Myslím, že tohle mluví za vše http://www.youtube.com/watch?v=TWEISiXbZwM(14.3.2010)

Konečně dobře nastavené zrcadlo.(20.4.2007)

• NinonL

Nemám ráda dokumenty, které plivou na Čechy. Kdyby bylo v naší TV, kterou jsme nuceni platit, alespoň stejný objem seriálů, dokumentů, podporujících vlastenectví a pozitivní stránky lidí, možná bych hvězdičku přidala. Za občasnou snahu o humor. Ale ne za tuhle neustálou negativní propagandu. A možná by se i "povaha Čechů" zlepšila, kdyby viděli i něco jiného než neustálé mediální facky. Přinejmenším povahy Čechů, se kterými se stýkají tvůrci tohoto paskvilu.(8.9.2012)

Já bych prosil speciálního Českého lva v kategorii "Nejlepší casting" pro člověka, který má na povel tento pořad. Tak třeba teď jsem viděl díl s katolickou striptérkou, která má v ložnici kanály, ve kterých vidí ufo, svého pejsánečka roztomiloučkého obléká do riflových gaťek s růžovoučkým svetýrkem, a cáká na něj kokosový parfémek. Přesně nevím, jestli byl ten díl věnovaný jí, ufonům nebo čoklům, ale vím to, že jakmile poleví třeskuté mrazy, vyrazím na stopa a od té naší povahy české odfrčím co nejdál! :-D(8.2.2012)

Za pravdu se člověk zlobí. I když občas tvurci hledají neexistující problémy. Nejlepší pořad - "Páteční večer."(12.11.2008)

• - 30. května 1993 byl odvysílán první díl. (Elwanelyn)

• - Pořad je nejdéle vysílaným publicistickým cyklem České televize. (Elwanelyn)