Cabin Fever 2

Smrtonosný výlet 2

Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2009, 86 min

• Chatterer

Tak tohle rozhodně byla komedie a spíš parodie na horory.(11.2.2010)

Co? Jo!(16.2.2010)

Tak nějak jsem očekával maso a toho se mi dostalo vrchovatě. Úvodní ( stejně jako závěrečné) animované titulky jsou luskusní, úvodní scéna filmu báječná. Voda, mlžný opar, les, zkvrvavená rozpadající se postava. Jasně, když vás sejme autobus, tak vás prostě odhodí kamsi stranou. Autobus ve filmu vám utrhá hlavu, ruce, nohy, vše promění v sekanou směs a vyplivne. Ruku na srdce: nečeká horrorový fanoušek právě tohle? Slušel by sestřih na hodinu, jelikož sladkobolné kecy o lásce, zamilovanosti a pod. jsou vážně únavné. Ovšem hudba je výborná snad i pro nepříznivce 80.let. Příprava na ples je vtipným videoklipem a snad za všechny kapely znějící ve filmu bych určitě vyzdvihnul RAMONES. Školní ples je rozkošným masakrem plným krvavých šavlí ( co si místo polibku navzájem vyzvracet krev do úst, drahá...) a rozpadajících se študáků. Maskéři se prostě vyřádili a jedna přistavená cisterna krve zřejmě nestačila. Je to blbé, ale vcelku zábavné.(21.9.2011)

• Pumiiix

Cabin Fever jednička (která je o trošku lepší) ode mě dostala 2*. Tak stejně teďka hodnotím druhý díl, který nemá s jedničkou vůbec nic společného. Spring Fever je pořádně bizardní a ujetý, ale tím se kvalita filmu neurčuje, alespoň u mě (naštěstí). Potěšily mě úvodní a konečné animované sekvence, které se doopravdy povedly. Taky beru jako plus, že mi plesová atmosféra místy trochu připomněla Carrie. Postavy mi byly ale hodně nesympatické. 4/10*(11.7.2010)

• Hadža

Spise nez horror je to komedie,ale s velkou davkou slusnych nechutnosti.Clovek aby mel strach s dalsiho pokracovani ,kam se az nakaza rozsiri!zaver se nam teda nejak nepovedl.....(8.9.2010)