Jonathan Davila, Tom Virtue, Alice Macdonald, Peter Mackenzie, Ravi Patel, Elizabeth Sung, Caitlin Carmichael, Lavell Crawford, Rizwan Manji, Josh Fadem, Nick Gehlfuss, Edy Ganem, Maury Sterling, Judith Drake, Lawrence Mandley, Jen Oda, Roy Jackson, Sara Erikson, Tiffany Haddish, Eric Normington, Brady Matthews, Jessica Collins, Artemis Pebdani, Benjamin Koldyke, Barry Livingston, Cazzey Louis Cereghino, Stephen Hill

Jak už napsal Subjektiv, tohle je v podstatě sitcom á la Přátelé, jen postavy jsou sobečtí dětišntí otravní hloupí nadržení lakomci (včetně hlavní blondýny) a tím pádem dělají "ošklivé" věci .... Což může být fajn, ale tady je to čistý průměr (narozdíl od těch "hodných" Přátel). (6/10)(9.12.2011)

Viděl jsem zatím prvních pár dílů, ale zatím mám velice dobrý pocit. Spousta skvělých vtipů, dobří herci a hlavně správně řízná témata, která si s korektností hlavu nelámou. EDIT: Už jsme zhlédl všechno a je to fakt nářez!(9.7.2008)

Ohromne politicky nekorektné a veľmi vtipné. Avšak po dokonalej prvej sérii (hlavne časť o potratoch ) kvalita trocha upadá a je cítiť isté opakovanie námetov. A na rozdiel od väčšiny si nemyslím že DeVito seriálu prospel, skôr naopak. Napriek tomu, pre milovníkov kvalitných, uletených a hlavne politicky nekorektných sitcomov je It's Always Sunny in Philadelphia povinnosťou.(22.7.2009)

Postavy a situace jsou správně bizarní, je sympatické potkat seriál ve kterém jsou všichni hrdinové tak trochu hovada. Vtip to tedy nepostrádá... ale pořád mám dojem že to jen tak na půl plynu, úplně nadšené nutkání stahovat další série necítím. 8/10(4.10.2012)

Jak je tohle možné? Parta kamarádů se rozhodne a natočí seriál, kde si postavy můžou dovolit všechno, kde síla politické nekorektnosti je měřítkem kvality. Seriál neukazuje stylizovaný pohádkový příběh krásných a bohatých lidí v New Yorku, kteří řeší nějaké banální problémy se vztahy. Tohle je seriál o naprostých nulách, chudácích a duševních mrzácích, ktěří jsou schopni všeho. Nikdy jsem si nemyslel, že něco takového z televziních obrazovek vzdejde... Vzešlo a přestože se v některých dílech řeší h*vna (ehm.. doslova), tak naprosto úžasným způsobem reflektuje svět kolem nás. Jedná se o Family Guy hraných seriálů bez zbytečné snahy o explicitní morální poselství.. Jak je tohle možné?(17.2.2010)