Cabin Fever 2

Smrtonosný výlet 2

Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2009, 86 min

• Chatterer

Tak tohle rozhodně byla komedie a spíš parodie na horory.(11.2.2010)

Úplně jiné než jednička, zatímco v ní byla prioritní měnící se psychika postav, tady jde jen o rozpad různých částí těl, hlavně ať to hodně krvácí, ale postavy jsou stejně připitomělé (holt puberťáci no) v obou částech filmu, jak v té první, která připomíná klasický teen film na téma maturitní ples, po hororu ani vidu ani slechu a jmenovat se to Prom, budu si myslet, že sleduju remake stejně nazvaného filmu, tak v té druhé, která už přechází na hororovou strunu plnou úchyláren, z nichž by měl radost i Martin z Lidské stonožky. Já si film každopádně pustila v jednu ráno na rychlý zálom, ale nakonec jsem nezalomila a vydržela do konce, protože mě to celé kupodivu dokázalo hodně slušně bavit. Úplný závěr mi navíc stejně jako Soderberghova Nákaza demonstroval nepříjemnou pravdu o tom, jak snadné je díky nezodpovědnosti lidstva k nějakému hnusnému viru dojít. A když si vezmu, že Westovo povídky ve VHS i ABCs of death patřily k nejslabším, je Cabin fever zatím jediným jeho dílem, kterému zvedám palec. 60%(5.8.2013)

V punči je nachcáno, proběhla felace / stroboskop krví zbarví se do ruda / infekce krutě řádí už na place / radši se podívej - máš ještě žaluda? Herecké panoptikum hrůzy a v něm přiměřená porce zábavy, gore efektů a stříkající (zvracející) krve. Řeknu vám, ti Američané zabijí kvůli školním pitvám víc žab, než Francouzi, volavky, čápi a řidiči kamionů dohromady! Práci Ti Westa budu i nadále sledovat - talent v něm dřímá, teď jestli ho probudí..(23.7.2012)

• malylada

Jednička se vyznačovala zdlouhavostí, snahou o humor a docela dobře gradující pasáži, kdy šlo o krk. Dvojka navazuje rozhodně na humor a zbytečné žvanění, ale vytrácí se zde jakékoli napětí. Cení se snaha asi ztrojnásobit počet mrtvol, ale scény umírání se povedly tak na půl. O něco horší než jednička......4/10(24.9.2016)

• Dale

Dej je úplne odveci a bez štipky originality, dialógy sú príšerné (aspoň v SK dabingu), no je to nadmieru krvavé (čo ja rád) a miestami fakt vtipné.(14.3.2015)