poster

Zelená míle

 • USA

  The Green Mile

 • Slovensko

  Zelená míľa

Drama / Mysteriózní / Krimi

USA, 1999, 188 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pethushka
  *****

  Zelenou míly považuji za jeden z nějkrásnějších drama, které jsem kdy viděla. Je zaručené, že mě vždy rozpláče a nadchne. Vězeňské téma je opravdu tenký led, jenže Frank Darabon ho umí jako nikdo jiný a dává přednost kvalitě nad kvantitou. Herecké obsazení je taktéž dokonalé! Nádhera, kterou musí vidět každý.(12.2.2011)

 • DaViD´82
  *****

  Co platí o Vykoupení, platí i o Zelené míli. Je opravdu třeba dodávat více?(9.2.2007)

 • Tom Hardy
  *****

  Čistých pět to není, ale je to prostě nádherný kus filmařiny...(24.6.2006)

 • Gimli
  *****

  Opravdu precizní, vybroušené dílo, na kterém nenacházím chybu. Zajímavé je, jak věrně se Darabont drží Kingovy knihy, a vyvrací tak fámy o tom, že věrnost předloze bývá na škodu. Ve zdejších komentářích bylo napsáno mnoho, takže já mám jenom jednu poznámku. Všichni, kterým se zdá tento film silný a působivý, vězte, že kniha je o třídu působivější. To není výtka filmu, ale doporučení knihy...(13.6.2004)

 • Djkoma
  *****

  Vydžet se dívat na tento film bude pro jednu skupinu lidí utrpením a pro druhou požehnáním.Prvním říkám jděte na akční film druhým říkám aspoň někdo chápe, čemu se říká pořádný film :) a zajděte na Vykoupení z věznice Shawshank!! Bezchybná záležitost, která i přes neuvěřitelnou délku nenudí, překvapuje, pohladí a rozplaká. Frank Darabont je velký dábel a doufám, že bude točit a točit, protože jeho filmy stojí za to.(5.6.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace