poster

Cestující

 • USA

  Passengers

 • Slovensko

  Letecká katastrofa

Drama / Mysteriózní / Romantický / Thriller

USA / Kanada, 2008, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ***

  Zajímavej mysteriózní thriller, kterýmu ale trošku chybí spád a nějaký opravdu zajímavý momenty. I přes celkem krátkou stopáž to působí mírně utahaně, ale závěrečná pointa nebyla špatná a Anne Hathaway to tady celkem sluší(30.12.2008)

 • paascha
  ***

  takový film na odpoledne, neurazí a dá se při něm něco dělat:-)(13.1.2009)

 • Rex Mundi
  *

  Tento film bol taký biedny, že som naň okamžite (s úľavou) zabudla a týždeň si nevedela spomenúť, čo som to sakra ešte neohodnotila? Ledva-ledva sa mi podarilo vybaviť si Anne Hathaway... Cestujúci sú slabučkí po všetkých stránkach, od scenára, cez réžiu, tempo, až po naservírovanie neoriginálnej pointy. Nemá to žiadnu silnú líniu a ani atmosféra, ktorá by to mohla zachrániť, nestojí za nič. Prisámbohu, pri poslednom Seagalovi som sa bavila viac. Tam bola aspoň sranda. A na rozdiel od niektorých užívateľov, mňa ani ten Patrick Wilson vôbec nedojal. Netrpím na fešákov bez charizmy.(3.7.2009)

 • Sysel_CZ
  *****

  Jelikož k filmům přistupuji poněkud jinak než běžnější divák, nevěděl jsem, do čeho jdu (a nevyhnutelné střípky spoilerů mě naštěstí navedly zcela jinam), takže jsem do snímku vklouzl zcela nezatížen. Vzhledem k tomu, že na konci jsem vyklouzl, abych tak řekl, zcela zatížen, někde při sledování se muselo něco stát a to něco byla série momentů, které na mě měly poměrně zničující efekt. Sice jsem vprostřed trochu skřípal zuby při klasicky hollywoodských samoúčelných sexscénách, ale když se na to dívám jako na celek... Ono je to celé udělané tak, že by byl snad i hřích hledat na tom chyby. Možná tam nějaké budou, ale už jen tím, že film sám svým dějem jakoukoli dějovou chybu omluví - tohle není film o chybách a scénáři, ale o tom, kdo se do jeho atmosféry vsaje jako do pijáku a kdo si ho jen zvenčí osahá jako pokus o moderní umění. Patřím do první skupiny a tady na ČSFD věštím spíše průměrná až spodní hodnocení.(26.9.2009)

 • cashflower
  ****

  Filmík sa s vami bude zahrávať a nechá vás tápať ako bludného Holanďana na šírom oceáne veľmi dlho. Nejedná sa o dáko špecificky predvídateľné rozuzlenie a tak sa môžte vnoriť do úlohy Sherlocka Holmesa a vyriešiť túto záhadu stroskotaných ľudí vo svojej vlastnej réžii. Anne Hathaway tento krát nemá toho moc čo predviesť, keďže jej rola je aká je a nedovoľuje moc veľký priestor na sebarealizáciu jej hereckých kvalít a tak nám ostáva aspoň pekný pohľad na ňu a pohodový výkon. K mínusom by som zaradil príliš "prepálené" posledné vizuálne efekty a celkový ťah na bránku", ktorý nemal dáke výraznejšie výkyvy/vrcholy - aspoň jeden krát sa mohlo niekde poriadne zaiskriť, nech to dostane ten pravý šmrnc. ---70%---(28.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace