poster

Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase

 • Velká Británie

  Frequently Asked Questions About Time Travel

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie, 2009, 79 min

Kamera:

John Pardue

Scénografie:

Kave Quinn

Kostýmy:

Stephanie Collie
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jonyyy
  ****

  70%(12.2.2010)

 • klerik
  ****

  Dobré. Wrightove komédie pôsobia trochu poctivejšie, ale aj toto je fakt slušná zábava. Už atmosféra britskej krčmy je fajn, a dialógy určite potešia aj nefantastov... Nič prevratné o cestovaní v čase sa divák nedozvie, ale dobre sa tu pracuje s trademarkmi...(4.9.2015)

 • Radek99
  ***

  Průměrný snímek o cestování časem a s ním spojených doprovodných efektech a paradoxech. Devizou je britský původ, slabou stránkou fakt, že celé toto sci-fi je téměř výhradně jen čistě verbální, bez jediného zvláštního efektu (respektive s jediným zvláštním efektem, 3D mravencem, který si ovšem tvůrci patrně dělali na svém domácím PC). Svým vyzněním a laděním mi tenhle film hodně připomněl taktéž britský seriál Doctor Who. Ovšem v žánrovém srovnání je třeba takový Osudový dotek nedostižným konkurentem... Podobné filmy a seriály: Doctor Who(26.11.2009)

 • Pilda17
  ***

  Stejný námět jako u filmu Triangle, ale naopak s komediálním nádechem... 6/10 = 65%(8.2.2011)

 • heyda
  ****

  Svižná komedy scifárna, která i díky své délce opravdu nenudí no a když k tomu přičtu nádhernou Annu Faris nám všem známou ze Scary Movie, tak mi vychází 4 hvězdičky.(20.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace