poster

Podvod

 • USA

  Deception

Drama / Thriller / Krimi / Mysteriózní

USA, 2008, 103 min

 • poz3n
  ****

  Jsem rád, že sem se nenechal odradit místnim hodnocením a plakátem, kterej by jako z oka vypadnul takovejm těm levnejm trapnejm thrillerkům. Deception neni vůbec špatnej film, neni to sice originálně nabitej scénář, ale o překvapení sem nouze neměl a sestava herců mi šla přímo na ruku.(18.10.2009)

 • st.verka
  ***

  Zajímavý námět. Někoho využít, zabít, převzít identitu a jde se dál. Hugh Jackman byl ale skvělý. Je to první záporňácká role, ve které jsem ho viděla - a dobrý.(12.10.2009)

 • maverick10
  **

  Utahane jak tejden pred vyplatou, predvidatelne jak rozhovor se sportovcem a nudne jak okresni soutez v hlaskovani. Asi tak by se dala popsat filmova prvotina pana rezisera. Ewan jako ulizly ucetni je perfektni, Hugh jako lstivy parchant taktez obstal ovsem tohle porad jeste nestaci.Nejake silnejsi pouto mezi Jonathanem a slecnou S jsem nezaznamenal. Spis mi to primoninalo moji lovestory kdyz jsem v seste tride byl blazen do jedne holky v devitce a ona se na me divala jako na svrab na krysim zadku. Takze to zaverecne shledani bylo asi tak platne jako McDonald v Indii.(27.8.2008)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Pracovným označením filmu boli aj názvy The List či Untitled Hugh Jackman Project. (MikaelSVK)

 • - Oba pasy, ktoré vo filme kontroluje zamestnanec banky, majú rovnaké čísla, dátumy vydania a tiež dátumy narodenia oboch kontrolovaných osôb. (MikaelSVK)

 • - Vo viacerých, časovo rozdielnych scénach v New Yorku sa objavuje stále ten istý žltý taxík s číslom 8B42. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace