poster

Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase

 • Velká Británie

  Frequently Asked Questions About Time Travel

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie, 2009, 79 min

Kamera:

John Pardue

Scénografie:

Kave Quinn

Kostýmy:

Stephanie Collie
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • freddy
  ****

  Ač nejsem fanoušek sci-fi, ač nemám rád filmy o cestování v čase, ač jsem tomuto filmu příliš nevěřil, přesto mi nezbývá nic jiného než říci, že tahle sci-fi komedie rozhodně za podívání stála a docela se u ní dalo i pobavit. Trochu jsem měl s postupujícím dějem obavy, aby se do těch časových smyček a do toho cestování časem scénárista nezamotal, ale nakonec nezbývá než konstatovat, že scénárista se s tím vypořádal naprosto perfektně, takže jsem se v ději neztrácel a s ohromnou zvědavostí jsem čekal, jak celý příběh skončí. Konec nebyl nikterak zlý, já proti němu nic nemám a myslím si, že lépe to snad ani vyřešit nešlo, akorát mě mrzí, že ve filmu nebylo prozrazeno, čím tak geniálním se to hlavní trio hrdinů proslavilo, ale to je jen jedna malá nepodstatná výtka k jinak skoro dokonalému scénáři. Hlavní trojice byla nesmírně sympatická a kvalitně ztvárněná, takže po herecké stránce není co vytknout, a Deana Lennoxe Kellyho zpívajícho na záchodě budu mít v paměti ještě asi hodně dlouho. Tohle je zkrátka od začátku až do úplného konce (teď mám na mysli především tu krátkou vtipnou scénku po skončení závěrečných titulků a hlášku Chrise O´Dowda "to cestování v čase už se nám vážně začíná vymykat z rukou") vynikající a promyšlená sci-fi komedie, které k dokonalosti chybí jen velmi málo. Proto uděluji čtyři hvězdy.(6.8.2010)

 • Jossie
  ****

  Tento film mi způsobil mnoho výbuchů smíchu a to se mi často nestává. Navíc mě dostaly ty nekonečné teorie cestování v čase, i když ke konci už jsem nad všemi paradoxy přestala přemýšlet, protože by mi to určitě způsobilo ukrutnou bolest hlavy.(14.9.2010)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Příjemná komedie, které sic dochází ke konci dech, lehce nadprůměrně mě v pohodě rozesmát dokázala. "Someone who knows Ray well treated him to a time-travelling hooker!" 70%(10.1.2015)

 • Cherish
  *****

  Já se tak bavila! Výborná komedie o cestování časem, navíc se stopáží tak akorát, což oceňuji. Chris O'Dowd mě už dostal svým humorem v IT Crowd, takže jsem na něj spoléhala a nezklamal:) Tento britský humor mi vážně sedl.(10.1.2013)

 • misterz
  ****

  Tak toto dielko som si vyslovene užil. Cestovanie v čase a časové paradoxy je moja srdcovka čo sa týka sci-fi. A to, že to bolo prepletené s veľkou dávkou humoru je ďalšie veľké plus. Výprava bola slabšia a vizualizácia skôr ako v nejakej inscenácii, ale našťastie herci celkom ušli a tak to dorovnali. Len škoda, že to bolo také krátke, bavilo ma to a určite by ma to bavilo ešte ďalšiu aspoň polhodinku. Bolo by viac akcie, viac motaníc v časových paradoxoch a viac zábavy. 80/100(9.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace