poster

Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase

 • Velká Británie

  Frequently Asked Questions About Time Travel

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie, 2009, 79 min

Kamera:

John Pardue
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  ****

  Příjemné překvapení. Musím pochválit promakaný děj. Už vím, proč nemám chodit na hospodské záchody. Chris a Anna v hlavních rolích bezvadní.(21.5.2012)

 • sochoking
  *

  Dlhý a hlavne prijeblý koniec a ešte väčšia nuda! Podľa hodnotenia si už začínam namýšľať, že každá stupídna chujovina je bomba!(16.9.2009)

 • Djkoma
  ****

  Jako milovník cestování časem, trilogie Návratu do budoucnosti a i fanoušek sci-fi jsem se skvěle pobavil. Není to nekonečná přehlídka vykrádání a drtivě vtipných situací, ale má to své (britské) kouzlo, smysl pro humor a neskončí to nijak tupě (což se o každém filmu s cestováním časem říct nedá...). Srovnávat skoro až parodující komedii s vážně myšleným Osudovým dotekem mi přijde dost mimo. Asi začnu více chodit do britsky laděných hospod, třeba potkám svou vlastní Annu Farris a popovídáme si o její kostře... třeba mi i ukáže (a dovolí sáhnout) z čeho má kůži (azbest z Dien Bien Phu je jistota:))...(17.2.2010)

 • Pethushka
  ***

  Pro fanoušky britského humoru dobrá volba. Pro ostatní možná nepochopitelná divočina. Já jsem někde mezi a nedokážu se rozhodnout, jestli jsem nadšená nebo to byl je průměrný film. Každopádně je to tak trošku jiný pohled na sci-fi se zajímavým koncem. Mírně nadprůměrné, možná hodně naprůměrné..to posoudím příště.(12.6.2011)

 • DaViD´82
  ****

  12 opic v hospodě po několika rundách. Nakonec překvapivě výrazně méně komediální a mnohem chytřejší než by se zpočátku zdálo (až do momentu s jukeboxem, vše poté je důvod proč jsem málem šel s hodnocením ještě o chlup níže). Pivko a mikina s kapucí jsou u sledování stejně nezbytnou výbavou jako ručník při čtení Stopařova průvodce po galaxii.(12.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace