• Belgie

• slovenský

Belgie / Lucembursko / Velká Británie / Německo / Francie, 2007, 103 min

Příjemný ryze evropský film. Právě ona neamerickost mu dodává na osobitosti. Jen snad ten happy end mohl být méně jednoznačný, nebo aspoň komplikovanější.(28.9.2008)

Doufal sem, že film je podle skutečný události - bohužel nebyl, ale tak to nevadí, alespoň si scénarista mohl pořádně vyšperkovat příběh - tajně sem teda doufal v nějakou kulišárnu na konci: jakože například Irina v kabince nevědomky vyhoní vlastního syna, nebo že svym masturbačnim umem vyžene z vnukova penisu zákeřnou nemoc a on se uzdraví .)(31.8.2009)

dobrý film... avšak na mě vrhal příliš depresivní tóny... cože anglická kinematografie dost dobře ovládá (už jako v Do Naha! kde je tedy víc humoru je cítit dělnické prostředí plné zoufalství)... tady mě nejvíc deprimovala hudba, jsem rád že jsem Irinu viděl a vůbec to není špatný film, je to téměř dokonalý film... ale v tuto chvíli nemohu dát víc(8.3.2010)

I kdyz civilne natocene, tak mi to prislo pritazene za vlasy.(21.12.2012)

Rozpočet $4,5miliónaTržby USA $44,383Tržby Celosvetovo $10,610,353(18.8.2009)