Setkání v New Yorku

New York Waiting

Drama / Romantický

Švédsko, 2006, 89 min

Joachim Hedén

Dosud jsem neviděl větší slaďárnu. Pokud se tvrdí, že Láska nebeská je film s nejvíce romantickými scénami. Tak o tomhle filmu tvrdím, že je v hodině a půl natlačeno tolik dialogů. Netvrdilch bych o lásce, ale spíše o milostných vztazích. Něco v tom filmu na mě udělalo velký dojem, něco mě donutilo ho upřeně pozorovat. Možná touha zažít něco podobného co zde zažívá hlavní hrdnina. MOŽNÁ! Ale určitě doporučuji všem co mají rádi takové ty romantické filmy s dobrým koncem.(26.4.2010)

Nádherný film, který mě vždy dojme k slzám.... nutí k přemýšlení a k tomu, aby se divák vžil do jejich příběhu.... láska je v tomto filmu schována - není nám servírována na podnosu, nejsou zde žádné milostné scény, ale o to hezčí tento film je. Je to o lásce schovaná uvnitř... o víře, kterou lidé můžou mít...o osudu, který funguje nepřetržitě...o lidském souznění mezi 2 lidmi. Tento film je mojí srdcovou záležitostí a vřele jej všem doporučuji!(4.2.2013)

• djcremo

Nie je to zlý film a má aj niečo do seba, ale tie dialógy boli otrasné. Išlo to z nich ako s chlpatej deky, čo je veľká škoda, lebo to filmu dosť ubralo na kvalite. Keby sa scénar lepšie prepracoval. mohlo to byť o niečo lepšie.(20.12.2010)

• Subjektiv

Při sledování tohoto filmu jsem dospěl ke dvěma poznatkům: 1) Jsem bůh konverzace. 2) Nesnáším (ve mě) nevěřící feny. Je až k nevíře, jak plytce lze poskládat přes hodinu dlouhý dialog o vztazích, lásce a milých. Ale když si uvědomím, že scénárista nejspíš motivačně tři dny křičel na hajzlu: "Chci a chci a chci a chci působit co nejromantičtěji," nevíra se rozplývá.(19.10.2009)

Pomaly a svojsky plynúci príbeh....s mierne trpkou romantikou.....o tom ako jeden mladík čaká na stretnutie v New Yorku a o tom ako iné stretnutie v New Yorku zažije.....(27.8.2009)