poster

Skins (TV seriál)

Drama / Komedie

Velká Británie, 2007, 46x45 min

Hudba:

Fat Segal

Hrají:

Kaya Scodelario, Jack O'Connell, Hannah Murray, Nicholas Hoult, Joe Dempsie, Mike Bailey, April Pearson, Will Merrick, Freya Mavor, Mitch Hewer, Larissa Wilson, Dev Patel, Luke Pasqualino, Klariza Clayton, Sofia Black-D'Elia, Lily Loveless, Kathryn Prescott, Lisa Backwell, Alexander Arnold, Megan Prescott, Ollie Barbieri, Sean Teale, Sam Jackson, Merveille Lukeba, Laya Lewis, Janet Montgomery, Ardal O'Hanlon, Hannah Britland, Jessica Sula, Mackenzie Crook, Daniel Kaluuya, Harry Enfield, Simon Day, Josie Lawrence, Olga Fedori, Rich Fulcher, James Buckley, Danny Dyer, Iddo Goldberg, Craig Roberts, Jenny Eclair, Maria Charles, Olivia Colman, Dakota Blue Richards, Hugo Speer, Matt King, Steve Toussaint, Matt Kane, Sebastian De Souza, Bill Bailey, Alistair McGowan, Clare Grogan, Chris Addison, Morwenna Banks, Fenella Fielding, Joe Prospero, Britne Oldford, Mariah Gale, Holly Earl, Adelayo Adedayo, Joe Cole, Ben Lloyd-Hughes, Jamie Brittain, Sarah Solemani, Olly Alexander, Liam Boyle, Lara Pulver, Peter Capaldi, Danny Szam, Elisa Lasowski, Perdita Avery, Alastair Mackenzie, Tim Key, Pauline Quirke, Chris Ashby, Sarah Lancashire, Tom Payne, Charles Early, Kevin Hudson, Charlotte Beaumont, Victoria Wicks, Stephen Walters, Jacqueline Tong, Esther Smith, Phil Cornwell, Antonia Clarke, Spencer Jones, Rupert Holliday-Evans, Kelly Brook, Brendan Patricks, Annette Badland, Giles Thomas, Sam Alexander, Amy Wren, Tom Meeten, Pooky Quesnel, Margaret John, Henry Garrett, Lucien Laviscount, Charlene McKenna, Danielle Jadelyn, Julien Vialon, Gordon Kennedy, Josh Green, Kwame Kwei-Armah, Jamie Michie, Jody Halse, Peter Silverleaf, Tanya Moodie, Jaye Griffiths, Tim Wallers, Alexa Morden, Matt McCooey, Daniel Ryan, Ryan Pope, Mark Heap, Red Madrell, Mark Monero, Isy Suttie, Josie Long, Toby Parkes, Akin Gazi, Hywel Morgen, Ayesha Antoine, Tanya Franks, Richard David-Caine, Duncan Duff, Juliet Cowan, Michael Nardone, Angus Harrison
(další profese)
 • Ant
  ****

  Wow, lovely. Channel 4 nezklamal. 1. řada je výbornou výpovědí o dnešní generaci teenagerů. Tvůcům se totiž podařilo namixovat mix příběhů (extrémy i klasické mladické strasti), díky kterému celý seriál působí hrozně uvěřitelně. 2. řada bohužel trpí klasickým neduhem všech pokračování. Jinak řečeno, bigger neznamená better. Od začátku je to děsně depresivní a měla jsem pocit, že scénáristi se tam snažili nacpat dramatické zápletky jen proto, aby tam nějaké byly a ne z důvodu, že by si to vyžadoval příběh. S lehce tématizovaných dílů první řady se staly epizodky soustředící se vždy jen na jednu postavu a to celkovému výsledku zrovna neprospělo. Z poloviny děcek jsou totální trosky. Ale pořád je to velmi dobrá řada s dojemným koncem, na který jen tak nezapomenete. Z herců bych jednoznačně vyzdvihla Nicolase Houlta a Hannah Murray. 1. řada - 5*, 2. řada - 4*. O restart nemám zájem.(19.4.2012)

 • gilmore_girl
  ****

  Po absolvovani prvni serie jsem byla trosku na rozpacich. Od prvniho celkem slusneho dilu to slo s kazdym dalsim o uroven dolu, pricemz ten sesty se ocitl na nejhlubsim dne. Chtela jsem to vzdat, ale nastesti jsem vytrvala, protoze od sedmeho se nam latka zacala zase zvedat a ten devaty byl naprosto luxusni! Oh baby baby it's a wild world! A druha serie? Klobouk dolu, ta je tedy skvostna. Takze kdyby v prvni serii ubrali trochu tech pareb, drog, zvraceni a jinych nechutnosti, otravnosti a prestrelenosti, byl by to spicovni serial. Emocionalne je totiz zvladnuty na vybornou.(16.10.2010)

 • lesumir
  *****

  Nejlepší seriál o mladých pro mladé! Syrové, děsně realistické, ale místy mega nahoněné. Ale ne tak, jak klasické teen seriály.(24.8.2010)

 • venus
  *****

  První dvě série *****. Pouštím 3. a už brečím nad trapnými vtípky a laciným scénářem... ach jo.(12.3.2012)

 • ORIN
  *****

  Nejlepší teenagerský seriál, který jsem doposud viděl.(17.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace