Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BUD-SFIS
  **

  Sem tam byli nejake hezke tanecni kousky ale jinak film cele jedno velke klise a srandy tak to moc nepobralo.(2.9.2007)

 • Payushka
  *

  Genialni moment - jak se ten chudak Justin hrabe v hrackach ze Star Wars a pta se "kdo je to sakra Jar Jar?? tohle nejsou ty pravy SW!!" :) Ovsem sracka jak vysita, to ano. (mimochodem je docela trapny, ze na konci zvitezi skupina, co si to vubec nezaslouzi - ti ostatni byli stokrat lepsi...no jo, ale to by nebyl happy end)(31.3.2008)

 • Torision
  odpad!

  Takže hlavní hrdina je 13-ti letej debil, kterej fakt dobře tancuje a zamiluje se do holky, která chodí s jiným klukem, kterej je fakt zlej. Už jsem zmínil, že hlavní hrdina je fakt debil a proto na brejdencový soutěži udělá divný salto, spadne z pódia a málem se zabije. Ale nezabije (což je fakt škoda) a za dvacet let se zničehonic probere z kómatu, když uslyší oblíbenou hitovku v nějakym rádiu.No a debil (herec i postava) zjistí, že jeho rodiče neplatili nemocnici a taky ten zlej kluk chodí s tou pěknou holkou stejně jako před dvaceti lety a navíc jsou spolu zasnoubení. A pak se rozhodne vyhrát v nějaký soutěži aby měl prachy pro rodiče a zase klofnul tu pěknou holku. No a fakt nevim, jak to bylo dál, páč by bylo naprosto zbytečný to i třeba proklikat a to hlavně kvůli kvůli debilnímu herectví všech lidí, co se ve filmu objevili (výjimkou je možná Chris McDonald) a taky fakt debilnímu scénáři. Jamie Kennedy po Masce Juniorovi zase zaválel. Prostě naprosto zbytečnej film.(28.9.2007)

 • Shit
  ***

  Nebýt ten hlavní hrdina tak retardovanej, tak to byla docela dobrá komedie, která sice v sobě má hromadu klišé, ale to se snad u těhle komedií musí čekat a s tim do toho jít. A mimoto je tady absolutně dokonalý cameo Hasselhoffa(6.9.2008)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $4,502,604Tržby Celosvetovo $4,692,108(29.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace