Toy Story 3: Příběh hraček

Toy Story 3

Toy Story 3: Príbeh hračiek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 99 min

Soundtrack Randy Newman: 1. We Belong Together - Randy Newman [4:02] ,2. You've Got A Friend In Me - Gipsy Kings [2:14] ,3. Cowboy! [4:10] ,4. Garbage? [2:40] ,5. Sunnyside [2:20] ,6. Woody Bails [4:40] ,7. Come To Papa [2:05] ,8. Go See Lotso [3:36] ,9. Bad Buzz [2:22] ,10. You Got Lucky [5:58] ,11. Spanish Buzz [3:31] ,12. What About Daisy? [2:07] ,13. To The Dump [3:50] ,14. The Claw [3:56] ,15. Going Home [3:22] ,16. So Long [4:55] ,17. Zu-Zu (Ken's Theme) [0:35],(10.6.2011)

Oscar 2 : Nejlepší animovaný film, Píseň - "We Belong Together" + 3 nominace: Nejlepší film, Zvukové efekty, Scénář - A(25.1.2011)

Všechny tři díly jsou si až moc podobný a to to trochu sráží, ale ono taky co vymyslet než zase další výlet., je to prostě další dobrodružství Rakeťáka, Woodyho a spol., který pobaví, ale úplně nenadchne.(27.7.2010)

Ano, mohl bych vyčítat lidem z Pixaru, že (opět) vsadili na emoční a nostalgickou stránku, jenže to by mě to nemohlo tak bavit. Toy Story 3 je překrásný animák, který jsem si opravdu užil. Je to zároveň můj první Příběh hraček, který jsem viděl v originále (Tom Hanks rulez!) Nebudu tu dál psát, tohle se prostě musí vidět. Pixar je stále na vrcholu. 100 %.(22.11.2010)

Film, který chytí za srdce, ať se bráníte sebevíc, a nakonec pročistí slzné kanálky lépe než nejdražší oční kapky na světě. Vítej zpátky, Pixare. Už jsem se bál, že se z té Paříže nevrátíš. 9/10(24.6.2010)

• - Vlak z Lega, který lze spatřit v úvodních titulcích byl skutečně uveden na trh. Vláček má na sobě napsáno číslo 95, což je odkaz na rok 1995, kdy byl uveden Příběh hraček. (HellFire)

• - Sid, protivný chlapec, ktorý s radosťou ničil svoje hračky v prvom Toy Story, tak isto vyrástol a má drobnú úlohu aj v Toy Story 3, kde ho môžeme vidieť v tričku s lebkou. Sida nahovoril 27-ročný Eric Von Detten, ktorý ako 13-ročný nahovoril postavu Sida v prvom filme zo série. (buLLiTT)

• - S pokračováním Toy Story se původně počítalo už pro sezónu 2004/2005. (Karlos80)