poster

Setkání v New Yorku

 • Švédsko

  New York Waiting

Drama / Romantický

Švédsko, 2006, 89 min

Režie:

Joachim Hedén
 • Veeria
  *****

  Nádherný film, který mě vždy dojme k slzám.... nutí k přemýšlení a k tomu, aby se divák vžil do jejich příběhu.... láska je v tomto filmu schována - není nám servírována na podnosu, nejsou zde žádné milostné scény, ale o to hezčí tento film je. Je to o lásce schovaná uvnitř... o víře, kterou lidé můžou mít...o osudu, který funguje nepřetržitě...o lidském souznění mezi 2 lidmi. Tento film je mojí srdcovou záležitostí a vřele jej všem doporučuji!(4.2.2013)

 • Subjektiv
  *

  Při sledování tohoto filmu jsem dospěl ke dvěma poznatkům: 1) Jsem bůh konverzace. 2) Nesnáším (ve mě) nevěřící feny. Je až k nevíře, jak plytce lze poskládat přes hodinu dlouhý dialog o vztazích, lásce a milých. Ale když si uvědomím, že scénárista nejspíš motivačně tři dny křičel na hajzlu: "Chci a chci a chci a chci působit co nejromantičtěji," nevíra se rozplývá.(19.10.2009)

 • ecceHOMMO
  ***

  Pomaly a svojsky plynúci príbeh....s mierne trpkou romantikou.....o tom ako jeden mladík čaká na stretnutie v New Yorku a o tom ako iné stretnutie v New Yorku zažije.....(27.8.2009)

 • lulka5
  **

  Horší dialogy snad nemají ani filmy Rosamundy Pilcherové...(10.11.2010)

 • burton-ka
  ***

  nemůžeš nic víc ztratit...jedině získat. Věřit ve svůj boj a kam tě tep tahne, tam dojdeš neb jinak by si nebyl takovy jaký seš....(14.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace