• Guzo
  ***

  Ano, i já jsem zápletku prokoukl ještě před jejím rozuzlením, možná jsem ji vymyslel ještě o fous zapeklitější, ale to nic nemění na tom, že jsem se po nudném úvodu skvěle bavil. Ze stokrát ohraného klišé se s herci kalibru McGregora a Jackmana stal velmi solidní film, který se svým Seznamem jen tak z paměti nesleze.. :-) 3,5*(3.1.2009)

 • 3DD!3
  ***

  Na prvotinu to nebylo špatné. Skvělý McGregor a ještě lepší Jackman v příběhu postaveném na odlišnostech charakterů a důvěřivých učetních. Díky přehlídce krásných dívek je navíc na co se dívat a Wayettův tajemný telefon by jistě chtěl každý. Už jenom kvůli Maggie Q.(3.9.2008)

 • maverick10
  **

  Utahane jak tejden pred vyplatou, predvidatelne jak rozhovor se sportovcem a nudne jak okresni soutez v hlaskovani. Asi tak by se dala popsat filmova prvotina pana rezisera. Ewan jako ulizly ucetni je perfektni, Hugh jako lstivy parchant taktez obstal ovsem tohle porad jeste nestaci.Nejake silnejsi pouto mezi Jonathanem a slecnou S jsem nezaznamenal. Spis mi to primoninalo moji lovestory kdyz jsem v seste tride byl blazen do jedne holky v devitce a ona se na me divala jako na svrab na krysim zadku. Takze to zaverecne shledani bylo asi tak platne jako McDonald v Indii.(27.8.2008)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Hmotnosť jednej 100-dolárovej bankovky je cca. 1 gram. 20 miliónov dolárov by teda znamenalo 200 000 kusov 100-dolárových bankoviek. Hmotnosť jedného kufríka s polovicou tejto čiastky by teda bola až 100 kilogramov. (MikaelSVK)

 • - Oba pasy, ktoré vo filme kontroluje zamestnanec banky, majú rovnaké čísla, dátumy vydania a tiež dátumy narodenia oboch kontrolovaných osôb. (MikaelSVK)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo na autentických miestach v americkom New Yorku a španielskej metropole Madrid a trvalo sedem týždňov. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace