Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  *

  Nudnej hloupej film nikam to negraduje. Pořádnej děj to nemá prostě bída. Z vypětím sil nakonec aspoň 15%(27.3.2014)

 • choze
  **

  "TO BYLA JEN PŘEDEHRA. TEĎ TĚ JEBU." Strašlivě neoriginální a podprůměrný thriller, překvapivě koukatelný díky atmosféře, hercům a řemeslné technické stránce.(18.3.2009)

 • klerik
  ***

  Takmer rovnako pôsobiaci film ako NEZNÁMY ZVODCA. Snaha o chladnú vypočitateľnosť, erotický nádych a niekoľko podvodov. Zaujímavé obsadenie, viac-menej civilná réžia a... problematický scenár. Príbeh príliš veriaci vo svoju prekvapivosť a napínavosť až človek dopredu vytuší, o čo tu ide... Nepozerá sa na to zle, ale ani vizuálna pohoda nezakryje značnú prázdnotu...(10.1.2010)

 • 3DD!3
  ***

  Na prvotinu to nebylo špatné. Skvělý McGregor a ještě lepší Jackman v příběhu postaveném na odlišnostech charakterů a důvěřivých učetních. Díky přehlídce krásných dívek je navíc na co se dívat a Wayettův tajemný telefon by jistě chtěl každý. Už jenom kvůli Maggie Q.(3.9.2008)

 • MATADOR
  **

  Překapávaný thriller bez špetky nápadu, snad jen první půlhodinka stojí za řeč, než vlastně divák zjistí, co že si to vlastně pustil.(7.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace