poster

Zelená míle

 • USA

  The Green Mile

 • Slovensko

  Zelená míľa

Drama / Mysteriózní / Krimi

USA, 1999, 188 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  *****

  rozpočet : $60 million tržby celosvetovo : $286,801,374(30.12.2006)

 • mysicka
  *****

  King+Darabont, to uz tady jednou bylo. A jen houst!!!(27.11.2003)

 • novoten
  *****

  Paul Edgecomb potkává Johna Coffeyho a já netuším, že mě čeká nejbolestnější film, co jsem kdy viděl. Neskutečná síla po celou stopáž a vygradované finále, na které jsem užasle zíral a nemohl popadnout dech. Není moc filmů, které mě víc dojaly a zároveň si nejsem jistý, jestli bych psychicky ustál druhé zhlédnutí. Co herec, to životní výkon a další geniální film Franka Darabonta.(27.5.2006)

 • RHK
  *****

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Celosvětově divácky úspěšný film. Nádherná mystery z vězeňského prostředí cel smrti v perfektní režii a podle vynikajícího scénáře Franka Darabonta. Herecký koncert nejen vzájemně si krásně přihrávajících hvězd Hankse a Morseho v rolích dozorců a "dobrých chlapů", ale především obrovitého Duncana v roli Božího zázraku Johna Coffey ("jako kafe, ale psaný jinak") a odporného a zlého bachaře Percyho v podání Douga Hutchisona. Krásný příběh o dobrých a zlých lidech bez ohledu na společenské postavení, o vině a o trestu, o nemoci a naději na vyléčení, o zodpovědnosti, o přátelství a lásce. Trailer: http://www.csfd.cz/film/2292-zelena-mile/videa/(24.1.2009)

 • Renton
  *****

  Scénář: Frank Darabont .. Když už se Frank Darabont rozhodne místo psaní scénářů i něco natočit, stojí to za to!! I při prvním shlédnutí mi víc než tříhodinová stopáž uběhla velmi rychle a na konci jsem skutečně zíral. Výborná adaptace, skvělé obsazení a další filmový klenot! Nejen to je Green Mile..(27.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace