Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FrodoF
  ****

  Příjemná dobová oddechovka se skvělým Jimem Carrey, od Darabonta bych ale čekal víc.(18.4.2004)

 • Cappuccino
  ****

  Veľmi pekný a miestami až mimoriadne dojemný film. Nejakú chvíľu zvažujem či Majestic hodnotiť štyrmi alebo piatimi hviezdami. Mozog mi vraví, že sa predsa nejednalo o nič extra geniálneho, ale srdce, že som sa po celých dlhých 152 minút skvelo bavil. Hrejivé, príjemné, vyjadrujem plnú spokojnosť!(17.7.2014)

 • Dadel
  *****

  Další nedoceněný klenot posledních let. Tato laskavá komedie krásně vystihuje sladce naivní atmosféru padesátých let a je zároveň poctou všemu možnému od filmů Franka Capry přes jazzovou hudbu až po tehdejší naivní dobrodružné filmy (viz Píseční piráti Sahary:) Jim Carrey opět dokazuje, že je ho na bláznivé komedie škoda. Ovšem nejvíc uznání zaslouží Frank Darabont, který ani ve svém třetím filmu neslevil ze své tradičně vysoké kvality. Dokonce i tu typicky patetickou závěrečnou řeč v soudní síni dokázal Darabont podat tak, že člověk skoro lituje, že není Američan:)___________(pozn: Pokud máte Majestic v Divxu, stáhněte si z extratitles.tomoje titulky. Řekl bych, že jsou, při vší skromnosti, mnohem lepší než ty od "tenco", které pravděpodobně máte:-)(3.8.2004)

 • golfista
  ****

  Přinesl jsem si domů nové DVD od Darabonta, pustím si ho a čekám bombu. Nepřišla. Když jsem se ale zamyslel a přiznal si, že Darabont má také právo na natočení jiného filmu než z věznice :), musím uznat že film svoje kvality má a nemalé. Bohužel, ale tohle "retro" mi zrovna moc nesedlo. Sorry. ..... No, dnes jsem viděl Majestic podruhé a musím hvězdičku přidat. Toho filmového kumštu je tam na víc, než na tři hvězdičky :)(30.1.2003)

 • KarelR
  *****

  My kind of movie :)(16.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace