Detektivní příběh z nemocničního prostředí odehrávající se na maloměstě. Pro mě slušný průměr.(8.1.2011)

Já budu milosrdnější - mě to v porovnání s naší současnou produkcí (2008) připadá jako vlastně poctivá a poměrně kvalitní filmařina - herecky v pohodě, režijně taky, příběh drží pohromadě a dává smysl, charaktery nejsou nijak zvlášť černobílé, prostě docela fajn. *** a půl(27.7.2008)

• Terva

Jako novodobá česká tvorba to stojí za prd. Škoda, ještě nám to nejde. Dvě hvězdy za Taťjanu Medveckou a Natašu Gáčovou.(28.9.2011)

• hrona

Námět je velice zdařilý, ovšem zpracován příběhu, pointa a celkové vykreslení vražd není ani moc jasné, a už vůbec ne povedené. Zkrátka televizní film, na který lze bez problémů zapomenout. Ač dobře obsazen, zejména ve vedlejších rolích, holt, když je špatný scénář, nepomůže ani to. Hvězdice za Romana Zacha, který ze záběru nesleze a snaží se, seč to jen jde.(10.6.2014)

Taková podivná detektivka s nadstandardním hereckým obsazením, která však klopítá na divoce zamotaném příběhu. Trochu mě zaskočilo, že to je z roku 2001 tipoval bych to klidně o pět roků dřív...(25.3.2013)

• - Natáčelo se v Rakovníku a Berouně, ve kterém se nachází nemocnice, která se ve filmu objevila. (rakovnik)

• - Hlas policisty v telefonu je hlasem režisér Ivana Pokorného. Objevil se i před kamerou, jako neuniformovaný strážmistr, který má odvézt doktora Mišurce (Roman Zach) na ambulanci a později jako policista v modré košili na dvoře budovy policie. (navabaca)

• - Hudba ze scény, kdy se doktor Mišurec (Roman Zach) prochází po městě se zmrzlinou, byla v roce 2004 použita v trilogii Agentura Puzzle, kterou také režíroval Ivan Pokorný. (navabaca)