• Rhed
  ****

  Výborný pořad, který se zpravidla trefí do černého. Absolutně nejhorší díl - jakýsi výjimečný úlet - byl s tlustým a naprosto neužitečným Alešem Juchelkou, který cestoval vlakem z Ostravy do Prahy a na různých nádražích se zoufale snažil vyvolat konflikt, aby veřejnosti dokázal, jaká hrůza se skrývá za železničními službami.(29.10.2007)

 • mchnk
  ****

  Je to o Nás, nebo to neni o Nás? O českým národu...Každopádně nezaujatý pohled na problematiky dneška. Tenhle pořad nemá vůbec důvod končit. Témata jsou v podstatě nevyčerpatelná.(23.4.2012)

 • NinonL
  odpad!

  Nemám ráda dokumenty, které plivou na Čechy. Kdyby bylo v naší TV, kterou jsme nuceni platit, alespoň stejný objem seriálů, dokumentů, podporujících vlastenectví a pozitivní stránky lidí, možná bych hvězdičku přidala. Za občasnou snahu o humor. Ale ne za tuhle neustálou negativní propagandu. A možná by se i "povaha Čechů" zlepšila, kdyby viděli i něco jiného než neustálé mediální facky. Přinejmenším povahy Čechů, se kterými se stýkají tvůrci tohoto paskvilu.(8.9.2012)

 • LiVentura
  *****

  Výborná věc... Všichni bychom se měli povinně dívat a naslouchat obecným pravdám o našem specificky uvažujícím národu!!!(24.9.2008)

 • CheGuevara
  ****

  Konečně dobře nastavené zrcadlo.(20.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace