Rozpočet $-miliónovTržby USA $4,502,604Tržby Celosvetovo $4,692,108(29.9.2009)

• J0hny5

Čekal jsem o dost víc, tohle je fakt neškodná blbost bez nápadu. 30 %(6.7.2010)

• Shakers

Skvelý herci - skvelá komédia. 5% - Odpad!(5.7.2010)

• Torision

Takže hlavní hrdina je 13-ti letej debil, kterej fakt dobře tancuje a zamiluje se do holky, která chodí s jiným klukem, kterej je fakt zlej. Už jsem zmínil, že hlavní hrdina je fakt debil a proto na brejdencový soutěži udělá divný salto, spadne z pódia a málem se zabije. Ale nezabije (což je fakt škoda) a za dvacet let se zničehonic probere z kómatu, když uslyší oblíbenou hitovku v nějakym rádiu.No a debil (herec i postava) zjistí, že jeho rodiče neplatili nemocnici a taky ten zlej kluk chodí s tou pěknou holkou stejně jako před dvaceti lety a navíc jsou spolu zasnoubení. A pak se rozhodne vyhrát v nějaký soutěži aby měl prachy pro rodiče a zase klofnul tu pěknou holku. No a fakt nevim, jak to bylo dál, páč by bylo naprosto zbytečný to i třeba proklikat a to hlavně kvůli kvůli debilnímu herectví všech lidí, co se ve filmu objevili (výjimkou je možná Chris McDonald) a taky fakt debilnímu scénáři. Jamie Kennedy po Masce Juniorovi zase zaválel. Prostě naprosto zbytečnej film.(28.9.2007)

• BUD-SFIS

Sem tam byli nejake hezke tanecni kousky ale jinak film cele jedno velke klise a srandy tak to moc nepobralo.(2.9.2007)