• Wormboy

Nebyt obsadenia, film by siel rovno na DVD a nikdy by som ho nepozeral. To ze hviezda ako McGregor sa upise napriek obohranemu pribehu reziserovi ako je Woody Allen, aj ked je vysledny dojem z filmu viac menej pruser, to chapem. Nechapem vsak ako mohli McGregor s Jackmanom priklepnut obsadenie, ked scenar podla ktoreho sa akoze maju rozhodovat, je tuctovy, nicneprinasajuci a ixkrat prevareny, nehovoriac o tom, ze ide o nepredvidatelny rezijny debut. No zrejme hrali hop alebo trop. Tento krat to bol trop. 1,5/5*(26.8.2008)

Tak tohle je až klasicky staromódní thriller.Jsou v něm vraždy,lži,sex,prachy.Co víc si můžeme přát,že?Film je ale bohužel až příliš průhledný a předvídatelný.Prakticky během prvních deseti minut se dá poznat kdo je parchant,a pokud už v oblasti thrillerů máte něco málo nakoukáno,tak vám ani nebude dělat problém uhádnout hlavní pointu.Tento fakt mi sice sledování tohoto snímku poněkud znepříjemňoval,ale i když jsem věděla co se stane,kdo koho podrazí a jak to skončí,tak i tak jsem se celkem slušně bavila.Nuda se během těch necelých dvou hodin vůbec nedostavila.Herecké výkony ústřední trojice byly sice velice slabý průměr,ale na jedno podívání film slouží výtečně-sice nepřekvapí,ale určitě pobaví.(22.5.2010)

• Morholt

Nijak zajímavý podvodnický thriller, u kterého by snad ani tak nevadilo, že víte, jak dopadne, ale rozhodně vadí, že víte, jak bude probíhat. Pak už je jedno, že máte k ruce Jackmana a McGregora, protože pokud u filmu založeném na zvratu a překvapení odhalíte karty hned na začátku, nepomůže vám ani herecký Pánbůh. Ty, kteří se do Deception chtějí i přesto všechno pustit, varuji před českým dabingem. Je naproto příšernej. 30%(10.11.2014)

• Terva

Dobré herecké obsazení neznamená vždy dobrý příběh. Vláčné, nedodělané a špatná hudba.(25.4.2011)

Rozpočet $25miliónovTržby USA $4,598,506Tržby Celosvetovo $14,781,577Tržby za predaj DVD v USA $2,458,111 //počet predaných kusov 106,283(16.2.2009)