poster

Pátek třináctého 6: Jason žije

 • český

  Pátek třináctého: Jason žije

 • USA

  Jason Lives: Friday the 13th Part VI

 • slovenský

  Piatok trinásteho 6: Jason žije

Horor / Akční / Thriller

USA, 1986, 86 min

Režie:

Tom McLoughlin

Kamera:

Jon Kranhouse

Střih:

Bruce Green
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • korbitch22
  ****

  Yes,nečekaně vtipné a brutální,Jason vstává z mrtvých a lehce dokazuje,proč se stal tak kultovním.Sice nemůže být řeč o nějaké hororové atmosféře,ale postavy mají co hrát,scénář disponuje zajímavým příběhem.Vraždy parádní a hlavně nečekáné výbuchy smíchu,ne nad trapností hlášek ale nad opravdu dobrým,černým humorem.Kdyby Jason ještě vykostil pár mrňavých děcek v Crystal Lakeu,možná bych bouchnul i 5*,to by bylo teprve dokonalé Guilty Pleassure.Škoda že se tato série neubírala celou dobu tímhle směrem.Béčková hororová,vykosovací komedie a pro mě nejlepší díl,když nepočítám supéro čupéro 2009 version.(23.12.2011)

 • Ramirez85
  ****

  Jason žije a s ním obživla pátým dílem mírně skomírající série. Nemůžu si pomoct, po asi nejlepší trojce, je právě šesté pokračování Vorheesových eskapád pro snižování lidské populace mým nejoblíbenějším Pátkem, spousta awesome as fuck scén, Jason krutej a nemilosrdnej, že se i stará Vorheesová musí otáčet v hrobě, a ani ta temná atmosféra, která musela ustoupit před odlehčeným tónem do pozadí, mi tu vůbec nechyběla (no možná malinko). Ale ani jedna nude scéna?! Podvód! :-)(25.8.2013)

 • JAn
  **

  Jason lives? Again? And what did you say? More funny than bloody? Oh, fuck!(14.10.2006)

 • klerik
  ***

  Ono to žije! Veľmi vydarená killovačka. Konečne niekto pochopil, akým smerom by sa mala séria uberať - jednoduchý príbeh, pár skvelých hlášok a Jasonove brutálne vraždy vyhrotené až do absurdného čierneho humoru. Už úvod obúvajúci sa do Jamesa Bonda naznačí, že filmu sa zhostil nadšenec. Niektoré zábery pôsobia poloamatérsky, ale všetko to vynahradia perly ako krvavý smajlík na strome či Jasonovo zaobstaranie si mačety. Herci boli milým prekvapením, hlavne šerif sa svojej úlohy zhostil prekvapivo poctivo. Príbeh je síce iba recyklácia originálu, ale je svižný a nenudí ani vtedy, keď nie je Jason na obzore. Keby tam bolo viac vrážd a gore efektov, film by získal na hutnosti, ale to by bola až príliš dokonalá vyvražďovačka...(11.3.2006)

 • Terva
  *****

  Možná jeden z nejlepších dílů. Režie: Tom McLoughlin Scénář: Victor Miller, Tom McLoughlin Kamera: Jon Kranhouse Hudba: Harry Manfredini(8.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace