poster

Grindhouse: Auto zabiják

 • Česko

  Auto zabiják

 • USA

  Grindhouse: Death Proof

 • USA

  Death Proof

 • Slovensko

  Grindhouse: Auto zabijak

Krimi / Thriller / Akční

USA, 2007, 87 min (SE: 114 min)

 • Rob Roy
  ****

  Souhlas s POMOušem, dialogy jsou tentokrát slabší, zato akce skvělá. Co se týče konverzace, líbila se mi první polovina víc. Možná to bude i tím, že nechápu, co všichni vidí na Rosarii Dawson (a naopak bych vyzdvihl spíše Zoe Bell, nejlepší slečna) ... Ale to, že je Tarantino odepsaný, je nesmysl a hlavně tímhle filmem mě definitivně utvrdil, že akční scény opravdu umí (což je jen a jen dobře, pokud prosím prosím pevně doufám vzniknou Inglorious Bastards ).(9.7.2007)

 • lebowski
  ****

  Je vidět, že zatím hodnotí většinou velcí obdivovatelé Tarantina, kterým je v podstatě jedno co natočí. Nevím, jak může někdo napsat, že je tam spoustu akce, když v prvních třech čtvrtinách filmu trvá nějaká akce celkem asi 3 minuty. Zbytek se jen mluví a mluví (typické Tarantinovské kvalitní dialogy, tentokrát v ženském provedení). Závěrečná honička pak nechá na divákovi, kdo je vlastně kočka a kdo myš. Jinak Kurt Russell se ve filmu objeví tak na 20 minut. Pokud máte radši akci a krev, koukněte na Planet Teror. Pokud máte rádi Tarantina, líbit se vám to bude.(24.4.2007)

 • Dever
  ***

  Soundtrack: 1. The Last Race - Jack Nitzsche ,2. Baby, It's You - Smith ,3. Paranoia Prima - Ennio Morricone ,4. Planning & Scheming - Eli Roth ,5. Jeepster - T Rex ,6. Stuntman Mike - Kurt Russell ,7. Staggolee - Pacific Gas & Electric ,8. The Love You Save (May Be Your Own) - Joe Tex ,9. Good Love, Bad Love - Eddie Floyd ,10. Down In Mexico - The Coasters ,11. Hold Tight - Dave Dee ,12. Sally and Jack - Pino Donaggio ,13. It's So Easy - Willy DeVille ,14. Whatever-However - Tracie Thoms ,15. Riot In Thunder Alley - Eddie Beram ,16. Chick Habit - April March ,(3.6.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Figurka kačera na autě Kurta Russella je ta samá, co má Kris Kristofferson na svém trucku ve filmu Konvoj (1978). (Nocturno culto)

 • - Jungle Julia Lucai (Sydney Tamiia Poitier) nazve Mika (Kurt Russell) „Zatoichim“ poté, co si nevšimne jejího billboardu. Film tak odkazuje na snímek Samuraj (2003), kde je hlavním hrdinou slepý bojovník. (Aere)

 • - Ve scéně, kdy se Mike (Kurt Russell) baví s dívkou na baru, má v ruce sklenici. Hned v dalším záběru si utírá prsty od Nachos, avšak po dalším střihu má zase v ruce sklenici. (x_silver)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace