poster

Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase

 • Velká Británie

  Frequently Asked Questions About Time Travel

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie, 2009, 79 min

Kamera:

John Pardue

Scénografie:

Kave Quinn

Kostýmy:

Stephanie Collie
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ****

  Sympatická blbost - podobně jako Galaxy Guest. Fantazie o tom, že nerdi a fanoušci sci-fi někdy začnou být užiteční. Je to roztomilé a vtipné.(9.2.2013)

 • korbitch22
  ****

  Nenáročná komedie o cestování časem a paradoxech, která stojí na typickém anglickém humoru a výtečném výkonu Chrise O'Downdna.Námět nabízel hodně možností, jenže scénáři chvilku trvá než se pohne z místa, respektive z pánského hajzlu zaplivaného Liverpoolského baru a nějakého svižnějšího tempa se dočkáme po víc jak půl hodině a při stopáži 79 minut si ani nestihnete poškrábat na prdeli a film skončí.Naštěstí je tu dost konverzačního humoru, který navíc s tím ichtilním britským přízvukem má docela říz, efekty, ač jich nebylo zase moc potřeba sou slušné a herecké obsazení válí.Je to takový Stopařův Průvodce Po Galaxii bez rozpočtu.Na jednu stránku tahle milá jednohubka pobavila, na druhou stránku si řikám, že daný námět, s daným obsazením by si zasloužil přihodit ještě 20 minut stopáže na nějakou řachandu po vstupu do portálu.Slabší 4*, 70%.(17.3.2013)

 • misterz
  ****

  Tak toto dielko som si vyslovene užil. Cestovanie v čase a časové paradoxy je moja srdcovka čo sa týka sci-fi. A to, že to bolo prepletené s veľkou dávkou humoru je ďalšie veľké plus. Výprava bola slabšia a vizualizácia skôr ako v nejakej inscenácii, ale našťastie herci celkom ušli a tak to dorovnali. Len škoda, že to bolo také krátke, bavilo ma to a určite by ma to bavilo ešte ďalšiu aspoň polhodinku. Bolo by viac akcie, viac motaníc v časových paradoxoch a viac zábavy. 80/100(9.12.2013)

 • Isherwood
  ****

  Nerdí nášup, pevně držený scénářem oscarových parametrů, současným britským humorem i trojicí mudrujících geeků, si velmi zručně dělá srandu ze všech klišé ‚time traveling‘ filmů i paralelních světů, aby přitom kladl důraz na vlastní logiku i nelítostnou porci suché zábavy, která musí přijít vhod všem, kterým na barových záchodech někdy nefungoval vysoušeč a po x-tém pivě začali filozofovat nad tím, jaké by to bylo vrátit čas, anebo nahlédnout do budoucnosti. 4 a ½.(30.12.2009)

 • Pilda17
  ***

  Stejný námět jako u filmu Triangle, ale naopak s komediálním nádechem... 6/10 = 65%(8.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace