Dráma to spočiatku určite je, no akcia je hrubá amatérčina a záver je stopercentná komédia.(25.8.2008)

• Cival

Ewan McGregor by měl rychle změnit agenta. Dřív než se pro něj stanou tyhle mizerné látky normou.(9.2.2009)

• brutale

Príkladný film, ktorý svojim záverom zničil sám seba, požuval a opľul konečné pasáže scenára, ktoré snímku beztak priemernú potopili pod hladinu(poriadne hlboko). Ale hlavne, že si obivanko a wolverinko zablbli... tfuj!(5.12.2008)

Zajímavý námět. Někoho využít, zabít, převzít identitu a jde se dál. Hugh Jackman byl ale skvělý. Je to první záporňácká role, ve které jsem ho viděla - a dobrý.(12.10.2009)

• BoPo

Keď sa pozriete na herecké obsadenie a na základný námet filmu tak sa Vám v hlave rozprúdia celkom zaujímavé myšlienky. Bohužiaľ ste jediný. Tvorcom sa nerozprúdili a herci boli spokojný že dostali peniaze včas na svoj účet. Film pre TV tak okolo 23:00.(15.10.2009)