poster

Cabin Fever 2

 • Česko

  Cabin Fever 2: Spring Fever

 • USA

  Cabin Fever 2: Spring Fever

 • Slovensko

  Smrtonosný výlet 2

Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2009, 86 min

 • S.Quentin QUALE
  *****

  Hmmm, tak tohle je asi moje nejkontroverznější hodnocení ve vztahu ke zdejšímu procentuálnímu bodování vůbec. Ti West ve všem předčil Rothovu jedničku a přidal ještě mnoho (nejen na pohled pěkného) navíc. Mně kombo horor-komedie nehty na nohách nekroutí, navíc tady se jedná frekventovanými místy až o splatterovou podívanou se všemi možnými nechutnostmi, které jsou sice nemálo detailní a kufr zvedací, ale na druhou stranu v momentech s menší frekvencí perfektně souzní s jakousi "lehkostí scénáře" a svižnou hudbou, takže mě skvěle pobavily. Neseděl mi tam ples, který byl zbytečně dlouhý a kde jsem už myslel, že se film nevzpamatuje, ale v závěrečné fázi nabral děj šílené točky zakončené sice otevřeně, ale stylově a promyšleně. Moje hodnocení taky pumpují úvodní a závěrečné titulky, a taky soundtrack, který do filmu dost pásl. 90%(23.6.2013)

 • Dubro
  **

  Drvivá väčšina hororov zo stredoškolského prostredia je hororom dopozerať, niekedy až bolestne nudia a čo je úplne najhoršie, je ich riadne smradľavá kopa. A nie že nie. Na túto kopu prihodil svoj psí kus aj Taj Westko a k dobru sa mu dá pripísať len pár nechutných scénok. Ináč strach nula a zdesenie mínus jedna. Viac ma vyplaší výpadok TV signálu, výpadok pripojenia na net a výpadok elektriky a to presne v tomto poradí. 40%(15.2.2010)

 • petero
  **

  V 2002 Cabin Fever, od nejakého Eli Rotha, príjemne prekvapil. V 2009 príjemne prekvapil The House of the Devil od nejakého Ti Westa. CF2 však neprekvapí nikoho. Možno jedine tým, ako Ti West nabral otočku o 180°, pričom ostal v tých rokoch 80tych, a prináša prcičkovsky nechutne (ne)vtipný horor. Semeno (aj krvavé), močenie do punču, sex s extrémne tučnou babou a hnusné akné v spoločnej kombinácii – vitajte na americkej strednej škole. Ďakujem, neprosím. Pritom vo finále kde tieto rádoby vtipné excesy ustúpia sú hororové scény lahodne strašidelné (karanténa, tehotná spolužiačka v sprche, maskot zajaca). Nič to však nemení na tom ako trestuhodne zakaždým zahadzuje šancu na rozvinutie týchto scén do väčšieho masakru, ktoré sa tu priam núkajú, nie, on sa opäť drží len svojho malého filmu.(8.2.2010)

 • predators
  odpad!

  Tak tomu říkám sranec! A nemyslím tím ony scény, u kterých budou mít i osoby se silnými žaludky co dělat. Masakr s totálním brakem, to je teda kombinace. Ikdyž Spring Feveru se to povedlo dokonale :-) 10%(16.3.2010)

 • Campbell
  ***

  Když nepočítám tohle dílo tak jsem od Westa vyděl dva filmy a oba dva byly průměrný. A zase tomu není jinak. Cabin fever mě onehdá totálně šokoval. To byla doba kdy jsem začal kupovat DVD a moje sbírka sčítala asi jen 50 filmů. Byla zvrácená a já to měl rád. Teď přišla dvojka která je ale dost pozadu, stylové titulky jsou parádní. Začátek jakž takž ale pak se mi zdá že dojde Westovi šťáva a ždímá a ždímá a sází na brutalitu, ta je sice pěkná ale pro člověka jako já už nic moc. Viděl jsem horší. Na film se dá koukat ale uplně v pohodě. Už ted se těším na Westův Inkeepers, ale nevím jestli se mám těšit na Cabin fever 3 a 4.(8.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace