Trapasy (TV seriál)

Povídkový / Komedie

Česko, 2007, 27x70 min

Josef Dvořák, Jiřina Bohdalová, Jan Budař, Martin Dejdar, Zdena Hadrbolcová, Dana Syslová, Svatopluk Skopal, Saša Rašilov nejml., Květa Fialová, Václav Postránecký, Dušan Klein, Barbora Seidlová, Veronika Freimanová, Karel Roden, Vojtěch Kotek, Jana Pehrová-Krausová, Miroslav Táborský, Marek Taclík, Arnošt Goldflam, Ondřej Havelka, Filip Blažek, Tereza Duchková, Michaela Maurerová, Jiří Strach, Vlastimil Zavřel, Rudolf Hrušínský ml., Michal Zelenka, Kateřina Pospíšilová, Daniel Rous, Dana Batulková, Bořivoj Navrátil, Irena Máchová, Markéta Frösslová, Petr Lněnička, Nela Boudová, Jan Hraběta, Miroslav Vladyka, Roman Štabrňák, Ernesto Čekan, Pavel Vondruška, Agáta Prachařová, David Matásek, Jakub Prachař, Ota Jirák, Luděk Munzar, Vladislav Beneš, Jana Boušková, Nina Divíšková, Martin Kavan, Anna Fixová, Eva Decastelo, Michaela Badinková, Valérie Zawadská, Jiří Pecha, Jan Šťastný, Ladislav Ondřej, Pavel Liška, Sabina Remundová, Ivo Niederle, Martha Issová, Zuzana Stivínová, Petr Vondráček, Miloň Čepelka, Klára Jandová, Lada Jelínková, Tereza Voříšková, Petra Černocká, Martin Písařík, Martin Sobotka, Jakub Grafnetr, Ladislav Gerendáš, Anna Šišková, David Suchařípa, Pavel Rímský, Patricie Solaříková, Jiří Schmiedt, Aleš Háma, Jakub Wehrenberg, Roman Vojtek, Ondřej Kavan, Simona Postlerová, Linda Rybová, Pavel Kříž, Ivo Jahelka, Jiří Mádl, Ivana Andrlová, Naďa Konvalinková, Lucie Benešová, Igor Bareš, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Ester Janečková, Marek Vašut, Josef Polášek, Jan Dolanský, Ivo Šmoldas, Antonie Talacková, Helga Čočková, Mário Kubec, Leoš Semelka, Kateřina Sedláková, Chantal Poullain-Polívková, Zdeněk Hruška, Radana Herrmannová, Daniel Volný, Renáta Kubišová, Hana Šedová, Petra Hřebíčková, Karel Zima, Magdalena Zimová, Lucie Kožinová, Otmar Brancuzský, Martina Popperová, Martin Janouš, Simona Babčáková, Hana Czivišová-Hessová, Otakar Brousek ml., Zdeněk Žák, Tereza Kostková, Jaroslava Obermaierová, Iva Janžurová, Alois Švehlík, Tomáš Matonoha, Jana Paulová, David Prachař, Oldřich Vlach, Václav Knop, Jana Stryková, Zdeněk Srstka, Robert Nebřenský, Matěj Hádek, Klára Sedláčková-Oltová, Vladimír Brabec, Ivan Trojan, Alena Štréblová, Radek Holub, Pavel Nový, Zdeněk Velen, Leoš Juráček, Míra Nosek, Kryštof Hádek, Martin Hofmann, Lukáš Jurek, Renata Rychlá, Zdeněk Mahdal, Malvína Pachlová, Jana Kepková, Jiří Wohanka, Jarmil Škvrna, Jiří Lábus, Jana Švandová, Jiří Ployhar ml., Monika Hilmerová, Ladislav Hampl, Pavlína Mourková, Jana Altmannová, Milan Duchek, Hynek Chmelař, Petr Čtvrtníček, Petr Varga, Miluše Bittnerová, Tomáš Turek, Jana Vaňková, Ivo Kubečka, Jana Riháková-Dolanská, Anna-Marie Valentová, Eva Horká, Veronika Gajerová, Miroslav Hanuš, Naděžda Prchalová-Vicenová, Ondřej Brousek, Jana Synková, Robert Jašków, Jitka Čvančarová, Zdeněk Podhůrský, Liliana Malkina, Ondřej Rychlý, Berenika Kohoutová, David Vobořil, Petr Vágner, Diana Šoltýsová, Valentina Thielová, Stanislava Jachnická, Marta Richterová, Aneta Krejčíková, Vanda Švarcová, Lucie Černíková, Alexander Hemala, Lukáš Jůza, Jitka Smutná, Mariana Prachařová, Ivan Vodochodský, Vladimír Kulhavý, Barbora Janatková, Jiří Bábek, Petr Meissel, Jitka Sedláčková, Nancy Johannes, Pavel Soukup, Roman Říčař, Miroslav Kaman, Tomáš Havlík, Štěpán Škorpil, Jana Poláchová, Eva Kodešová, Marek Němec, Jan Monczka, Marcela Holubcová, Rita Veselá, Edita Zákravská, Kateřina Steinerová, Petr Halíček, Martin Holec, Martin Donutil, Oldřich Navrátil, Karel Heřmánek, Lenka Zahradnická, Pavel Řezníček, Marian Roden, Jan Skopeček, Jan Vlasák, Jaromír Dulava, Lucie Vondráčková, Michal Dlouhý, Pavla Tomicová, Lešek Semelka, Markéta Tannerová, Ilona Holešínská, Vanda Hybnerová, Martin Učík, Radomír Švec, Martha Olšrová, Robert Vano
  • moviesfan

Opět o ničem. Humorná stránka se nepovedla. Další zbytečnost. Hodnocení: 20%(12.8.2008)

• triatlet

Komentář viz Bakaláři.(14.12.2008)

• Deimos

TV/// Obsazení 6(10)/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 5/10/// +samozřejmě plejáda českých herců, občas zajímavé vyzpovídání herců ve studiu, Dvořák jako uvaděč a průvodce je mnohem lepší než Novácký Vladyka -aby jste zhlédli všechny herce, musíte pochopitelně vidět všechny příběhy, pravděpodobně zaměřeno jen na trapasy(Novácký pokus měl větší záběr), někdy samotné vyzpovídání herců bylo zdlouhavé a nezajímavé/// Pozn. Prozatím jsem viděl jen 4. sérii. Ale jedno jsem postřehl. A to hned záhy, že se jedná o rukopis Tomáše Krejčího, napovědělo tomu i obsazení herci, kteří hráli především v Redakci a Horákovýh a samožřejmě taky kamera a hudební motivy. A teď jednotlivé povídky 10.Boty-možná zajímavá povídka, ale zde mi byly dost nesympatické herecké výkony a rovněž to hodně kazily pohledy do kamery a hudba podobná té z redakce(4/10) 11.Nápadník-velice dobrý námět, vtipné scény. Navíc je to pěkné a úsměvné, klidně bych si to zopakoval, protože jsem se nasmál(8/10) 12.Hrobníci-pro mě velice utahané, nezajímavé, hodně nesympatičtí herci, včele s Vladykou a slabá hudba(2/10). Prozatím tedy za 2, ale díky hercům bych rád později přihodil 1*/// Celkem 44%///(23.6.2007)

9. série - Fotbal. Anička Šišková, jako součást fotbalového fandění manžela Davida Suchařípy a jeho klona-syna, byla typicky milá a tolerantní. Pracovní téma zakázka-investor-konkurz po americku trochu skřípalo než přišel Pavel Rímský a s ním Zákon (Sly), přesněji peníze. Kdo nakonec zabodoval v otázkách kolem fotbalu, je jasné. Závěr - vtipná tečka.(21.1.2011)

• iamek

Název seriálů odpovídá za vše.(6.11.2008)