Materiál nejméně uniformní marvelovky, kde na vás původní tvůrce pokukuje z každé druhé scény, v rukou rutinéra plnícího studiové zadání, které evidentně znamenalo šlápnout na plyn v rodinných hodnotách a zatáhnout ručku v miniaturním blbnutí (běh papundeklovým modelem a finále s vláčkem doslova řvou o minuty navíc). Hlavní hrdinové, čistí jak lilie (ty šrámy z minulosti jsou spíš kosmetické, bez nutnosti je více pitvat) jsou docela nuda, hláškující sidekick Michael Peña vládne. 3 a ½.(8.11.2015)

Příjemně mě to potěšilo. Paul Rudd je megasympaťák a společně s Michaelem Peñou tomu dodával takovej příjemně oddychovej pocit. Odsejpalo to, nenudil jsem se a docela mě šokovalo, jak realisticky vypadal omlazenej Michael Douglas v úvodní scéně. Vypadal realističtěji, než ofinka Evangeline Lilly.(15.11.2015)

Chvilkama správná volovina. Počítám, že tak tři minuty záběrů z mikrosvěta mě fakt bavily. Co se týče celkové konstrukce snímku, Marvel začíná být nudně monotónní. Vlastně na jejich filmy koukám už jen tak ze setrvačnosti. Z návštěvnosti jsem překvapený. Čekal bych, že zájem o M filmy bude touhle dobou opadat, až se nakonec na další adaptace vykašlou. Příjde mi, že se jejich produkce vyčerpala jako dubstep po prvním roce slávy.(21.12.2015)

Zdá se, že inženýr Křeček prodal Berkův vynález Američanům! Ten hajzl! Ale na našeho Zedrala to nemá, ví to celá obora. Přesto to byla fajn podívaná a navlékli to pěkně. Jeden by ani nepomyslel, že je to kradený. Vypadá to jako pěkné originální zpracování boje malého hrdiny proti velkému zlému světu. Takže jak s dalším dílem? Vyčoudí mraveneček mravkolevy z IS? Dá si Douglas třikrát denně prášek cukru na bolavé hlasivky? A kdo bude stát u postýlky?(17.11.2015)

Sterilně vypadající control-c, control-v film, bez jakékoliv přidané hodnoty, ale naopak s některými věcmi, které ho degradují na možná nejhorší Marvelovku vůbec. Tak například scénář nefunguje, dialogy působí nuceně papírově, humor je oproti takovému GoTG na zcela podřadném levelu. Heist se nedá snad ani nazvat heistem, kdokoliv tedy tenhle film bere jako další pokus Marvelu o obohacení žánrové pestrosti MCU, tak je prakticky úplně vedle. Nebo tedy s přivřením očí jde o heist, ale extrémně špatný. Paul Rudd je neurážející, ale nijaký, motivace stokrát viděné, Douglas nevyužitý, přesto si krade celý film, Evangeline tuctová, chemie mezi Paulem a ní neexistující, ale překvapivě jejich poslední scéna byla stejně docela fajn. Cokoliv s mravenci je v tomto filmu super, skoro bych řekl, že mravenci jsou tady nejlepší postavy. Nejhorší postava je rozhodně Peňa, za něho jsem se cítil trapně v každé scéně. Akce skoro žádná, a když, tak hnusná i po vizuální stránce, závěrečný souboj ale docela zábavný. Hudbu si nepamatuji. Obojí titulkové scény jsou lepší než celý film. 6/10(24.11.2015)

• - Natáčelo se v atlanských studiích Pinewood a v San Francisku. (Stoka)

• - Dlouho se spekulovalo, jestli bude Ant-Man součástí MCU - Marvel Cinematic Universe, a nebo bude mít svůj svět nezávisle. Nakonec je součástí MCU (S.W.A.T)

• - Paul Rudd prezradil, že pri obliekaní kostýmu mu muselo pomáhať viacero ľudí. Taktiež ho z neho po natáčaní museli dostávať. (Steny94)