Pátek třináctého 6: Jason žije

Jon Kranhouse

Bruce Green

Scénografie:

Joseph T. Garrity

„Bylo to skutečné... jako v televizi!“ Jason je zpět, v plné síle a v první půli filmu i s jistou dávkou humoru (odkaz na Jamese Bonda, krvavý smajlík). Že by ta kvalitativní tendence začala od pátého dílu stoupat?(2.4.2009)

U tohohle dílu jsem se zase tolik nebavil. Postavy byli nezajímavé a bylo to celý takový nemastný, neslaný.(29.6.2012)

Jsem rád,že komediální náznak nedělá z Jasona blbce a nedělá nějaké trapné vtípky,jak to,už u komediálních hororů bývá. Přdvládá tu opět hodně postav na vyvraždění,na pár vražd si mákl. Rozmlácený obličej,tři hlavy sekne naráz. Konec se liší od předchozích dílů,žádné pobíhání po chatce,ale myslím,že jeden díl s komedíí bohatě stačí.(3.5.2006)

Spolu s trojkou je tenhle díl určitě nejlepší. Jason potvrzuje, že i po zásahu bleskem je ve skvělé formě. Znovu je nemilosrdný a potenciál své mačety využívá na maximum. Navíc je v tomto díle i trocha černého humoru. Zároveň je však cítit větší osobitost, ale co především - brutalita s perfektním gore. Šestka se tak stala špičkovou krvavou zábavou, kde se Jason ukázal v tom nejlepším světle. __Nejlepší díl série a nejlepší slasher všech dob.(26.2.2009)

Přiměřeně vtipu občas nezaškodí ani v hororu...a v tomhle dílu je od každého něco...i ty skvěle vymakaný vraždy(nejspíš je vymejšlí,když má chvíli voraz) ve kterejch je Jason mistr okamžiku překvapení.Bravo!! Jednoznačně pro mě srdcovej "Part VI".(24.3.2009)