Jako zamlada

Výhra

Komedie

USA, 2007, 108 min

• mysiak

Fakt trápny film, plných nesympatických hrdinov, divného humoru..ale nabitého soundtracku a dobrých tanečných čísiel...poteší cameo Davida Hasselhoffa a jeho K.I.T.T.-a(19.1.2010)

Nevím co kdo čekal, ale já se bavil dobře. Kennedymu role sedla a i když to někdy byly až trapné či dětské tak jsem byl prostě spokojenej, jen ta hudba to bylo něco šíleného. Vtipy jsou laciné stejně jako samotný scénář který by vymyslel snad každej. Tvůrci by ale asi potřebovaly lepšího choerografa, protože styl tance jsem bud nepochopil, nebo byl prostě špatnej.(30.8.2011)

Nebýt ten hlavní hrdina tak retardovanej, tak to byla docela dobrá komedie, která sice v sobě má hromadu klišé, ale to se snad u těhle komedií musí čekat a s tim do toho jít. A mimoto je tady absolutně dokonalý cameo Hasselhoffa(6.9.2008)

Neškodná blbina, dobře předvídatelná a čitelná od začátku do konce, která měla i pár trapných momentů. Některá taneční čísla byla hodně povedená. Nic skutečně ohromujícího ale očekávat nelze. Jamie Kennedy se pěkně vyřádil.(29.1.2010)

• Shakers

Skvelý herci - skvelá komédia. 5% - Odpad!(5.7.2010)