A budete mi věřit, když Vám řeknu, že mi opravdu drahnu chvil trvalo, než jsem si na Ant-Mana zvyknul? Po nejprvá jsem si říkal, jak to do toho příběhu naskočilo rychle. Pak jsem si říkal, že je to vlastně jedna velká kravina, kde nebejt herců, asi bych u ní ani nevydržel. No a ke konci mě napadalo jenom to, že tvůrci evidentně museli bejt na LSD, protože těch nápadů, kolik ve filmu vymysleli, ne každej tvůrce dokáže do jednoho filmu narvat. Nakonec uznávám, že jsem touto Marvelovkou byl poměrně spokojený, protože tvůrci tím nápadem přišli s mnoho originálními kousky, které ze scén vytvořily nezapomenutelné zážitky. A kdyby i to někdo nakonec přešel, protože kolem těchto pocitů je hodně tenká hranice, tak věřím, že Evangeline Lilly s jejím tmavovlasým mikádem jen tak někoho nepřejde. Nejenom, že jsem jí nepoznal, ale také byla naprosto neuvěřitelně sexy. A tak to má být.(29.12.2015)

Rozpočet $130miliónovTržby USA $179,525,000 Tržby Celosvetovo $517,425,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ po rutinných Avengers 2, nám Marvel napravuje chuť, teraz tu máme opäť poriadnu a sviežu jazdu v danom podaní, ktorá má správne tempo, výborné triky, dobré herecké zoskupenie a primeranú odľahčenú zábavnosť, je cítiť že režisér Peyton Reed sa vie nájsť v každej sebemenšej zábavnej momentke a skupinka okolo kecálka Michaela Pena len tomu dodávajú punc na vrch, zatiaľ najzábavnejšia Marvelovka, sa priznám že Evangeline Lilly som v danom zostrihu nespoznal, plusom aj kamera Russella Carpentera, spokojnosť /videl v kine: 85%/(21.7.2015)

// Distribútor: Buena Vista // Počet premietajúcich kín v USA: 3,868 // Otvárací Víkend v USA: $57,225,526 //(6.11.2015)

Pohodová rodinná komiksárna a nejkomornější marvelovka s nejoriginálnějšími akčními scénami. Scénář sice nepřekvapí a záporák je nevýrazný (stará to bolest marvelovek), ale naštěstí jsou postavy sympatické a je tu dost humoru a neokoukané akce, takže to příliš nevadí.(13.8.2015)

Ant Man je pro mne obrovským překvapením letošního roku. Jako jeden z mála letošních blockbusterů mne příliš nezaujal svým trailerem, působil velmi sterilně, tuctově až nezajímavě a byl to favorit na nejslabší Marvelovku,ale ó jak jsem se mýlil. Ant man je velmi kreativní, vynalézavý, přehnaně vtipný až mi bylo líto, že se v kině nemohu válet na koberci a o to se staral objev Michael Peňa, jakýkoliv nástup na scéně vykouzlil úsměv na tváři. Akce je přehledná, detailně vymazlená a z téhle perspektivy jsem akci zatím možnost vidět nikde neměl, takže to bylo příjemně refrešující. Paul Rudd ztvárňuje obyčejného chlapa, není to žádný vyrýsovaný frajer ani model, ale prostě běžný snažící se otec, který má smůlu a divák se s ním snadno může ztotožnit je sympaťák. Evengaline Lilly je svůdná a žadoucí kočka, Michael Douglas vlastně jediná herecká třída v Antmanovi s úžasným faceliftem na začátku a Corey Stoll, k tomuhle chlapovi mám menší výtku jako záporák u mne příliš neobstál ( taky neměl příliš prostoru), Marvel už vytasil v téhle oblasti větší esa, ale každopádně si dovolím tvrdit, že Antman je nejzábavnějším a nejvtipnějším Marvelem vůbec. Highlightem určitě neobvyklé finále a Scottovy heistské schopnosti ( Trezor!!) PS: Wacoslave jsi nula, zavřel bych tě do kůlny a pouštěl ti dokola céčkové akční srajdy ze 70 let., to je tvá parketa!! Update: Včera jsem se zastavil na 3D a je úplně zbytečné, takže doporučuji 2D. 90%(16.7.2015)