Jako zamlada

Výhra

Komedie

USA, 2007, 108 min

• Payushka

Genialni moment - jak se ten chudak Justin hrabe v hrackach ze Star Wars a pta se "kdo je to sakra Jar Jar?? tohle nejsou ty pravy SW!!" :) Ovsem sracka jak vysita, to ano. (mimochodem je docela trapny, ze na konci zvitezi skupina, co si to vubec nezaslouzi - ti ostatni byli stokrat lepsi...no jo, ale to by nebyl happy end)(31.3.2008)

Nevím co kdo čekal, ale já se bavil dobře. Kennedymu role sedla a i když to někdy byly až trapné či dětské tak jsem byl prostě spokojenej, jen ta hudba to bylo něco šíleného. Vtipy jsou laciné stejně jako samotný scénář který by vymyslel snad každej. Tvůrci by ale asi potřebovaly lepšího choerografa, protože styl tance jsem bud nepochopil, nebo byl prostě špatnej.(30.8.2011)

• BUD-SFIS

Sem tam byli nejake hezke tanecni kousky ale jinak film cele jedno velke klise a srandy tak to moc nepobralo.(2.9.2007)

Neškodná blbina, dobře předvídatelná a čitelná od začátku do konce, která měla i pár trapných momentů. Některá taneční čísla byla hodně povedená. Nic skutečně ohromujícího ale očekávat nelze. Jamie Kennedy se pěkně vyřádil.(29.1.2010)

• Redík

Strašné! Nevtipná taneční komedie o splnění dětského snu. Celý děj filmu je nejen nezajímavý a nevtipný, ale navíc provázený nechutnostmi, nelogičností a plný klišé. Jediným pozitivem celého filmu je krása Marii Menounos a proto hodnotím na hranici odpadu a 1 hvězdy - 15%.(30.3.2010)