poster

12 podmínek k dědictví

 • Česko

  Poslední dárek

 • USA

  Ultimate Gift, The

 • Slovensko

  12 podmienok dedičstva

Drama / Rodinný

USA, 2006, 113 min

Předloha:

Jim Stovall (kniha)

Scénář:

Cheryl McKay

Kamera:

Brian Baugh

Hudba:

Mark McKenzie

Producenti:

Rick Eldridge

Střih:

Scott Chestnut

Scénografie:

Stephen Storer

Kostýmy:

Jane Anderson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kareen
  ***

  Pokud k tomuto snímku budu přistupovat bez velkých ambicí, dejme tomu jako k takové pohádkové, lehce naivní moralitce, tak fajn. Docela hezky se na to koukalo, trošku jsem se dojmula, Abigail Breslin je i přes svůj nízký věk dobrá herečka a co si budeme povídat, na Drewa Fullera je fakt pěknej pohled. Ale nechtějte po mně abych to brala jako regulérní drama, protože s tím nemá toto prvoplánové, povrchní dílko společného vůbec nic.(27.8.2013)

 • hellstruck
  ***

  Původně jsem věřila tomu, že filmu dám tak 4/5 hvězdiček i přes to moralizování, klišé a snahu dojmout diváka k slzám. Naneštěstí to od druhé poloviny začalo být šíleně natahované a chvílemi dost nezáživné. Film se nám snaží dokázat, že peníze nejsou tak strašně důležité, na druhou stranu, kde bychom bez nich byli a pokud bychom všichni měli víc než dostatek, kdo z nás by je tak bezostyšně neutrácel? Ony "dary" byly pěkně přitažené za vlasy, ale i tak je to daleko snesitelnější než Abigail Breslin - ta vážně zkazí co se dá. A v roli přemoudřelého fracka byla vyloženě nesnesitelná. Každopádně to trochu vyvažuje Drew Fuller, vida ho, on hrát UMÍ!(9.4.2013)

 • Kosmik 1
  *****

  Ale jo, dávám pět, protože to je po dlouhé době pořádný rodinný nenásilný film, který jsem viděl. Na nic si totiž nehraje a zápletka se mi velmi líbila, včetně proměny osobnosti Jasona. Film mi byl doporučen od kamarádky a je vidět, že mě už trochu zná. :-) Je to krásný film, procítěný, plný emocí a dokonale promyšlený až do samotného konce. Závěr jsem takový nečekal, ale asi to tak muselo být. Pokud chcete s rodinou strávit příjemný večer u televize, tohle je ta správná volba. Pro mě příjemné překvapení. 90%(1.1.2014)

 • Tommassi3
  ***

  "Potřebuju přítele !!" - "Vysvětli mi to !!" - "Je to komplikovaný !!" - "Ne, není !!" - "Je to trapný.." ;)(9.9.2015)

 • b.tabor
  *****

  Líbí se mi.(14.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace