Shrek: Zvonec a konec

Shrek Forever After

Shrek: Zvonec a koniec

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komedie

USA, 2010, 89 min

Nepamätam si uz tak dobre na predchadzajuce casti, pretoze som ich videl dost davno, ale myslim, ze sa nadalej na mojom trone udrziavaju prve dve casti a tretia naopak asi na tom najslabsom priemernom mieste. Takze stvorka - posilnena 3D zazitkom je u mna na 80%, pretoze ma pribeh celkom zaujal, aj ked asi aj tu mi chybala spusta gagov, ktore boli v prvych dvoch castiach, ale predsa len opät som sa pobavil a na zlepsenie nalady je to spravna volba... 06.07.2010 _______ Mike Myers - (Shrek) +++ Cameron Diaz - (Princezna Fiona) +++ Eddie Murphy - (Oslík) +++ Antonio Banderas - (Kocour v botách) +++ Justin Timberlake - (Artie) +++ Maya Rudolph - (Rapunzel) +++ Ian McShane - (Kapitán Hook) +++ Larry King - (Doris) +++ Produkcia: Andrew Adamson +++ Hudba: Harry Gregson-Williams +++ (Videl v kine 06.07.2010) +++(6.7.2010)

Usedlý, rodinný život časem začíná nebavit téměř každého chlapa, který byl zvyklý na svůj mládenecký standard, tak proč by to zrovna u Shreka mělo být jinak. Musím říct, že jako odvážná a neohrožená revolucionářka s rozpuštěnými vlasy se mi Fiona líbila o mnoho víc. Ze všech nejvíc asi pobavil obézní Kocour v botách ... ehh ... pardon, vlastně lépe napsáno "Kocour bez bot" jehož pohybové kvality byly značně omezeny díky pneumatice kolem pasu (chudák Perníček)(5.1.2014)

Jediný díl, který za něco stál, byl ten první. Ostatní už vážně nic moc, bez nich by se svět určitě obešel. I když tahle čtverka se mi líbila více než trojka. Asi proto, že to mělo zajímavý nápad. Ovšem mě velice nudil začátek filmu, který mi vyloženě nesedl a začal mi film znechucovat. Ovšem postupem času se to stalo celkem obstojným a malinko i zajímavým.(5.6.2011)

Veľké tržby, to je hlavný dôvod prečo sme dostali až k štvorke a vôbec by som nebol prekvapený, keby k nám privítal aj piaty diel. No prvý a druhý diel určite kvalitou deja prekonané už zrejme nikdy nebudú, ale aj keď sa "Shrek: Forever After" na prvé dieli nechytá, nie až tak zlý ako som si myslel, že bude. Oproti trojke rapídne dejové zlepšenie + vyššia hladina zábavnosti.(5.5.2011)

Milé výsledky ovulací a svižně shrnovaných předkožek, to to ale vzalo konec, co? Tak si dejte jednu variaci na ,,kalhoty času", vyberte si tu správnou nohavici a mazejte hnípat, ať vám zítra pančitelka nenatrhne prdky. - Stále dobré, praví tatínek Kulyksson. A přemýšlí, zda si z filmu nevezme nějaké to ponaučení.(4.1.2014)