Pátek třináctého 6: Jason žije

Bruce Green

Scénografie:

Joseph T. Garrity
  • Frajer42

Tam to zabití té dvojice v autě z kraje filmu nemělo sebemenší chybu. Poté se však začal film značně ubírat na tempu. A ubíral a ubíral až se nakonec zjistilo, že už není z čeho brát. A už by kurňa mohlo zařvat nějaké to děcko, tady jich byly plné chatky a zdechli pouze všichni ostatní. Nicméně pár killů stálo za řeč. Díl jako celek však není lepší než všechny ostatní. Tato série si u mě drží standart. Uvidíme, jak to bude dál. Zase * *.(13.8.2011)

Poznáte to, keď sa chce pani X dostať do "Erotickej Guinnesovej knihy rekordov?" za čo najvyšší počet partnerov, vystriedaných za toľko a toľko minút? Tak Jason Voorhees by jej mohol zdatne konkurovať; ibaže on ich zabíja. A to tak rýchlo, že i so štvorkou z matematiky to spriemerujete na jeden mord za cca štyri minúty. To je, myslím, viac ako len solídne slasher skóre. Snáď až príliš. Na pohlaví a veku nezáleží.(11.11.2004)

3,5*/5...Táto séria je "strašne vtipná", ale tento diel už od úvodu naznačuje, že len teraz začne pravý humor. Tvorcovia sa naozaj neberú vážne a odľahčujú čo sa dá a snažia sa všetko dotiahnuť ad absurdum (krátky titulkový úvod Jasona ako Jamesa Bonda- WTF?!?:)))) Jason po zasiahnutí bleskom zrazu ožil (lol), všetky postavičky sú parádne karikatúrne, logika nám nemáva ani z diaľky, je to krátke, úderné, zábavné, aj nejaká ta hororová atmosféra sa nájde... hoci škoda tej miernej cenzúry pri slasherových prvkoch... Ale inak parádička, ide sa v sérii ďalej...:)(29.11.2009)

Tommy Jarvis přeživší Jasonovo řádění se nemůže zbavit nočních můr a tak utíká s kamarádem z psychiatrické léčebny, vrací se do Crystal Lake a vykopává zabijákův hrob, aby se přesvědčil o jeho smrti, místo toho však Jasona oživuje blesk ( !!!! ) a on povstává z hrobu... a dál už jen krev a originální způsoby smrti nevinných. Po poněkud zvláštní pětce se opět vrací starý dobrý Jason...(12.8.2004)

Nic moc díl, skoro jsem u něj usnul :D.Ale líbily se mi vraždy.47%...Jinak Jason žije.. To je název za všechny prachy(29.6.2012)

• - Ačkoliv je Crystal Lake Camp letním táborem pro děti, toto je jediný díl série, kde se skutečně v táboře objeví děti. (Stocki)

• - Modrý pick-up, který řídí Tommy Jarvis, je ten samý, jako řídila Pam (Melanie Kinnaman) v pátém dílu série. (Stocki)

• - Jasonova (C.J. Graham) maska je u čela roztržená, čímž film navazuje na 4. dík. Místo tří trojúhelníků má na masce však pouze jeden. (JasonIX)