poster

Setkání v New Yorku

 • Švédsko

  New York Waiting

Drama / Romantický

Švédsko, 2006, 89 min

Režie:

Joachim Hedén
 • Subjektiv
  *

  Při sledování tohoto filmu jsem dospěl ke dvěma poznatkům: 1) Jsem bůh konverzace. 2) Nesnáším (ve mě) nevěřící feny. Je až k nevíře, jak plytce lze poskládat přes hodinu dlouhý dialog o vztazích, lásce a milých. Ale když si uvědomím, že scénárista nejspíš motivačně tři dny křičel na hajzlu: "Chci a chci a chci a chci působit co nejromantičtěji," nevíra se rozplývá.(19.10.2009)

 • HellFire
  ****

  Nevím, zda-li to bylo úmyslem, ale celé pojetí snímku budí dojem nezávislého filmu, které mám rád. Zároveň jde o téměř neprozkoumané téma "konverzační romantiky", též mé oblíbené :). Filmu se podařilo dát dohromady pár, kterému opravdu věříme vše, co na obrazovce řeknou, za to tleskám. A taky za to, že snímek opravdu nutí k zamyšlení.(26.8.2013)

 • velkyvezir
  ****

  Tak nějak u tohoto filmu tápu. Dívalo se na to hezky, chvílemi ale některé scény připadaly příliš učelově udělané.... no dávám 4*, protože něčím, co teď nedokážu vyjádřit, mne ten film zaujal... jen zase tápu, jestli nakonec za tou Amy do Kalifornie letěl nebo ne... napište mi kdyžtak svoje názory:-)(23.8.2009)

 • burton-ka
  ***

  nemůžeš nic víc ztratit...jedině získat. Věřit ve svůj boj a kam tě tep tahne, tam dojdeš neb jinak by si nebyl takovy jaký seš....(14.11.2011)

 • Veeria
  *****

  Nádherný film, který mě vždy dojme k slzám.... nutí k přemýšlení a k tomu, aby se divák vžil do jejich příběhu.... láska je v tomto filmu schována - není nám servírována na podnosu, nejsou zde žádné milostné scény, ale o to hezčí tento film je. Je to o lásce schovaná uvnitř... o víře, kterou lidé můžou mít...o osudu, který funguje nepřetržitě...o lidském souznění mezi 2 lidmi. Tento film je mojí srdcovou záležitostí a vřele jej všem doporučuji!(4.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace