Cestující

Passengers

Letecká katastrofa

Drama / Mysteriózní / Romantický / Thriller

USA / Kanada, 2008, 89 min

Prumernej, vcelku utahanej snimek s absenci vyraznejsich momentu. Vyjimkou je snad konec, kterej nebyl zrovna originalni, avsak docela pusobivy. Anne Hathaway je nadherna, avsak prumerna herecka, ktera by se neujala ani v Liptakovskem divadle. Filmu chybela jiskra, dejovy zvraty, proste neco co by to ozivilo. Takhle to pripomina dlouhou nudli, kterou nemuzete dostat ven, ovsem na jejim konci vas ceka prekvapeni :-D(5.1.2009)

Film, který sice krásně pasuje na některý ze všedních večerů u televize, ale který mě nijak nenudil. Naopak, Anne Hathaway je typově obsazená dokonale. Závěrečná pointa je pochopitelně vykradená a už jsme ji mohli vidět lépe zpracovanou.... Nicméně se mi na Annu hezky koukalo a s Patrickem Wilsonem tvořili sympatickou dvojci.(9.1.2009)

• Webb

Podprůměrná a nudná podívaná, která stojí za zhlédnutí jen díky herecké dvojici Anne Hathaway, Patrick Wilson. Na nich tu bohužel Passengers stojí a je to až moc velké břemeno pro oba, je to škoda.(6.3.2010)

Velkým kladem je herecké obsazení tohoto snímku. Bohužel ani Patrick Wilson a Anne Hathaway nejsou odpovědni za práci režiséra, střihače a hlavně produkce, která neměla asi tak docela jasno jakým směrem se ubírat. Velká škoda, že ve filmu převažuje romantická linie a chybí větší napětí. Každopádně ale závěrečné rozuzlení je zajímavé i když, přiznám se, nebylo pro mě nečekané...(8.10.2010)

• Shaqualyck

První polovina docela ujde, ale pak?! Rutinní, obehrané, nudné aneb tak dlouho se chodí s Shyamalanem do kina, až se pointa utrhne. Moc by mě zajímalo, jak dlouho ještě hodlají páni producenti zkoušet naši trpělivost. Krom „vypůjčeného“ KNOW HOW jsou Passengers víceméně jen předpisově unylá habaďůra… Anne Hathaway je kočka, o tom žádná. A je každopádně moc fajn vědět, že na onom světě můžeme v poklidu usrkávat kávičku Starbucks a souložit dle libosti, ale myslím, že o tomhle ten film až tak moc nebyl a méně tolerantnímu divákovi by to mohlo docela vadit.(19.3.2009)

• - Když Claire (Anne Hathaway) poprvé navštíví Erika (Patrick Wilson), řekne jí, že pracuje v makléřské firmě Kahane-Drake. Kahane a Drake jsou výkonní producenti tohoto filmu. (HappySmile)

• - Spoiler: Pokaždé, když je ve filmu ukázána šedá barva (papíry, obálka, svetr Anne Hathaway atd.), je ve scéně poodkryta pravda o nehodě. (HappySmile)