Rozpočet $-miliónovTržby USA $4,502,604Tržby Celosvetovo $4,692,108(29.9.2009)

• J0hny5

Čekal jsem o dost víc, tohle je fakt neškodná blbost bez nápadu. 30 %(6.7.2010)

• Redík

Strašné! Nevtipná taneční komedie o splnění dětského snu. Celý děj filmu je nejen nezajímavý a nevtipný, ale navíc provázený nechutnostmi, nelogičností a plný klišé. Jediným pozitivem celého filmu je krása Marii Menounos a proto hodnotím na hranici odpadu a 1 hvězdy - 15%.(30.3.2010)

• Payushka

Genialni moment - jak se ten chudak Justin hrabe v hrackach ze Star Wars a pta se "kdo je to sakra Jar Jar?? tohle nejsou ty pravy SW!!" :) Ovsem sracka jak vysita, to ano. (mimochodem je docela trapny, ze na konci zvitezi skupina, co si to vubec nezaslouzi - ti ostatni byli stokrat lepsi...no jo, ale to by nebyl happy end)(31.3.2008)

• mysiak

Fakt trápny film, plných nesympatických hrdinov, divného humoru..ale nabitého soundtracku a dobrých tanečných čísiel...poteší cameo Davida Hasselhoffa a jeho K.I.T.T.-a(19.1.2010)