poster

Za hranicí strachu

 • USA

  Borderland

 • Mexiko

  Al límite del terror

 • Slovensko

  Za hranicou strachu

Krimi / Horor / Thriller

USA / Mexiko, 2007, 104 min

Režie:

Zev Berman

Scénář:

Zev Berman

Kamera:

Scott Kevan

Hudba:

Andrés Levin

Střih:

Eric Strand

Scénografie:

Tim Galvin
(další profese)
 • akisha
  ***

  Koho by sakra neděsila parta nemytých mexikánců s vizáží Dannyho Treja, co pořádá krvavé rituály s nebohými turisty? Zde se mi opět potvrdilo, že nezáleží na míře "brutálnosti" spíš než na tom, jak je ta brutálnost podaná. A tady to bylo nadmíru nepříjemné, dokonce mě z ní i přešla chuť na oběd. Prostředí mexického zapadákova využito na jedničku z hvězdičkou. Mezi herci ovšem nic výjimečného, titulková konečná píseň byla hezká. Ale kam se poděl Samvěd Křepelka?!(14.2.2011)

 • J*A*S*M
  ***

  Další parta americkejch teenagerů se dostala do spárů pošahanejch vidláků (tedy mexického náboženského kultu vlastně) - takto by se dal shrnout tento film. Podobně jako u Hostelu je divák nucen přetrpět první velice nudnou část, když se pak konečně začne něco dít, je Borderland bez problémů koukatelný. S krvavostí to autoři moc nepřeháněli, podle mne mohli klidně trochu víc přitlačit na pilu, v hororu tohoto subžánru by to rozhodně neuškodilo. Kvalitativně srovnatelné právě s Hostelem s poznámkou, že mexické prostředí je pro horor atmosféricky vhodnější než prostředí slovenské (potažmo české). Jeden z té lepší poloviny filmů z After Dark HorrorFestu. 65% (Pozn. pro Nick Tow: Já Hostel nehodnotím nijak špatně, takže když jsem k němu Borderland přirovnal, nebylo to myšleno jako mínus :)(9.3.2008)

 • Terva
  ***

  59 %(8.5.2011)

 • Hrabka
  **

  Čekal jsem mnohem více a po pravdě řečeno tento horor nepřináší nic nového. Přílišná počáteční brutalita je vystřídáná předlouhou pasáží ničeho. Následuje pokus o vytvoření a stupňování napětí spojený s dalšími násilnými vraždami. Každý, kdo viděl a obdivuje Pána prsenů, si musí říci, co tam proboha dělá Sean Astin? Vždyť se tam vůbec nehodí, jeho zařazení do žánru hororu je opravdu velmi nezdařilé! Finální akce celého filmu je dle mého názoru zfouknuta velmi lacino. Škoda, z námětu se dalo vytěžit více... 40%(7.10.2008)

 • mil@n.fanatik
  ****

  No kurde..husté, drsné, šílené a to vše podle skutečné události, no nemám slov... Hodnocení - 85%(27.5.2010)

 • - Založeno na pravdivé události, která se stala v Mexiku v roce 1989, kdy skupina zvaná "narcosatanicos" zabila pro své satanistické rituály minimálně dvacet lidí. (Chatterer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace