poster

Podvod

 • USA

  Deception

Drama / Thriller / Krimi / Mysteriózní

USA, 2008, 103 min

Komentáře uživatelů k filmu (151)

 • Cival
  **

  Ewan McGregor by měl rychle změnit agenta. Dřív než se pro něj stanou tyhle mizerné látky normou.(9.2.2009)

 • Djkoma
  **

  Podivné 2* kvůli úctě k oběma hercům a s tajným přáním, získat mobilní telefon postavy Wyatta aspoň na pár dní. Ewan McGregor a Hugh Jackman působí jako záruka kvality a je to tak. Bohužel jen v herecké rovině, kde oba odvádějí dobré výkony. Režisér se drží stranou a je velmi obyčejný stejně jako scénář, který tu byl několikrát a je obměněn opravdu jen v několika detailech. Chvíli budete možná zmateni, ale brzy (ano, ještě před půlkou určitě!) vám dojde celá zápletka a myšlenka. Škoda nevyužitého potenciálu. S těmito herci šlo dělat velké věci... Oba by se měli poučit a už nikdy nevstupovat do podobných pochybných snímků.(2.9.2008)

 • T2

  Rozpočet $25miliónovTržby USA $4,598,506Tržby Celosvetovo $14,781,577Tržby za predaj DVD v USA $2,458,111 //počet predaných kusov 106,283(16.2.2009)

 • AngelAngie
  ****

  Plakát jako by kopíroval 10 let staré thriller pecky, které jsem obdivovala na videokazetách, navíc tady nahrán v dost vybledné barvě, jako by opravdu byla doba o několik let zpět, kdy k dokonalosti chybělo hodně. Navíc podle Hugha mi plakát přišel jako kopie na Dokonalý trik .. ale to je asi tak veškerá má kritika. Ano, film není výjimečný, nemá nijak dechberoucí herecké výkony a celkově příběh je už poměrně ohraný a nic nového neukázal, stejně dám vysoké hodnocení, protože pro tyhle "vysoké hry" mám prostě a jednodušše slabost a jakmile se řekne - sex, peníze, kariéra, slyším na to velmi dobře a film si pustím a málo kdy mě zklame. Potěšil, moc.(1.2.2009)

 • KarelR
  **

  Nudně stereotypní, předvídatelné a hlavně totálně o ničem. Je fajn, že Jackman s McGregorem pohulili a v první půlce nebyla nouze o nahé lepé děvy, ale co z toho, když si potom Langenegger začne hrát na osudový thriller, přičemž nemá žádná esa v rukávu a všechny zvraty jsou dvakrát hloupější, než jak si je pět minut dopředu představíte. A Rachael Taylor se jenom mihne na dvě vteřiny na chodbě? To už je moc i na mě...(25.8.2008)

 • choze
  **

  "TO BYLA JEN PŘEDEHRA. TEĎ TĚ JEBU." Strašlivě neoriginální a podprůměrný thriller, překvapivě koukatelný díky atmosféře, hercům a řemeslné technické stránce.(18.3.2009)

 • Psema
  **

  What a stupidity, Mr. Langenegger! Uťápnutý Obi-Wan chodí s namachrovaným Wolverinem na tenis a do stripklubů a pomalu se zamotává do Rosomákovy sítě, z níž již brzy nepovede cesta ven. Výsledek ovšem vypadá jako slepec tří různých žánrů a Langenegger neví, jaký film by chtěl vlastně točit. Kamaráda do deště 3,druhou Sexbombu od vedle nebo snad hitchcockovský thriller? Kdo ví. Deception je rutinně odvyprávěný slepenec přefiltrovaných obrazů, které jsou při zapnutém mozku děravější než zděděný kastrol po babičce a překvapivě v nich nefunguje ani charisma ústřední dvojice a sexy křivky Michelle Williams. Nechápu, jak se do toho tak dobří herci mohli namočit (zřejmě kvůli tomu jointu na začátku a nekonečným souložím v první polovině filmu), ale je mi jich vlastně docela líto. Takovýhle škraloup v kariéře si nezasloužil ani jeden.(25.8.2008)

 • genetique
  ***

  S erotickými thrillermi je problém. Je totiž veľmi málo takých, ktorý túto krehkú látku spracovať tak, aby nevyzneli ako prvoplánové a gýčovité. Taký 'Eyes Wide Shut', či 'Basic Instinct' mali niečo, čo predpokladalo ich úspech, a to je veľkosť režiséra. Bohužiaľ Marcel Langenegger na seba vzal príliš veľké bremeno a tak to aj dopadlo. Ale nebyť tej erotickej zápletky a príliš sprostého záveru, tak by to bol lepší nadpriemer. Takto je to slabší podpriemer. 55%.(20.11.2009)

 • Kaka
  ***

  Nápad s anonymním seznamem skvělý, atmosféra nočního velkoměsta s vysokými budovami bez záclon s okny až na zem a intimní hudbou fantastická, ovšem pravá láska zcela mimo a konec rovněž ne úplně přesvědčivý. Deception je přinejmenším prapodivný thriller, který je v několika věcech klišoidní a stokrát viděná story, ovšem vizuální háv a skvělý náboj ho strhávají z podprůměru do vod solidní koukatelnosti. Herci s tím však nemají zhola nic co dělat. Jejich mdlé výkon je nejlepší ponechat bez komentáře.(20.11.2008)

 • 3DD!3
  ***

  Na prvotinu to nebylo špatné. Skvělý McGregor a ještě lepší Jackman v příběhu postaveném na odlišnostech charakterů a důvěřivých učetních. Díky přehlídce krásných dívek je navíc na co se dívat a Wayettův tajemný telefon by jistě chtěl každý. Už jenom kvůli Maggie Q.(3.9.2008)

 • paascha
  ***

  nepravděpodobný příběh s nepravděpodobným průběhem a očekávaným konce, nicméně v neděli odpoledne milé koukání:-)(18.1.2009)

 • Davies182
  **

  Obi-Wan Kenobi a Wolverine se snaží přechytračit jeden druhého ve zprvu slušně se rozjíždějící thrillerové hře, která ale po první půlhodině sklouzává do děsivých scénaristických lapsů, hloupých chyb a nelogičností. Plus to navíc začne být ohromná nuda. Bez adamantiových drápů a světelného meče to prostě není zdaleka tak poutavé, hoši!(1.5.2011)

 • Payushka
  ***

  Min Ewana, vic Hugha, vymenit Michelle, vynechat uchylny uces a la panic, zkratit stopaz, doplnit scenou s Jackmanem do pul tela. No ne, ja jsem uplna reziserka! :)(24.8.2008)

 • teutates
  **

  Charizmatický Hugh Jackman a nesympatický Ewan McGregor asi tak.Film má slušný začiatok,nedomyslené jadro a maximálne"odflaknutý"záver!Nejako som nepochopil myšlienku,ak vôbec nejaká bola...Podpriemerný až mizerný snímok,ktorý v podstate nemá čo ukázať...snaď prvých 30min.4/10(27.8.2008)

 • IQ Tiqe
  ***

  Proč jen 3*, když jsou podvody a krádeže mým oblíbeným žánrem? Protože dost podobnou myšlenku jsem už viděl včera ve Švindlířích.(3.5.2009)

 • Wacoslav1
  *

  Nudnej hloupej film nikam to negraduje. Pořádnej děj to nemá prostě bída. Z vypětím sil nakonec aspoň 15%(27.3.2014)

 • mil@n.fanatik
  ***

  Průměr. První půlka slabší, než druhá... 55%(12.12.2010)

 • mat.ilda
  **

  Nedomyšlené, neoriginální a předvídatelné, se spoustou chyb, ale dalo by se vcelku nenásilně doklopýtat k trapnému konci, a to především díky hercům. To však neplatí o českém dabingu, který jsem, nemajíc jiné volby, musela absolvovat a vystavit tak organismus stresové zátěži pokaždé, kdy zazněl skřehotavý hlas a afektované hihňání Lucie Vondráčkové, která podle mě v dabingu (a když už jsme u toho - nejen tam) nemá co dělat.(22.11.2009)

 • Ant
  ***

  Film ve kterém nic moc nefunguje. Atmosféra, která by tu měla hrát hlavní roli, funguje jen občas, čemuž určitě nepomáhá neskučně rušivá hudba. Herci jsou taky velmi rozpačití a McGregor je nesympatický až to bolí. Navíc počáteční zápletka, která vypadá opravdu zajímavě, se po odhalení naopak nezajímavé pointy zdá naprosto zbytečná.. 2,5*(23.8.2008)

 • klerik
  ***

  Takmer rovnako pôsobiaci film ako NEZNÁMY ZVODCA. Snaha o chladnú vypočitateľnosť, erotický nádych a niekoľko podvodov. Zaujímavé obsadenie, viac-menej civilná réžia a... problematický scenár. Príbeh príliš veriaci vo svoju prekvapivosť a napínavosť až človek dopredu vytuší, o čo tu ide... Nepozerá sa na to zle, ale ani vizuálna pohoda nezakryje značnú prázdnotu...(10.1.2010)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace