poster

Cestující

 • USA

  Passengers

 • Slovensko

  Letecká katastrofa

Drama / Mysteriózní / Romantický / Thriller

USA / Kanada, 2008, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dopitak
  ****

  Passengers je typický mysteriózní thriller (žánry horor a drama bych vymazal) podle šablony, kdy scénář slibuje v rozuzlení velké překvapení (Ti druzí), jemnou decentní dobře pasující hudbu jsme slyšeli už nejmíň tisíckrát (proto ale není špatná), s rutinní kamerou a dobře napsanou postavou "stoprocentně nejisté" terapeutky Claire (Anne Hathaway tím zahraným nízkým sebevědomím hodně připomíná svojí Andy Sachs z Devil wears Prada). Vypustil bych závěr s pádem letadla (ukončení mohlo přijít už ve scéně na člunu, kdy se Claire dozví pravdu) a některá drobná klišé. Z těchto dvou důvodů nedávám plný počet.____ Passengers je mým prvním filmem, jehož dialogům jsem rozuměl z více než 70%, možná snad z 90% (na alespoň anglické titulky se totiž stále čeká .-)(19.12.2008)

 • maverick10
  ***

  Prumernej, vcelku utahanej snimek s absenci vyraznejsich momentu. Vyjimkou je snad konec, kterej nebyl zrovna originalni, avsak docela pusobivy. Anne Hathaway je nadherna, avsak prumerna herecka, ktera by se neujala ani v Liptakovskem divadle. Filmu chybela jiskra, dejovy zvraty, proste neco co by to ozivilo. Takhle to pripomina dlouhou nudli, kterou nemuzete dostat ven, ovsem na jejim konci vas ceka prekvapeni :-D(5.1.2009)

 • claudel
  **

  Bohužel, tyhle pointy se už vyčerpaly dávno, předávno. Takže nemohou zachraňovat příšerně nudný a rozplizlý film. Anne Hathaway má na kontě mnohem lepší role, Patrick Wilson jakbysmet.(6.4.2010)

 • kulyk
  ***

  Pravda, chvilinku jsem uvažoval že tomu nastřelím pět, abych trošičku dorovnal hodnocení. Protože jsem hodný maminčin hoša, proto. Pak jsem si však uvědomil, jak bych klesl v zašedlých bulvách místních hlídačů originality, tedy těch, kteří od filmu čekají šokující, inovativní a nikdy neviděný závěr a rozuzlení, pro jehož podchycení si musíte doma po zdech naškrábat přinejmenším pár set kvadratických rovnic. Film nám trošku sráží aseptická Hathaway, u níž člověk vážně musí dumat, kde a jestli vůbec zanechal tesař díru. A ten vyjevenec Wilson, který - aby si získal přízeň alespoň části publika se senzitivnímu bradavkami (chlapce z toho nevyjímám) - ukázal hned na začátku kanďoura. Opičí se po Kájínkovi, kluk snaživá. Odvárek Těch druhých, ovšem shlédnutelný bez větších jizev na okoralých zbytcích duše.(14.9.2012)

 • Ignus.cz
  **

  Thriller / Horor ? Ani nahodou....(14.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace