• Raven0

Fuj. Člověk se skoro těšil, až ta šaškárna skončí. A ten ukňouraný konec... Z toho se mi obrátil žaludek. Nekecam.(15.12.2009)

• Cival

Ewan McGregor by měl rychle změnit agenta. Dřív než se pro něj stanou tyhle mizerné látky normou.(9.2.2009)

Ano, i já jsem zápletku prokoukl ještě před jejím rozuzlením, možná jsem ji vymyslel ještě o fous zapeklitější, ale to nic nemění na tom, že jsem se po nudném úvodu skvěle bavil. Ze stokrát ohraného klišé se s herci kalibru McGregora a Jackmana stal velmi solidní film, který se svým Seznamem jen tak z paměti nesleze.. :-) 3,5*(3.1.2009)

Film s tímhle hereckým obsazením už v zásadě nemůže být špatný. Přestože se příběh drží "tradiční" linie, McGregor a Jackman v hlavních rolích ho zvedají nad průměr.(2.2.2013)

Plakát jako by kopíroval 10 let staré thriller pecky, které jsem obdivovala na videokazetách, navíc tady nahrán v dost vybledné barvě, jako by opravdu byla doba o několik let zpět, kdy k dokonalosti chybělo hodně. Navíc podle Hugha mi plakát přišel jako kopie na Dokonalý trik .. ale to je asi tak veškerá má kritika. Ano, film není výjimečný, nemá nijak dechberoucí herecké výkony a celkově příběh je už poměrně ohraný a nic nového neukázal, stejně dám vysoké hodnocení, protože pro tyhle "vysoké hry" mám prostě a jednodušše slabost a jakmile se řekne - sex, peníze, kariéra, slyším na to velmi dobře a film si pustím a málo kdy mě zklame. Potěšil, moc.(1.2.2009)