• Davies182

Obi-Wan Kenobi a Wolverine se snaží přechytračit jeden druhého ve zprvu slušně se rozjíždějící thrillerové hře, která ale po první půlhodině sklouzává do děsivých scénaristických lapsů, hloupých chyb a nelogičností. Plus to navíc začne být ohromná nuda. Bez adamantiových drápů a světelného meče to prostě není zdaleka tak poutavé, hoši!(1.5.2011)

No hodně ohraný námět a dost nelogičnosti-jako například posledních pár minut.Ani nevím co bych vyzdvihl pro ty co film plánují vidět,možná pár hezkých žen ,ale jinak je to opravdu jen pro ty co chtějí vidět celou filmografii daných herců a tohle jim chybí tak jako mě u Hugha Jackmana.Celkově je to na dvě hvězdy,ale kvůli známým obličejům dávám 55% a tři hvězdy(2.10.2014)

• Raven0

Fuj. Člověk se skoro těšil, až ta šaškárna skončí. A ten ukňouraný konec... Z toho se mi obrátil žaludek. Nekecam.(15.12.2009)

• Radiq

Tak to byl teda pěknej podvod. Ze začátku se to rozjelo dost dobrou erotickou zápletkou, ale jak se do toho přisraly prachy, tak už to začlo ztrácet ščávu. Prachy zkazej všechno, každej je hrozně materiálně založenej. Hugh Jackman to asi ani nemusel hrát, protože mi to přišlo, že z toho filma chtěl jedině tak vytáhnout nějaký prachy. McGregor jako úředníček byl o moc lepší (a pak že úředníci maj nudnou práci). Michelle Williams se mi nijak do hlavy nezapsala, takže zůstane zaškatulkovaná jako "taková tamta nevýrazná bloncka, jejíž jméno si nepamatuju, ale je pěkná".(9.1.2010)

Zajímavý námět. Někoho využít, zabít, převzít identitu a jde se dál. Hugh Jackman byl ale skvělý. Je to první záporňácká role, ve které jsem ho viděla - a dobrý.(12.10.2009)

• - Vo viacerých, časovo rozdielnych scénach v New Yorku sa objavuje stále ten istý žltý taxík s číslom 8B42. (MikaelSVK)

• - Pracovným označením filmu boli aj názvy The List či Untitled Hugh Jackman Project. (MikaelSVK)

• - Oba pasy, ktoré vo filme kontroluje zamestnanec banky, majú rovnaké čísla, dátumy vydania a tiež dátumy narodenia oboch kontrolovaných osôb. (MikaelSVK)