• J0hny5

Čekal jsem o dost víc, tohle je fakt neškodná blbost bez nápadu. 30 %(6.7.2010)

Nebýt ten hlavní hrdina tak retardovanej, tak to byla docela dobrá komedie, která sice v sobě má hromadu klišé, ale to se snad u těhle komedií musí čekat a s tim do toho jít. A mimoto je tady absolutně dokonalý cameo Hasselhoffa(6.9.2008)

• mysiak

Fakt trápny film, plných nesympatických hrdinov, divného humoru..ale nabitého soundtracku a dobrých tanečných čísiel...poteší cameo Davida Hasselhoffa a jeho K.I.T.T.-a(19.1.2010)

Nevím co kdo čekal, ale já se bavil dobře. Kennedymu role sedla a i když to někdy byly až trapné či dětské tak jsem byl prostě spokojenej, jen ta hudba to bylo něco šíleného. Vtipy jsou laciné stejně jako samotný scénář který by vymyslel snad každej. Tvůrci by ale asi potřebovaly lepšího choerografa, protože styl tance jsem bud nepochopil, nebo byl prostě špatnej.(30.8.2011)

• Shakers

Skvelý herci - skvelá komédia. 5% - Odpad!(5.7.2010)