poster

Cabin Fever 2

 • Česko

  Cabin Fever 2: Spring Fever

 • USA

  Cabin Fever 2: Spring Fever

 • Slovensko

  Smrtonosný výlet 2

Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2009, 86 min

 • jonyyy
  **

  O trochu lepší než Eliho braková jednička, ale stále dost nepovedené. Přitom námět viru, který rychle rozkládá své oběti v malém městečku a armáda, která se snaží zabránit rozšíření, je dost slušný s velkým potenciálem. Jen to zpracovat trochu důstojněji a šikovněji a ne jen vsadit na hektolitry krvavých zvratků. V konečném součtu byly na celém filmu asi nejlepší kreslené pasáže, ukazující, kam až se nákaza dostala. 50%(31.1.2012)

 • honajz
  *

  Pokus podat námět jedničky veselou formou, což se moc nepovedlo. Od chvíle, kdy voda kontaminuje místní střední školu (a asi jde o virovou kontaminaci inteligentní, neb čeká na maturitní večírek, aby to bylo jó super), čekáme zhruba 50 minut, než se něco začne dít a mezitím sledujeme zbytečné a hloupé středoškolské "problémy" pitomých amerických dětiček. A když se něco začne dít, je to naprosto nezajímavé, v podstatě jen někdo na někoho chrlí krev, než padne. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/cabin-fever-2.html(6.7.2010)

 • st.ranger
  *

  Levné komedialní pokračování, které pokračuje tam, kde jednička skončila. Kromě animovaného intra a outra nijak moc zajímavé.(19.3.2010)

 • petero
  **

  V 2002 Cabin Fever, od nejakého Eli Rotha, príjemne prekvapil. V 2009 príjemne prekvapil The House of the Devil od nejakého Ti Westa. CF2 však neprekvapí nikoho. Možno jedine tým, ako Ti West nabral otočku o 180°, pričom ostal v tých rokoch 80tych, a prináša prcičkovsky nechutne (ne)vtipný horor. Semeno (aj krvavé), močenie do punču, sex s extrémne tučnou babou a hnusné akné v spoločnej kombinácii – vitajte na americkej strednej škole. Ďakujem, neprosím. Pritom vo finále kde tieto rádoby vtipné excesy ustúpia sú hororové scény lahodne strašidelné (karanténa, tehotná spolužiačka v sprche, maskot zajaca). Nič to však nemení na tom ako trestuhodne zakaždým zahadzuje šancu na rozvinutie týchto scén do väčšieho masakru, ktoré sa tu priam núkajú, nie, on sa opäť drží len svojho malého filmu.(8.2.2010)

 • Slasher
  **

  Jedničku už si moc dobře nepamatuju, každopádně dvojka je úplně něco jinýho. Levná hororová komedie s poměrně silným TROMA nádechem. Nákaza se dostane na nějaký zaprděný maloměsto a jeho střední školu (prvních 5 minut je super a animovaný úvodní titulky taky dobrý), následujících 20 minut nahlédneme do zákulisí tamního studentského života, a uplyne ještě další půlhodina než konečně naplno vypukne finální stádium nemoci, na maturitním plese. Paradoxně závěr je tou nejslabší částí filmu a důvod, proč nakonec hodnotím tak nízko. Vyvrcholení je hluboce neuspokojující a než se nadějete, přijde animovaný outro a šmitec. Takže přesto, že většinu stopáže je to taková docela zábavná blbost, místy srandovně nechutná, konec to místo nějakého vystupňování naopak úplně zabíjí.(20.2.2010)

 • - Film bol v skutočnosti natočený už v roku 2007. Natáčalo sa v meste Wilmington v štáte Severná Karolína. (Jello Biafra)

 • - Když Alex (Rusty Kelley) ve 29. minutě volá poprvé Johnovi (Noah Segan), má John na hodinách 7:13. Pak zavěsí. Leč Alex mu zavolá znova. John opět zvedá telefon, ale na hodinách je 7:12 a právě přeskakují na 7:13. (Terva)

 • - Film, ktorý dvaja mládenci sledujú na videu, je predchádzajúci diel Cabin Fever (2002). (Jello Biafra)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace