poster

Shrek: Zvonec a konec

 • USA

  Shrek Forever After

 • Slovensko

  Shrek: Zvonec a koniec

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komedie

USA, 2010, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko
  ****

  Nepamätam si uz tak dobre na predchadzajuce casti, pretoze som ich videl dost davno, ale myslim, ze sa nadalej na mojom trone udrziavaju prve dve casti a tretia naopak asi na tom najslabsom priemernom mieste. Takze stvorka - posilnena 3D zazitkom je u mna na 80%, pretoze ma pribeh celkom zaujal, aj ked asi aj tu mi chybala spusta gagov, ktore boli v prvych dvoch castiach, ale predsa len opät som sa pobavil a na zlepsenie nalady je to spravna volba... 06.07.2010 _______ Mike Myers - (Shrek) +++ Cameron Diaz - (Princezna Fiona) +++ Eddie Murphy - (Oslík) +++ Antonio Banderas - (Kocour v botách) +++ Justin Timberlake - (Artie) +++ Maya Rudolph - (Rapunzel) +++ Ian McShane - (Kapitán Hook) +++ Larry King - (Doris) +++ Produkcia: Andrew Adamson +++ Hudba: Harry Gregson-Williams +++ (Videl v kine 06.07.2010) +++(6.7.2010)

 • Ainy
  ****

  Usedlý, rodinný život časem začíná nebavit téměř každého chlapa, který byl zvyklý na svůj mládenecký standard, tak proč by to zrovna u Shreka mělo být jinak. Musím říct, že jako odvážná a neohrožená revolucionářka s rozpuštěnými vlasy se mi Fiona líbila o mnoho víc. Ze všech nejvíc asi pobavil obézní Kocour v botách ... ehh ... pardon, vlastně lépe napsáno "Kocour bez bot" jehož pohybové kvality byly značně omezeny díky pneumatice kolem pasu (chudák Perníček)(5.1.2014)

 • MMR
  ***

  Jediný díl, který za něco stál, byl ten první. Ostatní už vážně nic moc, bez nich by se svět určitě obešel. I když tahle čtverka se mi líbila více než trojka. Asi proto, že to mělo zajímavý nápad. Ovšem mě velice nudil začátek filmu, který mi vyloženě nesedl a začal mi film znechucovat. Ovšem postupem času se to stalo celkem obstojným a malinko i zajímavým.(5.6.2011)

 • Dever
  ****

  Veľké tržby, to je hlavný dôvod prečo sme dostali až k štvorke a vôbec by som nebol prekvapený, keby k nám privítal aj piaty diel. No prvý a druhý diel určite kvalitou deja prekonané už zrejme nikdy nebudú, ale aj keď sa "Shrek: Forever After" na prvé dieli nechytá, nie až tak zlý ako som si myslel, že bude. Oproti trojke rapídne dejové zlepšenie + vyššia hladina zábavnosti.(5.5.2011)

 • kulyk
  ****

  Milé výsledky ovulací a svižně shrnovaných předkožek, to to ale vzalo konec, co? Tak si dejte jednu variaci na ,,kalhoty času", vyberte si tu správnou nohavici a mazejte hnípat, ať vám zítra pančitelka nenatrhne prdky. - Stále dobré, praví tatínek Kulyksson. A přemýšlí, zda si z filmu nevezme nějaké to ponaučení.(4.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace