Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  **

  Podruhé jen po lobotomii, ale jinak jsem se celkem bavil(11.11.2015)

 • Isherwood
  ***

  Materiál nejméně uniformní marvelovky, kde na vás původní tvůrce pokukuje z každé druhé scény, v rukou rutinéra plnícího studiové zadání, které evidentně znamenalo šlápnout na plyn v rodinných hodnotách a zatáhnout ručku v miniaturním blbnutí (běh papundeklovým modelem a finále s vláčkem doslova řvou o minuty navíc). Hlavní hrdinové, čistí jak lilie (ty šrámy z minulosti jsou spíš kosmetické, bez nutnosti je více pitvat) jsou docela nuda, hláškující sidekick Michael Peña vládne. 3 a ½.(8.11.2015)

 • Psema
  ****

  Příběh o otci, který musí sledovat, jak se mu adoptivní tatík stará o dítě, jako metafora vzniku samotného filmu. Přiznám se, že mě několikrát zabolelo, když se Reed pokoušel o Wrightovy formální finesy a pokaždé je doručil cca na 70 procent umu britského ztřeštěnce. První půlka je celkově dost marná a režijně vysloveně letargická. Bez tempa, atmosféry, tahu na branku. Souboj u skladu to ale naštěstí nakopne a od té chvíle už Ant-Man nedá nohu z plynu. Akce je navíc celkem kreativní a finální heist má v podstatě všechno, co člověk potřebuje. Navíc je po čím dál víc přetrikovaných a lokacemi přecpaných blockbusterech jednoduše svěží sledovat něco, co se odehrává zhruba na pěti lokacích a nemá tendence roztahovat se do globálu. Rudd líbivý, Douglas adekvátní (a s dobrým faceliftem v úvodu!) a Peňa "out-of-this-world". Potěší i romantika nechaná za dveřmi. 7/10(16.7.2015)

 • Shakers
  ****

  Nie je to najlepší film od Marvelu a ani to nie je to také dobré ako by mohlo, ale na to, že koľko scenáristov a režisérov sa obtrelo o tento film, to nakoniec Peyton Reed celkom dobre zvládol. Keď oznámili, že Edgar Wright bude režisér, dosť som sa tešil, lebo on uletené a premakané filmy vie a konečne som si povedal, že Marvel sa trafil do čierneho na režisérskej stoličke. Netrvalo zas tak dlho a o ďalšiu chvíľu som si povedal, že asi netrafili do čierneho ale do živého. S Marvelom mal problémy už aj byvaly Hulk (Edward Norton) či napríklad Rhodey z Iron Mana (Terence Howard), a po tomto moje očakávanie boli sám neviem aké. Neskákal som dva metre do výšky ani keď obsadili Paula Rudda. Teraz keď už to mam za sebou, musím uznať, že toto štúdio si vie postrážiť svoje filmy. Síce ma sralo, že rukopis Edgar Wrighta je len trošku cítiť a že akcie a ani nápady nemajú taký šmrnc, ale celkom prekvapil a dosť potiahol Rudd/ Douglas. Tak isto ma prekvapila aj nadviazanosť s Avengers: Age of Ultron (Falcon), či s celým univerzom (Triskelion, Peggy Carter, Howard Stark). Nie som komiksový špecialista (to že mám tričko Iron Mana sa neráta), ale viem, že Hank Pym je ten týpek čo stvoril Ultrona. Tu im to síce nejak (a plánovane) nevyšlo, ale vlastne mi to moc neprekáža, pretože aspoň sa nepozeráme na ďalší Origin a za druhé preto, lebo Michael Douglas je skvelý Pym. Jeho postava sa mi ľúbila najviac. Ale ostatný tiež nie sú zlý. Rudd je sympaťák a Ant-Man zároveň, Michael Peña je tu cez humor, Corey Stoll sa tvári drsne ako šmrglpapier a zároveň je to protipól Ant-Man, no a Evengelina je tu len ako dcéra Pyma a pekná ozdoba v jednom, kedže jej čas ešte len príde (prvá potitulková scéna). Aby som to zhrnul, Ant-Man je fajn zábava (žiaľ akčná stránka trochu sklame a ostáva nevyužitá, zjavne len do ďalších filmov), mravcom len tak nefandíte a zmenšovací hrdina sa do teamu Avengers hodí a je s ním celkom sranda, ale pod tým všetkým (a po ostatných filmoch od Marvelu) to nie je ničím výnimočné, skôr zahrané na istotu (zrejme pre problémy, ktoré som spomenul na začiatku) s podobnou dávkou humoru a akcie akú pravidelne dostávame. P.S.: potitulkové scény po dlhšom čase potešili, hlavne ta druhá. 80% - 4*(2.8.2015)

 • Slasher
  ****

  Natěšit se mě na to nepodařilo a mravence prostě nemusím, ale byla z toho příjemná svěží zábava se super herci, kde pro mě takoví AVENGERS těžce zaostávají a THE INCREDIBLE SHRINKING MAN by byl hrdej.(5.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace