Kriminalni pribeh z nemocnicniho prostredi se skvele stupnovanym napetim. Roman Zach v roli chirurga - vysetrovatele je famozni. O Martinu Stranskem jeste uslysime.Pro mne pan Pokorny zahral hodne dobre muziky za malo penez.(27.1.2009)

• lesumir

Hodlám si tvrdit, že ten scénář bych i JÁ napsal líp, než pan "profesionál". Proště češi thrillery vůbec neumí, vždycky z toho výjde parodická hovadina. Jedinou devizou vidim v ROmanu Zachovi, který je opravdu sympaťák, ale ani přesto se nemůžu dostat přes odpad.(27.7.2008)

• BajuBaju

Dobrý námět a zápletka, docela se to i ze začátku vyvíjelo dobře(pak už zas tolik ne), ale to rozuzlení...(3.1.2011)

Já budu milosrdnější - mě to v porovnání s naší současnou produkcí (2008) připadá jako vlastně poctivá a poměrně kvalitní filmařina - herecky v pohodě, režijně taky, příběh drží pohromadě a dává smysl, charaktery nejsou nijak zvlášť černobílé, prostě docela fajn. *** a půl(27.7.2008)

Detektivní příběh z nemocničního prostředí odehrávající se na maloměstě. Pro mě slušný průměr.(8.1.2011)