poster

Setkání v New Yorku

 • Švédsko

  New York Waiting

Drama / Romantický

Švédsko, 2006, 89 min

Režie:

Joachim Hedén
 • Smok
  ****

  Prekvapivo dobrý nahorklo romantický "piece of cake". Istá pútavosť sa filmu uprieť nedá, aj keď vlastne ide len o jedno náhodné stretnutie a zase sa mi potvrdilo, že keď málo čakám, dosť dostanem.(6.9.2009)

 • Bigwave
  *****

  Dosud jsem neviděl větší slaďárnu. Pokud se tvrdí, že Láska nebeská je film s nejvíce romantickými scénami. Tak o tomhle filmu tvrdím, že je v hodině a půl natlačeno tolik dialogů. Netvrdilch bych o lásce, ale spíše o milostných vztazích. Něco v tom filmu na mě udělalo velký dojem, něco mě donutilo ho upřeně pozorovat. Možná touha zažít něco podobného co zde zažívá hlavní hrdnina. MOŽNÁ! Ale určitě doporučuji všem co mají rádi takové ty romantické filmy s dobrým koncem.(26.4.2010)

 • ecceHOMMO
  ***

  Pomaly a svojsky plynúci príbeh....s mierne trpkou romantikou.....o tom ako jeden mladík čaká na stretnutie v New Yorku a o tom ako iné stretnutie v New Yorku zažije.....(27.8.2009)

 • lulka5
  **

  Horší dialogy snad nemají ani filmy Rosamundy Pilcherové...(10.11.2010)

 • velkyvezir
  ****

  Tak nějak u tohoto filmu tápu. Dívalo se na to hezky, chvílemi ale některé scény připadaly příliš učelově udělané.... no dávám 4*, protože něčím, co teď nedokážu vyjádřit, mne ten film zaujal... jen zase tápu, jestli nakonec za tou Amy do Kalifornie letěl nebo ne... napište mi kdyžtak svoje názory:-)(23.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace