• BajuBaju

Dobrý námět a zápletka, docela se to i ze začátku vyvíjelo dobře(pak už zas tolik ne), ale to rozuzlení...(3.1.2011)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Prostředí 4/10/// +Roman Zach, napětí, pátrání -nic moc prostředí, dost depresivní postavy/// Celkem dobrej základ pro detektivní příběh, ve kterém vyšetřuje na vlastní pěst nový kolega-lékař (Roman Zach) a chtě nechtě se tak zaplétá do soukolí vraždy. Určitě zjistí jak to celé dopadne, ale diváka by to asi nenapadlo, proto se možná vyplatí počkat na konec. Nahoru to táhle hlavní postava, dolů to naopak sráží dost divný scénář, chování postav a hodně nepříjemná atmosféra (což může být i klad).V každém případě se v dohledné době kdejaké nemocnici vyhnu./// Celkem 57%///(21.3.2010)

• lesumir

Hodlám si tvrdit, že ten scénář bych i JÁ napsal líp, než pan "profesionál". Proště češi thrillery vůbec neumí, vždycky z toho výjde parodická hovadina. Jedinou devizou vidim v ROmanu Zachovi, který je opravdu sympaťák, ale ani přesto se nemůžu dostat přes odpad.(27.7.2008)

Kriminalni pribeh z nemocnicniho prostredi se skvele stupnovanym napetim. Roman Zach v roli chirurga - vysetrovatele je famozni. O Martinu Stranskem jeste uslysime.Pro mne pan Pokorny zahral hodne dobre muziky za malo penez.(27.1.2009)

Taková podivná detektivka s nadstandardním hereckým obsazením, která však klopítá na divoce zamotaném příběhu. Trochu mě zaskočilo, že to je z roku 2001 tipoval bych to klidně o pět roků dřív...(25.3.2013)

• - Natáčelo se v Rakovníku a Berouně, ve kterém se nachází nemocnice, která se ve filmu objevila. (rakovnik)

• - Hlas policisty v telefonu je hlasem režisér Ivana Pokorného. Objevil se i před kamerou, jako neuniformovaný strážmistr, který má odvézt doktora Mišurce (Roman Zach) na ambulanci a později jako policista v modré košili na dvoře budovy policie. (navabaca)

• - Hudba ze scény, kdy se doktor Mišurec (Roman Zach) prochází po městě se zmrzlinou, byla v roce 2004 použita v trilogii Agentura Puzzle, kterou také režíroval Ivan Pokorný. (navabaca)