Cabin Fever 2

Cabin Fever 2: Spring Fever

Smrtonosný výlet 2

Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2009, 86 min

Nemůžu si pomoct, ale tohle bylo tak vrchovatě nechutné a vtipné zároveň, že nadšeně pětím! S nepovedeným prvním dílem to má společný jen ten podobný název a jednu postavu, jinak je tahle velká porce horrorové zábavy oproti Cabin Fever nesrovnatelně lepší ve všech směrech. Sympatičtí herci, vrcholně nechutný humor (nehet, bazén, výtok (to byl fakt hnus!), cirkulárka a následná kauterizace, striptýz a následný polibek atd.), skvělá hudba a celková vizuální propracovanost celého filmu (tedy nejen ony gore efekty, ale třeba i animované titulky na začátku). Velká zábava pro milovníky hodně zvráceného humoru a roztomilých nechutností.(12.4.2013)

• Arkos

Dvojka pro mně byla slabší než jednička a to asi hlavně proto, že chvílemi jde opravdu spíš o parodii než o horor. Prakticky celý film z někoho tečou proudy krve /a to ze všech otvorů těla/ nebo zvratky a občas by neškodilo trochu ubrat. Pro mě trochu zklamání.(15.2.2010)

Ale jó vklidu-Parádní animovaný start a finish, hudba hezky do nálady, sem tam nějáká lehčí chuťovečka, docela odlehčená sranda a ani herci nebyli(na takové béčko) úplně marní..... V jistou chvíli už ale bylo toho pobíhání po chodbách a nekonečných BloodyGrckoStřiků tak akorát a celé to něják ztratilo dech...Takže-nebylo to úplně zlé, ale vidím to jako prosranou šanci.(6.2.2014)

• Ruut

Zbytečné, nudné, zaměnitelné, nezajímaé, nevtipné. Musííím pokračovat ?(23.3.2010)

• st.ranger

Levné komedialní pokračování, které pokračuje tam, kde jednička skončila. Kromě animovaného intra a outra nijak moc zajímavé.(19.3.2010)

• - Když Alex (Rusty Kelley) ve 29. minutě volá poprvé Johnovi (Noah Segan), má John na hodinách 7:13. Pak zavěsí. Leč Alex mu zavolá znova. John opět zvedá telefon, ale na hodinách je 7:12 a právě přeskakují na 7:13. (Terva)

• - Film bol v skutočnosti natočený už v roku 2007. Natáčalo sa v meste Wilmington v štáte Severná Karolína. (Jello Biafra)

• - Film, ktorý dvaja mládenci sledujú na videu, je predchádzajúci diel Cabin Fever (2002). (Jello Biafra)