• BajuBaju

Dobrý námět a zápletka, docela se to i ze začátku vyvíjelo dobře(pak už zas tolik ne), ale to rozuzlení...(3.1.2011)

Já budu milosrdnější - mě to v porovnání s naší současnou produkcí (2008) připadá jako vlastně poctivá a poměrně kvalitní filmařina - herecky v pohodě, režijně taky, příběh drží pohromadě a dává smysl, charaktery nejsou nijak zvlášť černobílé, prostě docela fajn. *** a půl(27.7.2008)

• KajusaK

český krimi psychologický film? ne, to opravdu nejde dohromady. 2* za Zacha a Stránského.(3.4.2013)

• Terva

Jako novodobá česká tvorba to stojí za prd. Škoda, ještě nám to nejde. Dvě hvězdy za Taťjanu Medveckou a Natašu Gáčovou.(28.9.2011)

• hrona

Námět je velice zdařilý, ovšem zpracován příběhu, pointa a celkové vykreslení vražd není ani moc jasné, a už vůbec ne povedené. Zkrátka televizní film, na který lze bez problémů zapomenout. Ač dobře obsazen, zejména ve vedlejších rolích, holt, když je špatný scénář, nepomůže ani to. Hvězdice za Romana Zacha, který ze záběru nesleze a snaží se, seč to jen jde.(10.6.2014)