Pátek třináctého 6: Jason žije

Jon Kranhouse

Bruce Green

Scénografie:

Joseph T. Garrity

Velmi solidní béčko. Nic převratného, nijak zajímavý děj, ale přesto pocitvá zabijárna a vtipně stupidní hlášky. (5/10)(17.6.2006)

Plus: spousta (záměrného) humoru, na projekci v rámci podzimního Otrlce podporovaného vtipnými titulky. Minus: žádná nahota! Každopádně i tak jednoznačné oživení série.(14.11.2015)

Tady se spíše bude smát než bát. A na začátku mě napadlo, že nemrtvý Jason dokonce začne mluvit a řekne: "Jmenuji se Voorhees, Jason Voorhees." Jo, je to asi fakt nejlepší díl nic moc hororové série.(17.6.2005)

Poznáte to, keď sa chce pani X dostať do "Erotickej Guinnesovej knihy rekordov?" za čo najvyšší počet partnerov, vystriedaných za toľko a toľko minút? Tak Jason Voorhees by jej mohol zdatne konkurovať; ibaže on ich zabíja. A to tak rýchlo, že i so štvorkou z matematiky to spriemerujete na jeden mord za cca štyri minúty. To je, myslím, viac ako len solídne slasher skóre. Snáď až príliš. Na pohlaví a veku nezáleží.(11.11.2004)

Rozpočet $3miliónyTržby USA $19,472,057Tržby Celosvetovo $-(8.5.2009)