Nebylo to tak špatné. Spíš se to dá popsat slovy "nuda", ale ne jako vyloženě špatný film. Možná by to chtělo trochu vygradovat napětí - míň nahotinek (pánové prominou) a víc samotné akce s podvodem a víc konfrontace mezi postavami Jackmana a McGregora, protože herecky si (podle mě) celkem sedli. Hlavně víc Hugha Jackmana, který je jako záporák naprosto skvělý a musím říct, že z něj šel fakt strach. Ewana McGregora jsem mívala hodně ráda, teď už můžu říct, že ho mám "jen" ráda. Jestli rychle nezmění styl výběru scénářů, tak už za chvíli bude hrát jen v "direct-to-DVD" filmech, což si určitě nezaslouží.(10.4.2009)

• Raven0

Fuj. Člověk se skoro těšil, až ta šaškárna skončí. A ten ukňouraný konec... Z toho se mi obrátil žaludek. Nekecam.(15.12.2009)

• Psema

What a stupidity, Mr. Langenegger! Uťápnutý Obi-Wan chodí s namachrovaným Wolverinem na tenis a do stripklubů a pomalu se zamotává do Rosomákovy sítě, z níž již brzy nepovede cesta ven. Výsledek ovšem vypadá jako slepec tří různých žánrů a Langenegger neví, jaký film by chtěl vlastně točit. Kamaráda do deště 3,druhou Sexbombu od vedle nebo snad hitchcockovský thriller? Kdo ví. Deception je rutinně odvyprávěný slepenec přefiltrovaných obrazů, které jsou při zapnutém mozku děravější než zděděný kastrol po babičce a překvapivě v nich nefunguje ani charisma ústřední dvojice a sexy křivky Michelle Williams. Nechápu, jak se do toho tak dobří herci mohli namočit (zřejmě kvůli tomu jointu na začátku a nekonečným souložím v první polovině filmu), ale je mi jich vlastně docela líto. Takovýhle škraloup v kariéře si nezasloužil ani jeden.(25.8.2008)

• Terva

Dobré herecké obsazení neznamená vždy dobrý příběh. Vláčné, nedodělané a špatná hudba.(25.4.2011)

• yakoob

Mohl to být celkem dobrý thriller, ale už docela mi lezou na nervy ty "pohoda" scény, ve kterých nevěra a promiskuita jsou brány jako normální věc...Tímto se pro mne takové filmy dostávají do nejhlubší spodiny, ale dávám dvě hvězdičky alespoň za snahu.. jinak smysl filmu a myšlenka = odpad!!!...no a ten konec!!!...(24.8.2008)

• - Vo viacerých, časovo rozdielnych scénach v New Yorku sa objavuje stále ten istý žltý taxík s číslom 8B42. (MikaelSVK)

• - Natáčanie filmu prebiehalo na autentických miestach v americkom New Yorku a španielskej metropole Madrid a trvalo sedem týždňov. (MikaelSVK)

• - Hmotnosť jednej 100-dolárovej bankovky je cca. 1 gram. 20 miliónov dolárov by teda znamenalo 200 000 kusov 100-dolárových bankoviek. Hmotnosť jedného kufríka s polovicou tejto čiastky by teda bola až 100 kilogramov. (MikaelSVK)