Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Douglas
  *****

  Paradoxní je, že ačkoliv tomuto filmu většina zde komentujících vyčítá závěr, právě jím se nejvíce přibližuje Caprovým snímkům. Třebaže mě v atmosféře padesátých let trošku rušily některé záběry (jak moc je film vlastně současný, je nejlépe vidět ve chvíli, kdy se v kině dívají obyvatelé města na "Den, kdy se Země zastavila"), lze poznat, jak moc má Darabont "capracorn" skutečně rád a že při sledování oněch geniálních filmů dával pozor. Už když se na začátku bavily postavy o Zolovi, s napětím jsem čekal, kdy dojde na soud a velký projev... dočkal jsem se... a byl šťastný. Taky zbožňuji filmy Franka Capry, Franku... Víc takových filmů, děkuji.(14.11.2004)

 • Davies182
  ****

  Majestátní filmový pomník ryzí lidskosti a nefalšovanému hrdinství. Plný slz, co zahřejou.(10.11.2015)

 • Tomco
  ****

  jim carrey vo vaznych ulohach je proste nezamenitelny. fajn pribeh, ktory ide pod kozu a po cely cas nechava v napati..to mam rad..(30.1.2007)

 • Aky
  ****

  Po všech filmařských profesích bezchybný film. Bravitým příběhem se zde vypráví o ostudné historické etapě Spojených států, kdy bezmála navlas stejně jako socialističtí soudruzi jacísi Oni rozhodovali o tom, kdo je s námi a kdo proti nám, a kdo tedy může točit, být na plátně, něco znamenat, a kdo ne. "Jsem tedy na černé listině? Žádná černá listina neexistuje." Ale tvůj film se točit nebude.(26.8.2012)

 • 2Pac
  ****

  Od tohto filmu som necakal nic, zacal som ho pozerat iba nahodou popri tom,ako som amikom pratal hotelovu izbu.zaujal ma vsak natolko, ze som musel ostat "po skole" a zvysne izby dopratat vo svojom volnom case :-) myslim vsak,ze sa to urcite oplatilo.(16.3.2004)

 • - Bar, kam zašel v průběhu filmu Jim Carrey, se jmenoval Coco Bongo. Noční klub v Masce (1994) se jmenuje také Coco Bongo. (MovieFan55)

 • - Černobílý film, který je promítán při znovuotevření kina Majesic, se jmenuje Den, kdy se zastavila země (1951). (MardukuS)

 • - Luke byl ve válce v 101. letecké divizi. Lukův dopis pro Adele čte Matt Damon, který hrál vojáka z té samé jednotky v filmu Zachraňte vojína Ryana. (Elisebah)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace