Cabin Fever 2

Smrtonosný výlet 2

Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2009, 86 min

• Ruut

Zbytečné, nudné, zaměnitelné, nezajímaé, nevtipné. Musííím pokračovat ?(23.3.2010)

• Dannysek4U

Absolutni zbytecnost, jediny, co stoji za povsimnuti, jsou animovany vsuvky... jinak sranec nonplusultra.(7.7.2010)

Když nepočítám tohle dílo tak jsem od Westa vyděl dva filmy a oba dva byly průměrný. A zase tomu není jinak. Cabin fever mě onehdá totálně šokoval. To byla doba kdy jsem začal kupovat DVD a moje sbírka sčítala asi jen 50 filmů. Byla zvrácená a já to měl rád. Teď přišla dvojka která je ale dost pozadu, stylové titulky jsou parádní. Začátek jakž takž ale pak se mi zdá že dojde Westovi šťáva a ždímá a ždímá a sází na brutalitu, ta je sice pěkná ale pro člověka jako já už nic moc. Viděl jsem horší. Na film se dá koukat ale uplně v pohodě. Už ted se těším na Westův Inkeepers, ale nevím jestli se mám těšit na Cabin fever 3 a 4.(8.12.2011)

• Slasher

Jedničku už si moc dobře nepamatuju, každopádně dvojka je úplně něco jinýho. Levná hororová komedie s poměrně silným TROMA nádechem. Nákaza se dostane na nějaký zaprděný maloměsto a jeho střední školu (prvních 5 minut je super a animovaný úvodní titulky taky dobrý), následujících 20 minut nahlédneme do zákulisí tamního studentského života, a uplyne ještě další půlhodina než konečně naplno vypukne finální stádium nemoci, na maturitním plese. Paradoxně závěr je tou nejslabší částí filmu a důvod, proč nakonec hodnotím tak nízko. Vyvrcholení je hluboce neuspokojující a než se nadějete, přijde animovaný outro a šmitec. Takže přesto, že většinu stopáže je to taková docela zábavná blbost, místy srandovně nechutná, konec to místo nějakého vystupňování naopak úplně zabíjí.(20.2.2010)

• eraserhead666

Předpokládám, že když už z nejlepšího filmu Eliho Rotha v pokračování udělali komedii, měl jsem se asi někde smát. Jen pořád nemůžu přijít na to, kde to asi tak mělo být? A právě největší chybou a slabinou tohoto filmu je fakt, se je pokračováním něčeho, čemu to nesahá ani po kotníky, přetahuje to děj z divočiny do tradiční tuctové střední školy v době plesu (taková klasická, zdá se, že už nejen americká úchylka - vždycky mě baví, jak ve filmech všichni o plesu mluví jako o životním zážitku, vyvrcholení jisté životní dekády, tom nejlepším, co je může v životě potkat, o tom, že když to vynechají, zhroutí se jim život, a pak ten ples vypadá jako nejpodřadnější vesnická zábava v místním rozpadajícím se kulturáku). Kdyby to nemělo nic společného s Rothovým filmem, nenavazovalo to na něj a jmenovalo se to jinak, i by to šlo. Jenže takhle pořád člověk myslí na původní Cabin Fever a jen nevěřícně kroutí hlavou. Takhle to zaujme akorát tak svou nechutností (scéna s penisem je fakt nechutná), zábavným závěrem ve strip klubu a následnou animovanou sekvencí a vlastně taky trochu tím (/ne/záměrným?) retro nádechem. Ale jinak, slabota, hodně velká.(1.5.2013)

• - Když Alex (Rusty Kelley) ve 29. minutě volá poprvé Johnovi (Noah Segan), má John na hodinách 7:13. Pak zavěsí. Leč Alex mu zavolá znova. John opět zvedá telefon, ale na hodinách je 7:12 a právě přeskakují na 7:13. (Terva)

• - Film bol v skutočnosti natočený už v roku 2007. Natáčalo sa v meste Wilmington v štáte Severná Karolína. (Jello Biafra)

• - Film, ktorý dvaja mládenci sledujú na videu, je predchádzajúci diel Cabin Fever (2002). (Jello Biafra)