Myslím, že tohle mluví za vše http://www.youtube.com/watch?v=TWEISiXbZwM(14.3.2010)

Je to o Nás, nebo to neni o Nás? O českým národu...Každopádně nezaujatý pohled na problematiky dneška. Tenhle pořad nemá vůbec důvod končit. Témata jsou v podstatě nevyčerpatelná.(23.4.2012)

Já bych prosil speciálního Českého lva v kategorii "Nejlepší casting" pro člověka, který má na povel tento pořad. Tak třeba teď jsem viděl díl s katolickou striptérkou, která má v ložnici kanály, ve kterých vidí ufo, svého pejsánečka roztomiloučkého obléká do riflových gaťek s růžovoučkým svetýrkem, a cáká na něj kokosový parfémek. Přesně nevím, jestli byl ten díl věnovaný jí, ufonům nebo čoklům, ale vím to, že jakmile poleví třeskuté mrazy, vyrazím na stopa a od té naší povahy české odfrčím co nejdál! :-D(8.2.2012)

Za pravdu se člověk zlobí. I když občas tvurci hledají neexistující problémy. Nejlepší pořad - "Páteční večer."(12.11.2008)

Konečně dobře nastavené zrcadlo.(20.4.2007)