poster

Shrek: Zvonec a konec

 • USA

  Shrek Forever After

 • Slovensko

  Shrek: Zvonec a koniec

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komedie

USA, 2010, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $165miliónovTržby USA $238,736,787Tržby Celosvetovo $749,236,787Tržby za predaj DVD v USA $48,691,47 //počet predaných kusov 2,749,222║Smutný dojazd série, ktorý mal ostať u prvých dvoch dieloch a bolo by všetko fajn, takto to vyznie ako 4-krát vylúhovaný čaj z už neskutočnou pachuťou, hlavne keď popritom vieme ako výborne chutil originál. Možno keby to nebolo celé aspoň zabalené v tak šedom temnom háve, s niektorými prízemnými vtipmi a napchanou otravnou modernosťou, mohlo to urobiť lepší dojem, takto nepomôže ani 3D, ani tých niekoľko zábavných scén....záver pekný ale ten sme už zažili aj v prvom Shrekovi. Od DreamWorks prekvapivo asi najslabší počítačovo animovaný film. /videl v kine 3D verziu 2x: 60%/(23.7.2010)

 • Cervenak
  ***

  Slabšie ako prvé dva diely, ale výrazne lepšie ako trojka. Síce to nie je veľmi vtipné (zasmial som sa celkovo asi 5x - Perníček ako gladiátor samozrejme vládne), ale má to solídnu zápletku a na rozdiel od trojky som nepostrehol jediné hluché miesto.(21.11.2010)

 • BadoXXII
  odpad!

  Myslel som si, že už horšie ako Shrek 3 to byť nemože. Omyl. Dvakrát som pri pozeraní zaspal. Dal som tomu však aj tretí pokus. Udivovalo ma totiž ako to môže byť až také zlé a nevtipné. Dokonca aj na hroznej trojke som sa aspoň usmial. Toto je na čistý ODPAD.(1.2.2011)

 • Dudek
  **

  Po příšerné trojce tvůrci příjemně překvapili. Určujícím prvkem je samozřejmě synopse, která sice není geniální, ale nabízí množství setsakra zajímavých situací. Nejen tvůrci si nejspíš již při sepisování předchozích dílů představovali, jak by to všechno dopadlo, kdyby Shrek Fionu nezachránil. Včlenění nových postav do shrekovského světa je plynulé a logické. Nástin alternativních charakterů je při srovnání s jejich reálnými předchůdci zábavné a díky novosti i nenudící. Problémem je ale fakt, že tahle animovaná hrátka se již notně vzdaluje od původního konceptu. Chybí pichlavý humor, přidrzlé narážky a celý díl se šablonovitě vnucuje do škatulky trošku pobavit, hodně poučit a hlavně neurazit.(31.1.2011)

 • kulyk
  ****

  Milé výsledky ovulací a svižně shrnovaných předkožek, to to ale vzalo konec, co? Tak si dejte jednu variaci na ,,kalhoty času", vyberte si tu správnou nohavici a mazejte hnípat, ať vám zítra pančitelka nenatrhne prdky. - Stále dobré, praví tatínek Kulyksson. A přemýšlí, zda si z filmu nevezme nějaké to ponaučení.(4.1.2014)

 • - V tomto filme sa po prvýkrát v sérii Shrek objavili aj iní zlobri, okrem Shreka, Fiony a ich detí. (Patrik Ilis)

 • - Tento díl bude ve 3D a jako první ze série uveden v IMAX kinech. (T.I.P)

 • - Rampelníka je možné spatřit také ve filmu Shrek třetí (2007), ale vypadá v něm odlišně a také je nadabován jiným dabérem. (Karlsberger)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace