• hrona

Námět je velice zdařilý, ovšem zpracován příběhu, pointa a celkové vykreslení vražd není ani moc jasné, a už vůbec ne povedené. Zkrátka televizní film, na který lze bez problémů zapomenout. Ač dobře obsazen, zejména ve vedlejších rolích, holt, když je špatný scénář, nepomůže ani to. Hvězdice za Romana Zacha, který ze záběru nesleze a snaží se, seč to jen jde.(10.6.2014)

• BajuBaju

Dobrý námět a zápletka, docela se to i ze začátku vyvíjelo dobře(pak už zas tolik ne), ale to rozuzlení...(3.1.2011)

• lesumir

Hodlám si tvrdit, že ten scénář bych i JÁ napsal líp, než pan "profesionál". Proště češi thrillery vůbec neumí, vždycky z toho výjde parodická hovadina. Jedinou devizou vidim v ROmanu Zachovi, který je opravdu sympaťák, ale ani přesto se nemůžu dostat přes odpad.(27.7.2008)

Kriminalni pribeh z nemocnicniho prostredi se skvele stupnovanym napetim. Roman Zach v roli chirurga - vysetrovatele je famozni. O Martinu Stranskem jeste uslysime.Pro mne pan Pokorny zahral hodne dobre muziky za malo penez.(27.1.2009)

• Terva

Jako novodobá česká tvorba to stojí za prd. Škoda, ještě nám to nejde. Dvě hvězdy za Taťjanu Medveckou a Natašu Gáčovou.(28.9.2011)

• - Hudba ze scény, kdy se doktor Mišurec (Roman Zach) prochází po městě se zmrzlinou, byla v roce 2004 použita v trilogii Agentura Puzzle, kterou také režíroval Ivan Pokorný. (navabaca)

• - Hlas policisty v telefonu je hlasem režisér Ivana Pokorného. Objevil se i před kamerou, jako neuniformovaný strážmistr, který má odvézt doktora Mišurce (Roman Zach) na ambulanci a později jako policista v modré košili na dvoře budovy policie. (navabaca)

• - Natáčelo se v Rakovníku a Berouně, ve kterém se nachází nemocnice, která se ve filmu objevila. (rakovnik)